2022 İçin En İyi Kablosuz Araç Şarj Cihazı ve Montajı

Tam dolu bir pile ulaşmak için en iyi kablosuz araç telefonu şarj cihazını mı arıyorsunuz?
İşte en iyi seçimlerimiz.

Telefonunuz için kablosuz bir şarj pedine sahip olmak, nerede olursanız olun kullanışlıdır, ancak dikkatinizin dağılmasını en aza indirmeye yardımcı olduğu için özellikle araba sürerken yararlıdır. Bu şarj cihazları tamamen kablosuz olmasa da – şarj istasyonunun yine de arabanızın çakmaklığına veya USB bağlantı noktasına takılması gerekecek – en önemli anlamda kablosuzlar: Sürekli olarak takıp çıkarmanız gerekmeyecek. kablo şarj cihazı.

Bu alıcı kılavuzundaki her bir kablosuz şarj cihazının, ister iPhone, Samsung Galaxy, Google Pixel veya diğer Qi özellikli telefonlar olsun, kablosuz şarj özellikli tüm cep telefonlarıyla uyumlu olduğunu unutmayın. Ve telefon kılıfınıza bağlıysanız – çok kalın olmadığı sürece – açık bırakabilir ve telefonunuzu şarj etmeye devam edebilirsiniz. Bu şarj cihazlarının çoğu, ayarlanabilir kollu bir telefon tutucusu olarak bile işlev görür. Bu listeyi periyodik olarak güncelliyoruz ve yeni kablosuz şarj teknolojisi piyasaya çıkıyor.

iOttie Auto Sense Kablosuz Araç Şarj Cihazı

Premium otomatik Araç Şarjı

iOttie’nin telefon montajlı “autosense” otomatik bağlamalı kablosuz araç şarj cihazı, piyasadaki en iyilerden biridir. Oldukça pahalı olmasına rağmen, son zamanlarda güzel indirimler gördük. Auto Sense Otomatik Sıkma Qi Araç Telefonu Şarj Ünitesi, bir pano montaj versiyonunda veya bir CD ve havalandırma klipsi versiyonunda mevcuttur (gösterge panosu kablosuz şarj montajını denedim). Bu kablosuz araç şarj yuvası, güzel tasarlanmış bir teleskopik kola, güçlü bir vantuza sahiptir ve kablosuz şarj yuvası özelliği çoğu telefon kılıfıyla uyumludur. Hızlı kablosuz şarj olarak kabul edilen bir iPhone için 7,5 watt ve Android telefonlar için 10 watt şarj elde edersiniz.

Bu Qi kablosuz şarj cihazı, çift şarjlı bir USB çakmak adaptörüyle birlikte gelir. Tek şikayetim – ve bu küçük – birlikte verilen kablonun USB Type-C değil Micro-USB olması. Bu Qi şarj cihazı kablosuz araç şarj yuvasına takıldığında, temelde unutabilirsiniz, ancak kablo yanlışlıkla çıkarılırsa (ki bu gerçekleşir), özellikle telefon şarjı için bir USB-C kablosu takmak daha kolaydır. yeniden sürüş.

Yükseltilmiş ZeeHoo Kablosuz Araç Şarj Cihazı

Özellik seti için en iyi değer

ZeeHoo gibi isimsiz bir markayı tercih ederseniz, kablosuz araç şarj cihazı, otomatik kenetleme, arabanızın havalandırmasına, ön camına veya ön camına takılabilen güvenli bir vantuz da dahil olmak üzere, telefon şarjı için istediğiniz özelliklerin çoğuna sahiptir. Gösterge Paneli. USB-C’ye ve onu destekleyen Android telefonlar için 15 watt’a kadar hızlı şarja sahiptir (iPhone’lar 7,5 watt şarjla sınırlıdır). Bu yükseltilmiş sürüm, orijinalinden daha şık bir tasarıma sahiptir (aşağıya bakın) ve yukarıdaki iOttie’den yaklaşık 20 $ daha ucuza mal olur. Ancak, bu kablosuz şarj cihazı bir çakmak adaptörüyle birlikte gelmez – yalnızca bir USB-C kablosu.

Bu kablosuz araca monteli şarj cihazı, otomatik algılamalı teleskopik kola sahip en popüler genel kablosuz araç şarj cihazlarından biridir ve denediğim orijinal sürüm genel olarak iyi çalıştı, araba havalandırma montajıma güvenli bir şekilde bağlandı ve akıllı telefonuma veya QI özellikli cihazıma hızlı bir şarj sağladı. Kablosuz araç şarj cihazının, arabamın havalandırma bağlantısı için bir telefon bağlantısıyla birlikte gelmesini beğendim (yalnızca havalandırma yuvasını istiyorsanız, yalnızca 30 ABD dolarına mal olan bir havalandırma sürümü var).

ZeeHoo Kablosuz Araç Şarj Cihazı

ZeeHoo’nun otomatik kenetlemeli orijinal kablosuz araç şarj cihazı, 30 $ civarında iyi bir değer olmaya devam ediyor. Yükseltilmiş sürümdeki bazı kozmetik iyileştirmelerin yanı sıra, en büyük fark, bunun Android telefonlar için 15 watt hızlı şarj yerine 10 watt’a kadar hızlı şarja sahip olmasıdır (iPhone’lar her iki şarj cihazı için 7,5 watt şarjla sınırlıdır). Yükseltilmiş sürümde olduğu gibi, bu kablosuz şarj cihazı çakmak adaptörüyle gelmiyor – yalnızca bir USB-C kablosu – ve hızlı şarj için onu destekleyen bir güç adaptörüne (dahil değildir) ihtiyacınız olacak.

ZealSound Qi-Sertifikalı Araç Şarjı İnce Pad İstasyon Dock

Arabalar için kablosuz şarj pedi

ZealSound’un Qi-Sertifikalı Araç Şarj İnce Pad Station Dock’u en şık kablosuz şarj çözümü olmayabilir, ancak bu kablosuz şarj pedi istediğiniz yere yerleştirilebilir ve kavrayıcı bir alt kısma ve siz aniden fren yapın veya hızlanın veya keskin bir dönüş yapın. Uyumlu Android telefonlar için 10 watt’a kadar şarj imkanı sunar. İPhone’lar için 7,5 watt’ta şarj olur. Bir çakmak güç adaptörü dahildir.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir