2022’deki en iyi Amazon Echo hoparlör tavsiyeleri

Ekranlı en iyi Amazon Echo hoparlörü: Amazon Echo Show 10 (3. Nesil)

Artıları: Mükemmel ekran, harika ses, net mikrofonlar, odanın her yerinde sizi takip etmek için döner mekanizmalar

Eksileri: Motorlu taban genellikle riskli olabilir

Amazon Echo hoparlörünüzün bir ekranla gelmesini tercih ederseniz, Echo Show 10 (4. Nesil) sizin için en iyi Amazon Echo hoparlörlerinden biridir. Odada sizi takip etmesini sağlayan özel bir motorlu tabana sahiptir, böylece her zaman en iyi görüş açısına sahip olursunuz (ve konuştuğunuz herkes sizi görebilir). Kaydırma ve yakınlaştırma ile tamamlanan 13 megapiksel geniş açılı kamera ile aramalar sırasında sizi merkezde tutar ve hatta Zoom, Chime ve diğer video konferans platformları üzerinden Alexa Group Calling sayesinde sekiz kişiye kadar konuşmanıza izin verir.

Tabii ki, aynı zamanda bir konuşmacı ve bu konuda harika. Amazon Echo hoparlör serisinin geri kalanının yapabileceği her şeyi yapabilir, ancak onu biraz daha güzel (ve daha havalı) hale getirmek için bir ekranla eşleştirilir. Böylece, ek ayrıntıları kontrol etmek için bir ekranla Alexa’dan alarmlar kurmasını, en sevdiğiniz radyo istasyonunu çalmasını, tarifleri çağırmasını ve daha fazlasını isteyebilirsiniz; bunların tümü kristal netliğinde ses ve kendinizi tekrar etmenize gerek bırakmayan mikrofonlar ile. İster kendinize serenat yapmak için ister arkadaşlarınızla iletişim halinde olmak için kullanın, şu anda alabileceğiniz en iyi ekran tabanlı Echo hoparlördür, mükemmel boyuttadır.

En iyi bütçeli Amazon Echo hoparlör: Amazon Echo Dot (4. Nesil)

Artıları: Harika görünümlü, birden fazla renk mevcut, ekonomik

Eksileri: Daha az bas, saat yok

Bir Amazon Echo hoparlöründen beklediğiniz her şeyi sunan sade bir deneyim arıyorsanız, Amazon Echo Dot’u (4. Nesil) istersiniz. Saati veya zamanı gösteren harici LED’i yoktur, ancak yine de harika görünen bir cihazdır. Ayrıca bir masa veya komidin üzerine yerleştirilmiş harika görünüyor ve Alexa’nın yerine getirmesini beklediğiniz tüm istekleri yerine getirirken tarifler, melodiler, haberler ve daha fazlasını sunar. Bu, Amazon’un en küçük Dot hoparlöründen hala biraz daha parlak ve birkaç ekstra dolar değerinde ekonomik bir seçenektir.

Bu hoparlör, bir saatle gelen versiyon gibi, mümkün olan en iyi bası sunmuyor, ancak yine de yüksek, odayı dolduran bir ses sunuyor ve “Alexa” diye fısıldadığınızda bile canlanıyor. Akıllı ev cihazları açısından kendisine devrettiğiniz herhangi bir görevi yerine getirebilir, yine de Amazon alışverişlerinizi ve tüm bu önemli şeyleri yapmanıza yardımcı olabilir. Bazı Echo hoparlör kardeşlerinden daha az gösterişli. Ve buna rağmen, hala almaya çok değer. Küresel tasarım, özellikle alt kısımdaki hoş parıltı ile büyük bir çizim.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir