Airpod’lar Android’e Bağlanabilir mi? Bilinmeyen Gerçek!

Podcast’lerin hayranıysanız, orada birçok harika şey olduğunu bilirsiniz. Ancak aynı zamanda Android telefonların hayranıysanız, AirPods’un en sevdiğiniz programları telefonunuzdan ayrılmadan izlemenin harika bir yolu olduğunu bilirsiniz. Ve bir Android kullanıcısıysanız, AirPods uyumlu iyi bir telefon bulmanın zor olabileceğini bilirsiniz. Bu yüzden AirPods uyumlu en iyi Android telefonları bir araya getirdik.

Airpod’lar Android’e Bağlanabilir mi?

Hayır, podcast’lerin hayranıysanız, orada bir sürü harika şey olduğunu bilirsiniz. Ancak aynı zamanda Android telefonların hayranıysanız, AirPods’un en sevdiğiniz programları telefonunuzdan ayrılmadan izlemenin harika bir yolu olduğunu bilirsiniz. Ve bir Android kullanıcısıysanız, AirPods uyumlu iyi bir telefon bulmanın zor olabileceğini bilirsiniz. Bu yüzden AirPods uyumlu en iyi Android telefonları bir araya getirdik.

Bazı İyi Airpods Uyumlu Android Telefonlar Nelerdir?

1. Google Piksel 2

Google Pixel 2 hakkında bilmeniz gereken ilk şey, akıllı telefon dünyasının en iyi kamerasına sahip olmasıdır. Bu harika ve onu daha da iyi yapan özel bir özelliği var. Pixel 2, fotoğraf ve video çekmek için telefonu sıkıştırmanıza olanak tanıyan Active Edge adlı bir özelliğe sahiptir. Hayatınızın her anını fotoğraflamaya ihtiyaç duyan biriyseniz bu özellik tam size göre. Pixel 2 hakkında bilmeniz gereken ikinci şey ise inanılmaz bir performansa sahip olmasıdır. Hızlı ve pürüzsüz ve şu anda onun gibi başka bir şey yok. Harika bir kameraya sahip ve aynı zamanda iyi performans gösteren bir telefon istiyorsanız, Pixel 2 tam size göre.

2. Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8, fotoğrafçılığı seven herkes için harika bir telefon. 12 megapiksel lensli harika bir kamerası var ve aynı zamanda en iyilerinden birine sahip. kameralar piyasada. Ancak S8 ayrıca 2960 x 1440 çözünürlüğe sahip harika bir ekrana sahip, bu da fotoğraflarınızın harika görüneceği anlamına geliyor. S8 ayrıca hızlı ve sorunsuzdur ve şu anda piyasadaki en güçlü telefonlardan biridir. Harika bir kameraya sahip ancak aynı zamanda iyi performans gösteren bir telefon istiyorsanız, o zaman Galaxy S8 tam size göre.

3. OnePlus 5T

Tüm OnePlus telefonları gibi, OnePlus 5T de güçlüdür ancak çok pahalı değildir. Hızlı ve pürüzsüzdür ve bulanık veya grenli görüntüler konusunda endişelenmeden düşük ışıkta fotoğraf çekmenize olanak tanıyan çift 16 megapiksel lensli harika bir kamerası vardır. OnePlus 5T, telefonun her iki tarafında bulunan cam panellerle güzel bir tasarıma sahip olduğu için de harika görünüyor. Ve yeni telefonunuzu kullanmak için yardıma ihtiyacınız olursa, günün 24 saati her zaman müşteri desteği mevcuttur, böylece herhangi bir sorunuza, sırada beklemek zorunda kalmadan veya hafta veya ay sonra birinin sizi aramasını beklemeden hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz ( inşallah).

4. Huawei Mate 10 Pro

Huawei Mate 10 Pro, yıllardır akıllı telefon pazarında bulunan bir şirketin en yeni telefonu. 40 megapiksel lens ve 3 megapiksel lens ile harika bir kamerası var ve ayrıca 1440 x 3120 çözünürlüğe sahip inanılmaz bir ekranı var. Mate 10 Pro hızlı ve sorunsuzdur ve inanılmaz pil ömrüne sahiptir. Harika bir kameraya sahip ve aynı zamanda iyi performans gösteren bir telefon istiyorsanız, Huawei Mate 10 Pro tam size göre.

5. Google Piksel XL

Google Pixel XL, şu anda satın alabileceğiniz en iyi fotoğrafçılık telefonlarından biridir. 12 megapiksel lens ve 8 megapiksel lens ile harika bir kamerası var ve ayrıca 1440 x 2880 çözünürlüğe sahip harika bir ekranı var. Pixel XL hızlı ve pürüzsüzdür ve inanılmaz derecede güçlü bir işlemciye sahiptir. telefonunuzun her zaman tam potansiyelinde çalıştığından emin olun. Harika bir kameraya sahip ve aynı zamanda iyi performans gösteren bir telefon istiyorsanız, Pixel XL’i seveceksiniz.

Airpod’larınızdan En İyi Şekilde Nasıl Yararlanılır?

1. Kılıflı AirPod’lar

Bir iPhone’unuz varsa, AirPod’larınız için bir AirPod kılıfı almak isteyebilirsiniz. Bir iPhone’unuz yoksa, AirPod’larınız için bir kılıf almak o kadar önemli değil. Ancak bir iPhone’unuz olmasa bile AirPod’larınız için bir kılıf almanız iyi olur çünkü kablosuz kulaklıklar o kadar küçüktür ki doğru yerde bulunmadıklarında kolayca kaybolabilirler.

2. AirPod’larınızı günde en az bir kez şarj edin

AirPods, ne kadar küçük olduklarından ve şarj kutularına düzgün bir şekilde yerleştirilmediklerinde yerinden kaymaları ne kadar kolay olduğundan dolayı kaybetmek çok kolaydır. Bu yüzden her gün en az bir kez şarj ettiğinizden emin olun, böylece ihtiyacınız olduğunda her zaman hazır olduklarından emin olabilirsiniz.

3. Kullanılmadığı zaman AirPod’larınızın şarj kutusundan düşmesine izin vermeyin

AirPod’lar çok küçük ve hafiftir, ancak bu, diğer nesnelerden veya yerçekimi gibi şeylerden veya hatta kullanılmadıkları sırada onları şarj kutusundan çıkarmaya çalışan diğer insanlardan herhangi bir yardım almadan yerlerinde kalacakları anlamına gelmez. . Bu nedenle, etrafta kimsenin olmadığı ve kimsenin AirPod’larınızı almaya çalışmadığı bir yere gidiyorsanız, ihtiyacınız olan veya gitmek istediğiniz yere ulaşana kadar onları rahat bırakın.

4. AirPod’larınızı çok sıcak veya çok soğuk bir yerde şarj etmeyin

AirPod’lar sıcağa ve soğuğa çok duyarlıdır, bu nedenle sıcaklıktaki en ufak bir değişiklik bile düzgün çalışmamalarına neden olabilir. AirPod’larınızı çok sıcak veya çok soğuk bir yerde şarj ediyorsanız, bu onların tamamen çalışmamasına neden olabilir. Bu nedenle, AirPod’larınızı evde şarj ediyorsanız, bunu sıcaklığın sizin için rahat olduğu evin bir alanında yaptığınızdan emin olun. Ve onları işyerinde şarj ediyorsanız, bunu ofisin sizin için de rahat olan bir alanında yaptığınızdan emin olun.

5. AirPod’larınızı kullanılmadıkları zaman evde bırakmayın

AirPod’larınızı tekrar kaybetmek istemiyorsanız, kullanılmadıkları takdirde, kolayca kaybolmamaları veya kaybolmamaları için kılıfları olmadan başka bir yerde bırakmak yerine evde bırakmanız gerektiğinden emin olun. yanlış yerleştirilmiş.

SSS:

1. AirPod’lar su geçirmez mi?

Hayır, su geçirmez değiller. Suya daldırılamazlar.

2. Kulaklarımla yüzerken kullanabilir miyim?

Hayır, kulaklarınızın etrafında ve AirPod’larınızın çevresinde su veya başka sıvılardan zarar görmemeleri için bir hava cebiniz yoksa kulaklarınızla yüzerken bunları kullanamazsınız.

3. AirPod’larımı su altında şarj edebilir miyim?

Hayır, hava geçirmez bir kapta tamamen kapalı bir bölme olmadıkça hayır, onları su altında şarj edemezsiniz çünkü kasanın içinde oksijen olsa bile, o zaman şarj cihazından gelen elektriğin içinden geçmesi ve ulaşması mümkün değildir. pilleri, önce kap içinde bir tür sıvıya veya neme maruz kalmadan içine yerleştirin.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir