Airpod’ları Farklı Bir Durumda Şarj Edebilir misiniz?

Gerçek bir Apple hayranıysanız, muhtemelen Google’ın iPhone’u şirketin önde gelen akıllı telefonu olarak kullanımdan kaldırdığı gerçeğini kabul etmekte zorlandınız. Ama oluyor. Pixel ve Pixel XL, AOSP tabanlı Android Açık Kaynak Projesi (AOSP) platformunu çalıştıracak son telefonlardır. Google artık Pixel’i üretmeyecek, bu da parayı biriktirip yepyeni bir Google telefonu satın almanın zamanı geldiği anlamına geliyor. Ama hangileri paraya değer? Bu yazıda, piyasadaki en iyi iPhone şarj kutusu seçeneklerine bir göz atacağız. Hepsi eşit şekilde oluşturulmaz, bu yüzden hangilerinin iPhone’unuzu kızartma korkusu olmadan gerçekten şarj edebileceğine bir göz atalım.

Airpod’ları Farklı Bir Durumda Şarj Edebilir misiniz?

Evet, AirPod’ları herhangi bir şarj kutusuyla şarj edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şarj çantanızın AirPods’un kablosuz şarj özelliğini desteklediğinden emin olmak.

AirPod’larınızı bir kılıfla nasıl şarj edebilirsiniz?

1. AirPod’larınızın tamamen şarj olduğundan emin olun.

2. Kılıfınız kablosuz şarjı destekliyorsa, bir kablosuz şarj tablasına veya pedine yerleştirin.

3. AirPod’larınızı kasaya yerleştirin ve kapatın. Kılıf, kablosuz bir şarj plakasına veya pedine yerleştirildiğinde AirPod’ları şarj etmelidir.

4. Şarj cihazını kullanmayı bitirdiğinizde AirPods’u kutusundan çıkarın ve tekrar kullanmaya hazır olana kadar şarj kutusuna koyun.

Airpod’larınızı Ne Tür Kılıflar Şarj Edebilir?

1. Apple AirPods şarj çantası

Bu, AirPod’lara sahip olanlar için en popüler durumdur. Şık ve son derece işlevseldir. AirPod’larınızı gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz.

2. Belkin Boost Up Kablosuz Şarj Kutusu

Bu, AirPod’larını evde veya ofiste şarj etmek isteyenler için daha şık bir seçenek. Ayrıca bu listedeki diğer seçeneklerden biraz daha pahalıdır, ancak bunun gibi zarif bir çözüme harcayacak paranız varsa buna değer.

3. Mophie Juice Pack Hava Kutusu

Bu, AirPod’larını evde veya ofiste şarj etmek isteyenler için çok popüler bir seçenektir, ancak Belkin Boost Up Kablosuz Şarj Kutusundan biraz daha ucuz ve oldukça benzer görünüyor!

4. iPhone X/8/7/6s/Plus/Plus-X-Airpods-Charging-Case-Black için Anker PowerCore+ 201000

Bu, güzel bir tasarım, iyi bir yapı kalitesi ile gelen ve Apple’ın kablosuz kulaklıklarıyla çok iyi çalışan bir başka iyi seçenek. Ayrıca şu anda Amazon’daki en iyi müşteri incelemelerinden bazılarına sahip!

5. Griffin PowerPort Kablosuz Şarj Kutusu

Bu, AirPod’larını evde veya ofiste şarj etmek isteyenler için iyi bir seçenek. Ayrıca güzel bir tasarım, güzel bir yapı kalitesi ve Amazon’da iyi müşteri incelemeleri ile birlikte geliyor!

6. Mophie Juice Pack Air+ Apple Watch Series 3/2/1 Kılıf

Bu, AirPod’larını evde veya ofiste şarj etmek isteyenler için iyi bir seçenek. Ayrıca bu listedeki diğer seçeneklerden biraz daha pahalıdır, ancak bunun gibi zarif bir çözüme harcayacak paranız varsa buna değer.

7. Mophie Space Pack Hava Çantası (iPhone X/8/7 Plus için) (iPhone 8/7 Plus için)

Bu, güzel bir tasarım, iyi bir yapı kalitesi ve Amazon’da iyi müşteri incelemeleri ile gelen bir başka iyi seçenek!

8. Anker PowerCore 201000 PD Şarj Çantası (iPhone X/8/7 Plus için)

Bu, güzel bir tasarım, iyi bir yapı kalitesi ve Amazon’da iyi müşteri incelemeleri ile gelen bir başka iyi seçenek!

9. Rayonud Ultra Slim (Ultra Slim + Kablosuz Şarj Standı)

Bu, güzel bir tasarım, iyi bir yapı kalitesi ve Amazon’da iyi müşteri incelemeleri ile gelen bir başka iyi seçenek!

10. WALTRON Kablosuz Şarj Standı (iPhone X/8/7 Plus için) (iPhone 8 Plus için) (iPhone 7 Plus için)

Bu, güzel bir tasarım, iyi bir yapı kalitesi ve Amazon’da iyi müşteri incelemeleri ile gelen bir başka iyi seçenek!

Airpod’larınızın Bir Kılıfla Şarj Olduğundan Nasıl Emin Olabilirsiniz?

1. Kılıfınızın AirPods’unuzla uyumlu olduğundan emin olun.

2. İlk kez kullanmadan önce kasanın iyi şarj edilmiş olduğundan emin olun.

3. Bir kablosuz şarj kutusunu ilk kez kullanmadan önce iPhone ve AirPods’unuzda kablosuz şarj modunu açın.

4. Güçlü elektromanyetik alanların olduğu bir yerde (havaalanı veya elektrik prizi gibi) ilk kez kablosuz şarj cihazı kullanmaktan kaçının.

5. Yukarıdaki seçeneklerden herhangi birini kullanırken, evde veya ofiste hem AirPod’larınızı hem de çantanızı şarj etmek için Apple sertifikalı bir Lightning kablonuz ve şarj cihazlarınız olduğundan emin olun!

Çözüm

Yeni bir telefon alıyorsanız ve AirPod’larınızı şarj etme seçeneği arıyorsanız, bu kılıflardan birini almanızı öneririz. Yaptığına sevineceksin. Bu kılıflar sadece cihazı satma zamanı geldiğinde yatırımınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda telefonunuzun tekrar yeni görünmesini sağlar. Google’ın iPhone’u aşamalı olarak kullanımdan kaldırdığı gerçeğini kabul etmekte sorun yaşıyorsanız, bu makalenin, Pixel ve Pixel XL’in AOSP tabanlı Android Açık Kaynak Projesini (AOSP) çalıştıracak son cihazlar olduğuna dair size biraz güvence vereceğini umuyoruz.

SSS:

1. AirPod’larımı kılıfla şarj etmek garantiyi geçersiz kılar mı?

Kısa cevap: Hayır, değil. Ancak yine de garantiyi geçersiz kılacağınız için AirPod’larınızı bir kılıfla şarj etmek için Apple sertifikalı bir Lightning kablosu kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz!

2. Kablosuz şarj için iPhone 8/7/6s/6/5s veya başka bir iPhone’umu kullanabilir miyim?

Hayır. Kablosuz şarj için yalnızca iPhone 8/7/6s/6/5s veya başka bir iPhone’u, 2017 veya sonraki bir model ise kullanabilirsiniz. Eski modellerde Apple sertifikalı olmayan bir Lightning şarj cihazı kullanarak AirPod’larınızı veya başka herhangi bir cihazı şarj edemezsiniz.

3. AirPod’larımın kablosuz olarak şarj olup olmadığını anlamanın bir yolu var mı?

Evet! Bir iPhone X, 8, 7, 6S, 6, 5S veya başka bir iPhone’unuz varsa, AirPod’larınız kablosuz olarak şarj olurken durum çubuğunda bir “şarj oluyor” animasyonu göreceksiniz. Bu animasyonu görmüyorsanız AirPod’larınız kablosuz olarak şarj olmuyor demektir.

4. AirPod’larımı bir kılıfla şarj etmek için Apple sertifikalı bir Lightning kablosu kullanabilir miyim?

Evet! iPhone’unuzu ve AirPod’larınızı bir kılıfla şarj etmek için Apple tarafından onaylanmış herhangi bir Lightning kablosunu kullanabilirsiniz.

5. Bir kılıfla kablosuz şarj kullanırken AirPod’larımı tam olarak şarj etmem ne kadar sürer?

Qi kablosuz şarj standardını kullanırken kasayı (ve AirPod’larınızı) tamamen şarj etmek yaklaşık 2 saat sürer. MFi sertifikalı hızlı kablosuz şarj cihazı (Apple veya Belkin’den alınanlar gibi) kullanırken kasanın (ve AirPod’larınızın) tamamen şarj olması yaklaşık 20 dakika sürer.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir