Airpod’ların Garantisi Var mı?

AirPod’ların garantisi var mı? Herhangi bir koruma ile geliyorlar mı? Çoğu insan gibiyseniz, bu soruların her ikisinin de cevabı evet.AirPod’lar bir garanti ile gelir ve bazı durumlarda oldukça kapsamlıdır. Örneğin, birçok AirPod iki yıl garantilidir. Bu, kullanımınız sırasında bir şeyler ters giderse, müşteri hizmetleri ile iletişime geçip paranızı geri alabileceğiniz anlamına gelir. Ek olarak, birçok AirPod, sınırlı süreli garantiyle gelir. Bu, satın alma işleminizin ilk üç ayında bir şeyler ters giderse, tam bir geri ödeme alabileceğiniz anlamına gelir.

Airpod’ların Garantisi Var mı?

Evet, AirPod’lar iki yıl garantilidir. Bazı insanlar ayrıca ücretsiz olarak üç aylık bir deneme süresi alır. Ücretsiz olarak deneyebilir ve memnun kalmazlarsa iade veya değişim yapabilirler.

Garantili Bir Airpod’un Faydalarından Bazıları Nelerdir?

1. Garantili AirPods, satın alma konusunda daha emin olabilir.

2. Garantili AirPod’ların ürünlerine gereken özeni gösterme olasılığı daha yüksektir.

3. Garantili AirPod’ların, bir şeyler ters gittiğinde ürünlerini değiştirme olasılığı daha yüksektir.

4. Garantili AirPod’ların, AirPod’larını veya diğer ürünlerini Apple’dan satın aldıklarında mümkün olan en iyi fiyatı alma olasılıkları daha yüksektir.

5. Garantili AirPods’ların, olmayanlara göre sorun yaşama olasılığı daha düşüktür, çünkü bir şeyler ters giderse, ücretsiz olarak tamir ettirebileceklerini veya ayrılan süre içinde bozulan öğenin ücretini geri alabileceklerini bilirler. satın alma tarihinden bu yana ne kadar zaman geçtiğini gösterir.

Airpod’ların Sınırlı Süreli Garantisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler?

1. Sınırlı süreli garantiye sahip AirPods, satın alma konusunda daha emin olabilir.

2. Sınırlı süreli garantiye sahip AirPod’ların ürünlerine gereken özeni gösterme olasılığı daha yüksektir.

3. Sınırlı süreli garantiye sahip AirPod’ların, bir şeyler ters gittiğinde ürünlerini değiştirme olasılığı daha yüksektir.

4. Sınırlı süreli garantiye sahip AirPod’ların, AirPod’larını veya diğer ürünlerini şu adresten satın aldıklarında mümkün olan en iyi fiyatı alma olasılıkları daha yüksektir. Elma çünkü bir şeyler ters giderse, satın alma tarihlerinden bu yana ne kadar zaman geçmiş olursa olsun, kendilerine ayrılan süre içinde kırılan ürünün maliyeti için tam bir geri ödeme alabileceklerini biliyorlar.

Uzatılmış Garanti Hakkında Bilmeniz Gerekenler?

1. Uzatılmış garantiler, normal garantilerden daha ucuz olabilir ve çoğu kişinin bilmediği veya kullanmadığı pek çok ek avantaj sağlar, ancak bazıları bunları kullanır ve bunu yaptıkları için mutludur, çünkü onlara büyük koruma sağlar ürünleri için, herhangi bir koruma olmadan veya ilk etapta tam fiyat ödemeden, aksi takdirde ödeyecekleri kadar ödemek zorunda kalmadan, çoğu insanın herhangi bir ürün için uzatılmış bir garanti satın aldıklarında olacağını düşündüğü şey budur, ancak bu her zaman doğru değildir çünkü bunun olacağına dair bir garanti yoktur; bazı insanlar sadece para biriktirmek ister ve gelecekte bir şeyler ters giderse para iadesi almaktan endişe etmez, ancak çoğu insan bir sorun olması durumunda ürününün ücretsiz olarak onarılması veya tam bir geri ödeme alınması konusunda endişelidir, bu yüzden Uzatılmış garanti varsa, her zaman satın almanızı öneririm, çünkü bu şekilde, değiştirmeniz gerekiyorsa, kırılan ürünün maliyetinin tamamını geri alabilirsiniz.

2. Uzatılmış garantiler, normal garantilerden daha ucuz olabilir ve çoğu kişinin bilmediği veya kullanmadığı pek çok ek avantaj sağlar, ancak bazıları bunları kullanır ve bunu yaptıkları için mutludur, çünkü onlara büyük koruma sağlar ürünleri için, herhangi bir koruma olmadan veya ilk etapta tam fiyat ödemeden, aksi takdirde ödeyecekleri kadar ödemek zorunda kalmadan, çoğu insanın herhangi bir ürün için uzatılmış bir garanti satın aldıklarında olacağını düşündüğü şey budur, ancak bu her zaman doğru değildir çünkü bunun olacağına dair bir garanti yoktur; bazı insanlar sadece para biriktirmek ister ve gelecekte bir şeyler ters giderse para iadesi almaktan endişe etmez, ancak çoğu insan bir sorun olması durumunda ürününün ücretsiz olarak onarılması veya tam bir geri ödeme alınması konusunda endişelidir, bu yüzden Mevcutsa, her zaman uzatılmış garantiyi satın almanızı öneririm, çünkü bu şekilde, değiştirmek zorunda kalırsanız, ne kadar süre olduğuna bakılmaksızın, ayrılan süre içinde kırılan ürünün maliyeti için tam bir geri ödeme alabilirsiniz. satın alma tarihinizden bu yana geçti.

Bir Airpod’un Garantisi Olup Olmadığını Nasıl Öğrenirsiniz?

1. Bir airpod’un garantisi olup olmadığını öğrenmek için ambalajı veya ürünün kendisini kontrol etmeniz gerekir, çünkü bir garantisi varsa, ambalajın üzerinde listelenir veya kutunun üzerinde bir dilde yazılıdır.

2. Bu ürünü satın alan ve aslında bir garantisi olduğunu öğrenen diğer kişilerin incelemeleri için İnternet’e de bakabilirsiniz, çünkü çevrimiçi olarak satın alınabilecek çok farklı ürün ve model türleri olduğundan, herkesin her tür elektronik cihaz satan her şirket veya mağaza tarafından sağlanabilecek olası her tür garanti hakkında bilgi sahibi olacağı şekilde, bu nedenle bu belirli ürünü çevrimiçi satın alan insanlar varsa ve ürünleri için geri ödeme alıyorlarsa satın alma işlemleriyle birlikte uzatılmış bir garanti satın aldıkları için bunları alırlar, bu size bu belirli ürünün gerçekten bir garantisi olup olmadığı konusunda bazı iyi bilgiler verecektir.

Son Satır

Yapılacak en iyi şey, satın almaya karar verdiğiniz herhangi bir ürün için her zaman uzatılmış garantiyi satın almaktır, çünkü aldığınızda tam bir geri ödeme almazsanız, size tam bir geri ödeme yapacaklarının garantisi yoktur. onarılması için göndermeyin, ancak satın alma işleminizle birlikte uzatılmış bir garanti satın aldıysanız, bu size bu belirli ürünün gerçekten bir garantisi olup olmadığı konusunda bazı iyi bilgiler verecektir.

SSS:

S: Garanti, AirPod’umu kapsamıyorsa ne olur?

C: Satın alma tarihinizden bu yana ne kadar zaman geçtiğine bakılmaksızın, ayrılan süre içinde kırılan ürünün maliyeti için tam bir geri ödeme alabilirsiniz.

S: Apple’dan alabileceğim herhangi bir geri ödeme için vergi ödemek zorunda mıyım?

C: Hayır, Apple, ürünlerini satmaktan para kazanmadığı ve bu nedenle bunlardan herhangi bir tür kar marjı veya gelir akışı olmadığı için müşterilerine sağlayabileceği herhangi bir geri ödeme veya kredi türü için vergi almaz. satışlar ve bu nedenle, müşteriler tarafından satın alınan ürünler için geri ödeme sağlamak için yasalarca gerekli değildir.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir