AirPods Pro 2: Bilmeniz gereken her şey!

Bildiğiniz gibi AirPods Ekim 2019’da piyasaya sürüldü ancak güncellenmiş sürümlerinden hiçbirini görmedik. Ancak şimdi 2021’de güncellenmiş bir versiyonunu görme ihtimali var. Apple’ın Airpods Pro’nun en son versiyonu üzerinde çalıştığına dair bir söylenti var ve ayrıca mağazada çeşitli tasarım değişiklikleri olacak. Bu yazıda AirPods Pro 2 hakkında bildiğimiz her şeyi paylaşacağız.

Tasarım değişiklikleri.

Standart AirPod’lara kıyasla AirPods Pro, daha kısa bir gövdeye sahiptir. Ancak bu AirPod’ların ikinci nesil versiyonunun potansiyel olarak hiç kök içermeme olasılığı var.

Apple, Bloomberg’e göre AirPods Pro 2’yi daha kompakt hale getirmek istiyor. Nasıl? AirPod’un altından gerçekten dışarı çıkan kısa gövdeyi ortadan kaldırarak yapılabilir. AirPods Pro 2, Apple, Yuvarlak AirPods şeklini test ettiği için Samsung Galaxy tomurcukları veya Google Pixel Buds gibi bir şeye benzeyebilir. İkisi de sapsız olacak.

airpods pro 2 tasarla

Geliştirme Sorunları?

AirPod’ların donanımını daha küçük bir pakete sokmak açıkçası büyük bir zorluk. Yani planlanan tasarımda nihai değişiklikler olacak. Apple’ın AirPods Pro antenlerini, özelliklerini ve mikrofonlarını boyutu küçültülmüş bir kasaya entegre etmekte zorlandığı bildiriliyor.

Yeni AirPods Pro 2’nin şarj durumunda bazı küçük değişiklikler olacak. Yeni AirPods, 54 mm genişliğe ve 46 mm yüksekliğe sahip olabilir. Bu, 60,6 mm x 45,2 mm ölçülerindeki mevcut kasaya kıyasla daha ince ve daha uzun olacağı anlamına geliyor.

AirPods Pro 2 Sürümü.

DigiTimes’ın yeni Kablosuz Kulaklıkların 2020’nin ilk altı ayında piyasaya sürüleceğini iddia ettiği raporun ardından, AirPods Pro’nun yeni AirPods Pro 2 sürümünün geçen yıldan beri ortalıkta dolaştığına dair söylentiler var.

Hiç şüphe yok ki haberi hayata geçirmediler ama artık her şey içinde bulunduğumuz yılı gösteriyor. Bloomberg, AirPods Pro 2’nin bu yıl piyasaya sürüleceğini ve Orijinal AirPod’ları bu kadar anında tanınabilir hale getirecek AirPod’ların gövdelerinden kurtularak oldukça dramatik bir tasarıma tabi olabileceklerini iddia etti.

Ayrıca yeni AirPod’ların en yeni iPhone SE 3 ile geleceğine dair bir söylenti var.

Kovalamak için kes.

  1. AirPods Pro 2 nedir? AirPods Pro’nun söylentili ve daha ucuz bir versiyonu.
  2. Yayın tarihi? 2021’de bir zaman.
  3. Bu ikinci nesil AirPods Pro’nun maliyeti? Yaklaşık 249$/ 399 AU$ veya AirPods Pro’nun fiyatından daha düşük olabilir.

AirPods Pro 2 Özellikleri.

Gürültü engelleme.

Bildiğiniz gibi AirPods Pro’nun sunduğu gürültü engelleme özelliği yeterince iyi ancak Apple isterse geliştirilecek.

Hareket kontrolleri

Duyduğumuz sesleri jest kontrolleriyle kontrol edebilsek daha iyi olacak. Tıpkı bir AirPods’a dokunmak gibi müziği veya diğer sesleri durdurabilir, oynatabilir, duraklatabilir, atlayabilir, ileri veya geri alabilir.

Modern bir tasarım

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Apple’ın bu ikinci nesil AirPod’ları yuvarlak şekilde yapacağına ve gövdelerinin olmayacağına dair bir söylenti var.

Spor dostu özellikler

Apple, AirPods Pro 2’de daha havalı şeyler ekleyebilir ve renkleri özelleştirebilir. Birçok kişi pembe altın veya uzay grisi renkli AirPod’ları görmeyi sever.

Daha uzun pil ömrü

AirPods Pro, iyi pil ömrüne sahiptir. Artık Apple, AirPods Pro 2’de kablosuz iletimi Bluetooth 5’e yükseltebilir. Bluetoot 5 daha güvenilir kablosuz bağlantı olduğundan, daha uzun eşleştirme mesafeleri ve verimli güç kullanımı sağlar, bu da onu destekleyecek kulaklıkların daha uzun pil ömrüne sahip olacağı anlamına gelir.

Geliştirilmiş ses:

Sony WF1000XM3 ile rekabet edebilirler. 24 bit/48kHz’de Yüksek Çözünürlüklü Ses Kodeklerine izin verir. Daha geniş çeşitli müzik türleri için uygun olacağı özelleştirilmiş bir EQ olabilir.

Airpods vs Airpods Pro, AirPods Bağlanmıyor, AirPods nasıl sıfırlanır makalemize göz atın.

Bu konuyla ilgili başka bir sorunuz veya yorumunuz varsa bize bildirin. Yorumlarınızı bekliyorum.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir