AirPods Pro nasıl şarj edilir: Bilmeniz gereken her şey!

Airpods pro’yu nasıl şarj edeceğinizi bilmek istiyorsanız? O zaman burada doğru yerdesiniz, airpods Pro’nuzu sorunsuz bir şekilde nasıl şarj edebileceğiniz konusunda size rehberlik edeceğiz.

Tws Earbuds ile airpods pro nasıl şarj edilir.

Airpods pro’nuzu, kulaklığınızda güç olmadığında şarj edebilirsiniz, şarj kutusuna geri koyabilir ve şarj kutusuyla şarj edebilirsiniz. LED durum ışığı Yeşile döndüğünde, airpod’larınızın tamamen şarj olduğu ve kehribar rengi, bir tam şarjdan daha azının kaldığı anlamına gelir.

ŞARJ ŞARJ KUTUSU.

Airpod’larınızı şarj etmenin iki ana yöntemi vardır Pro şarj kutusu, biri onu yıldırım kablosuyla bağlamak, diğeri ise kablosuz şarja takmak

KABLOSUZ ŞARJ CİHAZI

Havaalanlarınızı sertifika şarj yöntemiyle şarj etmek istiyorsanız, kılıfınızı yukarı bakacak şekilde ve kapak kapalıyken şarj cihazına yerleştirmeniz gerekir, durum ışığı yaklaşık 8 saniye boyunca mevcut şarj seviyesini göstermelidir ve eğer varsa AirPods Pro’nuz varsa, Airpod’larınızın hala şarj olup olmadığını veya tam şarjlı olup olmadığını görmek istiyorsanız, şarj olurken kasaya dokunabilirsiniz.

AYDINLATMA KABLOSU.

Lightning kablosu ile şarj etmek istiyorsanız, airpod’larınızla birlikte gelen Lightning kablosunu kasanızda bulunan Lightning konektörüne takmanız yeterlidir ve bundan sonra bir Lightning to USB C kablosu VEYA Lightning to USB kablosu ve ardından Lightning to USB kablosu kullanabilirsiniz. daha sonra kablonun diğer ucunu USB şarj cihazına veya USB bağlantı noktasına takmanız gerekir. Kılıfınızı AirPod’larınız olmadan veya içindeyken de şarj edebilirsiniz. Tamamen sizin seçiminiz. Bir iPad veya iPhone USB şarj cihazı kullandığınızda veya Mac’inize taktığınızda en hızlı şarj olur.

ŞARJ ETMEYİ KONTROL EDİN.

AirPods pro’nuzun şarj durumunu kontrol etmek istiyorsanız, Android telefonlar için Macbook iOS cihazlarınızdan AirPods Pro pil durumunu kontrol edebilirsiniz.

IPHONE VEYA IPAD:

İPad veya iPhone’unuzda AirPods’unuz içerideyken airpodsPro şarj kutusu kapağını açmanız gerekiyor ve bundan sonra kasanızı iOS cihazınıza yakın tutmanız gerekiyor, ardından AirPod’larınızın şarj durumunu görmek için şarj kutusu ile şarj durumunu görmek için birkaç saniye beklemeniz gerekiyor. ve bu özellik Apple cihazlarına özeldir, bu nedenle AirPods Pro’nuzun sahte veya gerçek olduğunu doğrulamak istiyorsanız da güvenilir bir yoldur.

  1. Kapağı açın veya AirPod’larınızı kutudan çıkarabilirsiniz.
  2. Menü çubuğunda bulunan BlueTooth simgesine tıklayın.
  3. Menüde bulunan şarj kutusuyla imleci AirPod’larınızın üzerine getirin.

MAC.

Airpod’larınızın pil durumunu Mac’inizde kontrol etmek istiyorsanız, kapağı açmalı veya airpods pro’nuzu kutusundan çıkarmalısınız, Mac’inizin menü çubuğundaki BlueTooth simgesine tıklayın ve airpods pro’nun üzerindeki işaretçinin üzerine tıklayın. Pili kontrol etmek için menüdeki şarj kutusu.

ANDROİD.

Android cihazlarda pil durumunu kontrol etmek istiyorsanız, bildiğiniz gibi Apple ürünleri özeldir. Çeşitli özellikler farklı Android cihazlarda iyi gösterilemez ve Android cihazlarda airpods Pro’nuzun gücünü kontrol etmeniz gerekiyorsa, bunun için bir üçüncü taraf uygulaması indirmeniz gerekir.

OPTİMİZASYON.

airpods pro nasıl şarj edilir: OPTİMİZASYON

Ayrıca AirPods pro’nuzda pil şarjını optimize edebilirsiniz Optimize edilmiş pil şarjı, pilinizin aşınmasını azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır ve ayrıca AirPods Pro’nuzun tam şarjlı olduğu süreyi azaltarak ömrünü uzatır. iPad OS veya iOS cihazlarınızdaki Airpods pro, günlük şarj rutininizden öğrenir ve AirPods Pro’yu kullanmanız gerekinceye kadar %80’i aşmak için bekler.

Gerekli airpod’lar ve iPod Touch, iPad veya iPhone için pil şarjını optimize edin ve cihazınızı kurduğunuzda varsayılan olarak açıktır veya ayrıca iOS, iPadOS 14.2’ye güncelledikten sonra da ayarlanabilir. Özelliği kapatmak istiyorsanız, o zaman

  1. AirPods kasasını açın
  2. Ardından ayara gidin
  3. iOS veya iPad iOS cihazınızda Bluetooth’a dokunun
  4. Cihazlar listesinde AirPods Pro’nuzun yanında bulunan bilgi düğmesine dokunun.
  5. Burada pil şarj cihazını optimize etmeyi kapatabilirsiniz.

DURUM IŞIĞI

Çantanızda Airpod’larınız varsa ve kapak açılırsa, ışık Airpod’larınızın şarj durumunu gösterir.

Airpod’larınız kasanızda olmadığında, ışık kasanızın durumunu gösterir.

Yeşil ise tamamen şarj olmuş demektir.

Kehribar, bir tam şarjdan daha azının kaldığı anlamına gelir.

Kablosuz şarj çantanızı şarj cihazı için bağlarsanız veya sertifika şarj matına yerleştirirseniz, durum ışığı yaklaşık sekiz saniye boyunca yanık kalır.

Durum ışığı beyaz renkte yanıp sönüyorsa, airpod’larınız cihazlarınızdan biriyle kurulum için hazırdır ve ışığın sarı renkte yanıp söndüğünü görürseniz, bu, AirPod’larınızı yeniden kurmanın zamanı demektir.

Bu konuyla ilgili başka bir sorunuz veya yorumunuz varsa bize bildirin.

Yorumlarınızı bekliyorum.Yazılarımıza göz atın; AirPods nasıl temizlenir, airdrop çalışmıyor, AirPods nasıl sıfırlanır, AirPods bağlanmıyor, AirPods nasıl kullanılır, AirPods pro 2, AirPods vs AirPods pro.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir