Apple Haritalar, Google Haritalar ve diğerlerinden Evinizin Haritasını Nasıl Çıkarırsınız?

Eviniz muhtemelen genel halk tarafından görülse de, ev haritanızı nasıl kapatacağınızı bilmeniz gerekir, böylece artık dünya çapında gözetleme için artık aranıp aranmayacağına karar verebilirsiniz.

Araçlar, Sokak Görünümü (Google), Çevreye Bak (Apple) veya Sokak Kenarı (Bing) aracılığıyla zeminde bir deneyime izin vermek için çevrelerinde fotoğraf çeken maksimum ülkelerdeki şehirlerin sokaklarını geziyor. Bu, evinizin veya işgal ettiğiniz farklı binaların genel kamu cephesinden oluşur. Haritalama grupları bilgisayarlı yüz bulanıklaştırmayı takip etse bile muhtemelen kendinizi bile fark edeceksiniz.

Kişisel veya kiraladığınız varlıklar arasından böyle bir sokak derecesi görünümünde performans göstermek isterseniz, her hizmette bir raporlama veya talep tekniği kullanabilirsiniz:

Elma

Apple, “bir yüzün, plakanın veya kişisel evinizin sansürlenmesini talep etmek için” onlara e-posta gönderdiğiniz çağrılar yapar. adres [email protected]

Google

maps.google.com adresini ziyaret edin ve zorlukla başa çıkmayı ziyaret edin. Soldaki en boy panelini genişletin, ardından tarayıcınız için genişletmesi için en boy panelinin içindeki resme tıklayın. Resmin sol üst tarafında bir veri alanı arayın ve 3 dikey noktanın simgesine tıklayın. Beliren açılır pencerede, “Sorun bildir”e tıklayın ve “Bulanıklaştırma iste” seçenekleri listesinden neyi bulanıklaştırmak istediğinizi seçin. Ayrıca Google Haritalar uygulaması aracılığıyla da koyabilirsiniz.

Microsoft

Bing Haritalar’ı ziyaret edin, sayfanın sol alt köşesindeki “Bu resimle ilgili bir gizlilik sorunu bildir”e tıklayın ve “Ne tür bir sorununuz var? Mülkünüzü bulanıklaştırmanız gereken metinsel içerik alanını tanımlayabilirsiniz.

Umarım bu hizmetlerden evin haritasını nasıl çıkaracağınızı öğrenmişsinizdir. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa yorumlarda bize bildirin.

iPhone’da Bul’u nasıl kapatabilirim?

iPhone ve iPad nasıl senkronize edilir?

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir