Apple Watch’ı iPad ile Eşleştirebilir misiniz?

Çoğu insan gibiyseniz, muhtemelen etrafta en az iki Apple Saatiniz vardır. Ve birçok insan gibiyseniz, muhtemelen mutfak masanızda oturan bir iPad’iniz de vardır. Apple Watch ve iPad’inizi birlikte kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken birkaç şey var. İlk olarak, apple watch’unuzun ve iPad’inizin uyumlu olduğundan emin olun. Bilgisayarınız muhtemelen Apple Watch için bir adaptör gerektirecektir ve iPad de bir adaptör olmadan uyumlu olmayabilir. İkinci olarak, her iki cihazı birbirine bağlamanın bir yolunun olduğundan emin olun. Bu bir dock veya ethernet kablosu olabilir. Üçüncüsü, bir elma kimliğiniz ve bir elma hesabınız olduğundan emin olun. Henüz bir tane yoksa, şimdi bir tane oluşturun. Bu, her iki cihazın özelliklerini birlikte kullanmanıza ve birbirinize yetki vermenize olanak sağlayacaktır.

Apple Watch’ı Ipad ile Eşleştirebilir misiniz?

Evet, bir elma saatini bir iPad ile eşleştirebilirsiniz. Örneğin, Apple Watch’ınızla büyük ekranda oyun oynamak veya film izlemek için iPad’inizi kullanabilirsiniz. Apple Watch’unuzu uzaktan kontrol etmek için de kullanabilirsiniz.

Apple Watch’ınızı Ipad İle Nasıl Kullanırsınız?

1. Eşleştirme tamamlandıktan ve cihazlar bağlandıktan sonra Apple Watch’u iPad’inizle kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunu yapmak için iPad ayarlarınıza gidin ve ardından Bluetooth’a gidin. Buradan, yakındaki cihazlar listesinden Apple Watch’unuzu seçebilirsiniz.

2. Apple Watch’ınız aracılığıyla doğrudan iPad’inizden müzik veya video oynatmak istiyorsanız, aynı anda iki cihazda da ses çalan bir uygulama açın (iTunes iyi çalışır). Ardından, herhangi bir cihazda bir video veya şarkı açın ve AirPlay’i kullanarak her iki cihazda aynı anda oynatın.

3. Her şey düzgün bir şekilde ayarlanıp birbirine bağlandıktan sonra, her iki cihazın tüm özelliklerini sorunsuz bir şekilde birlikte kullanabileceksiniz!

En İyi 10 Apple Watch Alternatifi

1. Samsung Gear S3 Sınırı

Gear S3 Frontier, satın alabileceğiniz en iyi akıllı saatlerden biridir. Harika bir tasarıma sahiptir ve GPS, LTE bağlantısı ve dönen bir çerçeve dahil olmak üzere çok çeşitli özelliklerle birlikte gelir.

2. Fitbit İyonik

Fitbit Ionic, şu anda piyasada bulabileceğiniz en iyi fitness takipçilerinden biridir. Mükemmel bir kalp atış hızı sensörüyle birlikte gelir ve yazılım platformu aracılığıyla ayrıntılı fitness izleme bilgileri sunar.

3. Asus Zenwatch 3

Asus’ Zenwatch 3 şu anda piyasadaki en uygun fiyatlı Android Wear cihazlarından biridir. Piyasadaki en özellikli akıllı saat değil, ancak Android Wear’ı uygun bir fiyatla kullanmaya başlamak istiyorsanız yine de iyi bir seçenek.

4. Garmin Fenix ​​​​5S Plus Safir Koleksiyonu

Garmin’in Fenix ​​​​5S Plus Sapphire koleksiyonu, sınıfındaki en iyi spor saatlerinden biridir ve aynı zamanda satışta olmadığında yaklaşık 1000 $’a mal olan en pahalı saatlerden biridir, ancak yerleşik dahil birçok özellik ile birlikte gelir. GPS’de, daha iyi konum takibi için GLONASS desteği, yükseklik ölçümleri için barometrik altimetre, navigasyon ve haritalama desteği için pusula sensörü, mobil cihazınızla her zamankinden daha kolay senkronizasyon için WiFi desteği ve Bluetooth 4.0 LE ile cihazınıza bağlanmasını sağlar. mobil cihazlar kablosuz olarak eskisinden çok daha hızlı ve çok daha fazlası onu şu anda piyasadaki en iyi akıllı saatlerden biri yapıyor.

5. Apple Watch Serisi 3

Apple Watch Series 3, şık tasarımı ve dahili GPS, daha iyi konum takibi için GLONASS desteği, yükseklik ölçümleri için barometrik altimetre, pusula sensörü gibi çok çeşitli özellikleriyle şu anda satın alabileceğiniz en iyi akıllı saatlerden biridir. navigasyon ve haritalama desteği, mobil cihazınızla her zamankinden daha kolay senkronizasyon için WiFi desteği ve mobil cihazlarınıza kablosuz olarak eskisinden çok daha hızlı bağlanmasını sağlayan Bluetooth 4.0 LE ve çok daha fazlası, onu dünyanın en iyi akıllı saatlerinden biri haline getiriyor. şu anda pazar.

6. Ticwatch E

Ticwatch E, kutudan çıktığı haliyle Android Wear 2.0 çalıştıran şu anda piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlı akıllı saatlerden biridir. Özelliklerle dolu değil, ancak bankanızı sarsmayacak ve özellikler açısından çok fazla ödün vermeden ucuz bir fiyat noktasında günlük bir saat olarak iyi çalışacak giriş seviyesi bir Android Wear 2.0 cihazı arıyorsanız harika. veya yetenekler.

7. Fosil Q Hibrit Akıllı Saat

Fossil Q Hybrid Smartwatch, Fossil’in bir başka harika, uygun fiyatlı Android Wear 2.0 saatidir ve aynı zamanda günlük bir saat olarak kullanılmasına izin veren çok özellikli bir saattir, ancak aynı zamanda tüm sensörlerini yerleşik olarak bulundurur, böylece bunları kullanabilirsiniz. aynı zamanda uygun fiyatlı harika bir çok yönlü akıllı saat yapmak gerekiyordu.

8. Samsung Gear S3 Sınırı

Samsung Gear S3 Frontier, şık tasarımı ve dahili dahil olmak üzere çok çeşitli özellikleri ile şu anda piyasada bulabileceğiniz en iyi akıllı saatlerden biridir. Küresel Konumlama Sistemidaha iyi konum takibi için GLONASS desteği, yükseklik ölçümleri için barometrik altimetre, navigasyon ve haritalama desteği için pusula sensörü, mobil cihazınızla her zamankinden daha kolay senkronizasyon için WiFi desteği ve mobil cihazlarınıza bağlanmasını sağlayan Bluetooth 4.0 LE kablosuz olarak eskisinden çok daha hızlı ve çok daha fazlası onu şu anda piyasadaki en iyi akıllı saatlerden biri yapıyor.

9. Ticwatch S

Ticwatch S, çok pahalı olmayan ancak çok fazla ödün vermeyen, giriş seviyesi bir başka harika Android Wear 2.0 saatidir ve onu şu anda mevcut olan en uygun fiyatlı Android Wear 2.0 saatlerinden biri yapar ve eğer isterseniz harika bir seçimdir. Daha az harcama yapmak ama yine de, bankayı bozmadan veya bunu yapmak için çok fazla özellik veya yetenekten vazgeçmek zorunda kalmadan harika bir Android Wear 2.0 deneyimi elde etmek istiyorsanız, bunu şu anda şu anda en iyi değer seçeneklerinden biri haline getirin. çok pahalı olmayacak, ancak yine de Android Wear 2.0 akıllı saatinden beklediğiniz her şeyi, NFC ödemeleri gibi desteklenmeyen bazı üst düzey özellikleri ve yetenekleri eksi olarak sunacak, uygun fiyatlı bir giriş seviyesi Android Wear 2.0 saat için bu cihaz.

10. LG Saat Tarzı

LG Watch Style, çok pahalı olmayan ancak çok fazla ödün vermeyen harika bir Android Wear 2.0 akıllı saattir, şık bir tasarıma sahiptir, 360 x 360 piksel çözünürlüğe sahip hoş bir AMOLED ekrana sahiptir, IP67 derecelidir toza ve suya dayanıklılık için ve doğrudan bileğinizden aramaları yanıtlamak ve ayrıca mesajlaşma ve diğerleri gibi diğer görevleri gerçekleştirmek için kullanılabilir, bu da onu bir giriş seviyesi arıyorsanız şu anda mevcut olan en uygun fiyatlı Android Wear 2.0 akıllı saatlerinden biri haline getirir Bankayı kırmayacak ancak yine de giriş seviyesi bir Android Wear akıllı saatinden beklediğiniz her şeyi sunacak olan Android Wear akıllı saat, bu cihazda desteklenmeyen NFC ödemeleri gibi üst düzey özelliklerinden bazılarını eksi olarak sunuyor.

Çözüm

Apple watch’unuzu bir iPad ile eşleştirmek istiyorsanız, dikkate almanız gereken birkaç şey var. İlk olarak, elma saatinizde eşleştirme özelliğini etkinleştirmeniz gerekir. İkinci olarak, bilgisayarınıza bağlı bir iPad’inizin olması gerekir. Son olarak, apple watch’unuzu ve iPad’inizi birlikte yetkilendirmeniz gerekecek. Bütün bunlar yerine oturduğunda, onları eşleştirmeye başlayabilirsiniz!

SSS:

Apple Watch’ımı Android ile eşleştirebilir miyim?

Hayır, bir Apple Watch’u bir Android cihazla eşleştiremezsiniz. Yalnızca bir iPad ile eşleştirebilirsiniz.

Apple Watch ve iPad ile oyun oynayabilir miyim?

Evet, Apple Watch ve iPad’iniz üzerinden oyun oynayabilirsiniz. Örneğin, Apple Watch’unuzu kullanarak büyük ekranınızda oyun oynamak istiyorsanız, önce oyunu iPad’inize indirmeniz, ardından AirPlay’i kullanarak saatinize aktarmanız gerekir. Bu, her iki cihazı aynı anda kullanmanın ve özelliklerinin keyfini çıkarmanın harika bir yoludur!

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir