Bir Sonraki Kiralamanız İçin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Asp.net Core, Microsoft Azure üzerinde modern bulut tabanlı uygulamalar oluşturmak için platformlar arası, açık kaynaklı ve modüler bir web çerçevesidir. 2016’dan beri var ve bugün web geliştirme için en popüler çerçevelerden biri.

Aşağıdaki makale, bir sonraki Asp.net Core geliştiricinizi işe alırken dikkate almanız gereken bazı noktalar, en iyi adayları bulmaya yönelik ipuçları ve işe alım sürecinizde başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.

asp.net çekirdek geliştiricilerini işe alın firmanız için vereceğiniz en önemli kararlardan biridir. Asp.net Core geliştiricileri yüksek talep görüyor ve sonuç olarak, ihtiyacınız olan beceri setine uyan nitelikli adayları bulmak genellikle zor. Bu sürece yardımcı olmak için bu makale, işletmeniz için en iyi adayı nasıl işe alacağınıza ve aramanızda başarılı olmanızı nasıl sağlayacağınıza ilişkin bazı ipuçları sağlar. İlk adım, hangi becerilere ihtiyacınız olduğunu netleştirmektir. Deneyimlerimize göre, bunu yapmanın en iyi yolu, bir Asp.net Core geliştiricisinin sahip olmasını veya gerçekleştirmesini beklediğiniz belirli başarıların bir listesini oluşturmaktır. Bunlar, Test Odaklı Geliştirme (TDD), veritabanı geçişleri, sürekli entegrasyon vb. içerebilir. Ayrıca bir geliştiricinin kişiliğinden ve tarzından ne beklediğinizi de hesaba katmalıdırlar.

Neden Bir Asp.Net Geliştiricisi Tutmalısınız?

Asp.net geliştiricileri artık her zamankinden daha fazla talep görüyor. Bulut bilişim ve mobil uygulama geliştirmenin yükselişiyle birlikte ASP.net en yaygın kullanılan web programlama dilidir.

ASP.net geliştiricisi, Visual Studio, SQL Server Reporting Services, Azure ve web siteleri ve mobil uygulamaları barındırmak için diğer Microsoft ürünleri gibi araçları kullanarak Microsoft’un .Net çerçevesinde çalışan web uygulamaları oluşturabilen ve bakımını yapabilen bir kişidir.

Asp.net geliştiricileri, danışmanlık firmaları veya yazılım şirketleri gibi yazılım geliştirme hizmetleri sunan şirketlerde, müşterilerin kendi benzersiz gereksinimlerine göre özel yazılım çözümleri üzerinde çalıştıkları veya kendi benzersiz özelliklerine sahip sıfırdan bir ürün geliştirdikleri şirketlerde de bulunabilir.

Bir Geliştirici İşe Almak İçin En İyi Adaylar Kimlerdir?

Bir geliştiriciyi işe almak için en iyi adaylar Java, C++, Python ve PHP gibi programlama dillerinde deneyime sahip olanlardır. Ayrıca mobil geliştirme veya web geliştirme konusunda deneyime sahip olmalıdırlar.

En İyi Geliştiriciler Nerede Bulunur?

Bu genellikle geliştiricilerin aklına gelen bir sorudur. İnsanların en iyi geliştiricileri bulabileceği birçok farklı yol vardır. Bunun bir yolu, daha önce belirli bir şirketle çalışmış kişileri aramaktır. Başka bir yol, geçmişte iyi değerlendirmeleri olan şirketleri aramaktır.

En iyi geliştiricileri bulmak için şu iki yere göz atmayı düşünmelisiniz:

  • LinkedIn: Bu sosyal ağ sitesinde, daha önce belirli şirketlerle çalışmış kişileri arayabileceğiniz veya hatta son zamanlarda hangi şirketlerle çalıştıklarını kontrol edebileceğiniz açık bir dizin vardır.
  • İncelemeler: Glassdoor ve Indeed gibi farklı sitelerdeki incelemeler, bir geliştiricinin ne tür bir deneyim aradığı veya bir sonraki işinde ne gibi beceriler aradığı konusunda bazı bilgiler sunar.

Masaüstü Yazılım Geliştirme Hizmetleri için Asp.Net Core

Asp.net Core, geliştiricilerin C# kullanarak web siteleri ve web uygulamaları oluşturmasına olanak tanıyan, platformlar arası, açık kaynaklı ve açık standartlı bir web çerçevesidir. ASP.NET platformunun en son sürümüdür.

Masaüstü Yazılım Geliştirme Hizmetleri için Asp.net Core https://nolt-technologies.com/services/desktop Windows, Linux ve MacOSX gibi masaüstü platformları için tüm platformlar için tek bir kod tabanlı yazılım oluşturmak için Asp.net Core kullanır. Geliştirme sürecindeki sadeliği ve verimliliği nedeniyle bugün endüstride en çok kullanılan çerçevelerden biridir.

Asp.net Core for Desktop Software Development Services, geliştiricilere Visual Studio Code, Visual Studio 2017, Xamarin Studio, Xamarin Insights, Xamarin University ve daha fazlasını içeren bir araç paketi sunar!

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir