Birkaç Dakikada iPhone’a Nasıl Geri Dönülür!

İPhone’unuzu nasıl kırar ve yeni gibi çalışmaya geri döndürürsünüz? Sanıldığı kadar zor değil! İşte iPhone’unuzu tekrar çalışır duruma getirmek için üç kolay adım: 1. Telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayın. Bu, son kullandığınızdan bu yana değiştirilen tüm veriler ve ayarlarla ilgilenecektir. 2. Apple Kimliğinizi ve parolanızı geri yükleyin. Apple Kimliğinizi veya parolanızı kaybederseniz, bunları yeniden oluşturmak için bu kılavuzu kullanabilirsiniz. 3. iCloud’u kullanarak telefonunuzu geri yükleyin. Bu, AppleCare+ ile son kullandığınızdan bu yana cihazınızda değiştirilen tüm veriler ve ayarlarla ilgilenecektir.

Birkaç Dakikada iPhone’a Nasıl Geri Dönülür?

1. iPhone’u fabrika ayarlarına sıfırlayın. iPhone’unuz Apple logosu ekranında donarsa veya takılırsa, aşağıdaki adımları izleyerek iPhone’u orijinal fabrika ayarlarına kolayca sıfırlayabilirsiniz: 1. Hafif bir titreşim görene kadar Uyut/Uyandır düğmesini ve Ana Sayfa düğmesini aynı anda basılı tutun ve beyaz bir ekran belirir. 2. İşlemi başlatmak için Ayarlar > Genel > Sıfırla > Tüm İçeriği ve Ayarları Sil seçeneğine dokunun. 3. Bundan sonra, iPhone’unuzdaki tüm verileri silmek istediğinizi onaylamanız istendiğinde Evet’e dokunun. 4. Birkaç dakika sonra telefonunuz kendini yeniden başlatacak ve fabrika ayarlarına başarıyla geri yüklendiğini belirten bir mesaj gösterecektir.

2. iCloud’u Kullanarak Telefonunuzu Geri Yükleyin. Telefonunuz iTunes’u kullanarak geri yüklemeye çalışırken Apple logosu ekranına takılırsa veya donarsa, aşağıdaki adımları izleyin: 1. Aygıtınızı, birlikte gelen veya birlikte verilen kabloyu kullanarak bilgisayara bağlayın. (USB) ile uyumludur. 2. Bilgisayarınızda iTunes’u başlatın ve cihazınızla ilgili ad, satın alma tarihi, SKU numarası gibi tüm bilgileri ve cihazınızla ilgili seri numarası, model numarası gibi daha fazla bilgiyi bu sekmede görmek için Özet sekmesine tıklayın. , vb., 3. iTunes’un, cihazınızda, bilgisayar ios veri klasöründe saklanan iOS cihazı yedekleme dosyasında zaten mevcut olup olmadığını öğrenmesi için Özet sekmesi altındaki iPhone’u Geri Yükle düğmesini tıklayın.

4. Halihazırda mevcut olan herhangi bir içerik varsa, onu tekrar indirmeniz veya iTunes’u kullanarak geri yüklemeniz gerekir.

5. Şimdi, iTunes’un, cihazınızda, bilgisayarın ios veri klasöründe saklanan iOS cihazı yedekleme dosyasında zaten mevcut olup olmadığını öğrenmesi için Özet sekmesinin altındaki Geri Yükle düğmesine tıklayın.

6. Halihazırda mevcut olan herhangi bir içerik varsa, onu tekrar indirmeniz veya iTunes’u kullanarak geri yüklemeniz gerekir. 7. iTunes, içeriği cihazınızdan geri yüklemeyi bitirdiğinde, iPhone’un başarıyla geri yüklendiğini belirten bir mesaj görürsünüz ve ayrıca şimdi ne kadar depolama alanı boşaltıldığını söyler.

Apple Kimliğinizi Nasıl Bulunur?

1. iPhone’unuzda Ayarlar’a gidin.

2. Aşağı kaydırın ve “Genel” üzerine dokunun. Ardından “Hakkında”ya dokunun

3. Ekranın altındaki “iCloud”a dokunun. Ardından ekranın sağ alt köşesindeki “iPhone’umu Bul” seçeneğine dokunun.

iPhone’unuzu Fabrika Ayarlarına Nasıl Sıfırlarsınız?

1. iPhone’unuzda Ayarlar’a gidin.

2. Aşağı kaydırın ve “Genel” üzerine dokunun. Ardından “Sıfırla”ya dokunun.

3. “Tüm İçeriği ve Ayarları Sil”e ve ardından “iPhone’u Sil”e dokunun.

Apple Kimliğinizle iPhone’unuza Nasıl Giriş Yapılır?

1. iPhone’unuzda Ayarlar’a gidin.

2. Aşağı kaydırın ve “Genel” üzerine dokunun. Ardından ekranın altındaki “iCloud” a dokunun. Ardından ekranın sağ alt köşesindeki “Giriş Yap” seçeneğine dokunun.

3. Sağlanan kutulara Apple Kimliğinizi ve parolanızı yazın ve ardından bu Apple Kimliği ile iCloud’a giriş yapmak istediğinizi onaylamak için tekrar “Giriş Yap”a dokunun.

İCloud’u Kullanarak iPhone’unuzu Nasıl Geri Yüklersiniz?

1. iPhone’unuzda Ayarlar’a gidin.

2. Aşağı kaydırın ve “Genel” üzerine dokunun. Ardından ekranın altındaki “iCloud” a dokunun. Ardından ekranın sağ alt köşesindeki “Geri Yükle” seçeneğine dokunun.

3. Ekranda gösterilen cihazlar listesinden iPhone’unuzu seçin. ekran ve ardından bu adıma devam etmek için “İleri”ye dokunun

4. İstenirse, iCloud’u kullanarak telefonunuzu geri yüklemek için Apple Kimliğiniz ve parolanızla oturum açın

iPhone’da Yedekleme Nasıl Yapılır?

1. iPhone’unuzda Ayarlar’a gidin.

2. Aşağı kaydırın ve “Genel” üzerine dokunun. Ardından ekranın altındaki “iCloud” a dokunun. Ardından ekranın sağ alt köşesindeki “Şimdi Yedekle” seçeneğine dokunun.

3. iPhone’unuzu iCloud’a yedeklemeye başlamak için “Şimdi Yedekle”ye dokunun

Çözüm

iTunes, iOS cihazınızı bilgisayarla senkronize etmek için çok kullanışlı bir araçtır ve ayrıca cihazınızı yedeklemenizi sağlar. İPhone’unuzu yedeklemek istiyorsanız, cihazın bilgisayara USB kablosuyla bağlı olduğundan ve ayrıca iPhone’un yedekleme için ayarlandığından emin olmanız gerekir. Sıfırlamak isterseniz veya cihazda yeniden indirilmesi gereken herhangi bir içerik varsa, iPhone’unuzu iCloud’u kullanarak geri yükleyebilirsiniz.

SSS:

1. iCloud nedir?

iCloud, Apple Inc. tarafından sağlanan ve kullanıcıların tüm içeriklerini bulutta depolamasına ve herhangi bir cihazdan erişmesine olanak tanıyan bir hizmettir. Ayrıca kullanıcıların verilerini iPhone, iPad ve Mac gibi cihazlar arasında senkronize etmelerine olanak tanır.

2. iPhone’umu iCloud ile nasıl yedeklerim?

Yukarıda belirtilen adımları kullanarak iPhone’unuzu iCloud ile yedekleyebilirsiniz; bu, iCloud’daki tüm dosyalarınızın bir kopyasını oluşturacak ve böylece Mac veya iPad gibi başka herhangi bir cihazdan erişilebilir olacaklardır. Ardından, iTunes veya Windows işletim sistemi çalıştıran MacBook Air veya iMac gibi iCloud etkin bir bilgisayar kullanarak orijinal iPhone’a geri aktararak bu dosyayı başka bir cihaza veya bilgisayara geri yükleyebilirsiniz.

3. iCloud Drive nedir?

iCloud Drive, Apple Inc. tarafından sağlanan ücretsiz bir depolama alanıdır ve kullanıcıların belgeleri İnternet’te depolamasına ve bu cihazlara herhangi bir şey yüklemeye gerek kalmadan kendi hesaplarındaki web tarayıcısı aracılığıyla başka herhangi bir cihazdan bunlara erişmesine olanak tanır. Bu sürücüde depolanan dosyalar, her değişiklik yaptığınızda otomatik olarak yedeklenir, ancak yalnızca görüntülediğinizde değil, bu nedenle iTunes veya iCloud etkin bilgisayarları kullanarak bunları her zaman düzenli olarak yedeklemelisiniz.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir