Costco Apple iPhone’ları mı Satıyor? Kontrol ediyoruz

İPhone’unuzu almanız gerektiğinde, ancak operatörünüz fiyatını düşürmeye karar verdiğinde veya telefonunuzun sözleşmesi sona ermek üzereyken bu duyguyu biliyor musunuz? Daha düşük bir fiyata yeni bir iPhone almaya zorlanmanız eğlenceli değil, ancak bunun daha iyi bir şey olduğunu biliyorsunuz. Peki ya taşıyıcıyla aynı fiyata doğrudan Apple’dan bir iPhone satın alabilseydiniz? Costco’nun iPhone ile yaptığı tam olarak budur. Bu, DVD’lerden donmuş meyvelere kadar her şeyi satan bir şirket için küçük bir şey gibi görünebilir, ancak Costco iPhone müşterisi için büyük bir olay. Costco, üçüncü taraf bir sağlayıcıdan iPhone satın almak yerine doğrudan Apple’dan satın alır. Bu, yenilenmiş bir cihazı indirimli olarak aldıkları, bir taşıyıcıdan geçmediği ve taşıyıcının sözleşme cezalarından kurtuldukları anlamına gelir. Bu nedenle, iPhone’unuzla paranızın karşılığını en iyi şekilde almak istiyorsanız, bunun yerine Costco’dan satın almayı düşünün.

Costco Apple iPhone Satıyor mu?

Costco, Apple iPhone’ları satıyor, ancak yalnızca belirli pazarlarda. Kullanılabilirlik hakkında daha fazla bilgi edinmek için Costco’nun iPhone sayfasına göz atın.

Bir Costco Iphone’u İyi Yapan Nedir?

 1. Telefonunuzun hasar görmesi veya çalınması konusunda endişelenmenize gerek yok.
 2. Bunu yapan şirketten doğrudan satın alabilirsiniz.
 3. Üçüncü taraf bir satıcı olmadığı için daha ucuz olur.
 4. Yenilenmiş bir cihaz olduğu için yeni değil ama hala iyi durumda ve iyi çalışıyor.
 5. Apple’dan alacağınız modelin aynısını Costco’dan da alabilirsiniz, böylece daha fazla ödemeye (veya bir operatörden geçmenize) gerek kalmaz.
 6. Costco’dan bir iPhone satın alabilir ve ardından, eski telefonunuzu Apple’dan yeni bir telefon satın almakla aynı fiyata sattığınızda (size ödediğinizden daha fazlasını verirler) eski telefonunuz için nakit almak için Costco iPhone takas programını kullanabilirsiniz. eski telefonunuz için).
 7. Costco iPhone’lar, Kanada, Meksika ve Amerika Birleşik Devletleri dahil olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde mevcuttur (daha fazla bilgi için bu bağlantıya bakın).

Neden Costco’dan Satın Almalısınız?

 • Costco, elektronik ürünleri satın almak için harika bir yerdir çünkü her zaman satışları vardır.
 • Apple’dan alacağınız modeli doğrudan Costco’dan alabilirsiniz.
 • Costco iPhone takas programını kullanabilirsiniz (eski telefonunuz için para kazanmak istiyorsanız bu bir bonus).
 • iPhone iki yıl garantilidir ve iPhone’unuzla ilgili herhangi bir sorun olması durumunda Apple’ın müşteri hizmetleri ekibi tarafından desteklenmektedir.
 • Apple’ın fiyatı yerine Costco’dan veya bir taşıyıcı sözleşmesi aracılığıyla bir iPhone satın alarak paradan tasarruf edeceksiniz (telefonunuz sözleşmeli değilse, daha ucuz olacaktır).
 • Costco’dan bir iPhone satın alır ve eski telefonunuzu takas ederseniz, onlara Apple’dan yeni bir tane satın almakla aynı fiyata sattığınızda ödediğinizden daha fazlasını elde edebilirsiniz (size daha fazlasını verirler) eski telefonunuz için ne ödediğiniz).
 • Telefonunuzu ne zaman satın almak istediğinizi seçebilirsiniz. İstediğiniz zaman Costco’ya gidebilir ve bir iPhone satın alabilirsiniz.
 • iPhone, Apple’ın garantisiyle aynı olan iki yıllık bir garantiyle gelir.
 • Bir Costco iPhone alabilir ve ardından Costco iPhone takas programını kullanarak eski telefonunuzu Apple’dan yeni bir telefon satın almakla aynı fiyata sattığınızda (size ödediğinizden daha fazlasını verirler) nakit almak için kullanabilirsiniz. eski telefonunuz).
 • Costco iPhone’unuz doğrudan Apple’dan teslim edilecektir, bu nedenle tek ihtiyacınız olan, İnternet erişimi olan ve üzerinde iTunes yüklü bir bilgisayar veya iPad (veya iTunes’un yüklü olduğu bir Android cihazı).
 • Telefonunuzla ilgili bir sorun olması durumunda zor olması ve hızlı yanıt vermemesi ile bilinen operatörlerle uğraşmak zorunda değilsiniz (bu yüzden bir operatörden geçmek yerine Costco’dan satın almanızı öneririm).
 • Telefonunuzu beğenmezseniz, Costco’ya iade ettiğinizde paranızı geri alabilir ve Costco’dan başka bir telefon satın alabilirsiniz.

Costco’dan Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler Nelerdir?

 1. Costco’dan bir iPhone satın almanız ve ardından eski telefonunuzu takas etmeniz gerekir, böylece onlara Apple’dan yeni bir tane satın almakla aynı fiyata sattığınızda ödediğinizden daha fazlasını elde edebilirsiniz (size daha fazlasını verirler). eski telefonunuz için ödediğinizden daha fazla).
 2. Takas değeri üzerinden vergi ödemeniz gerekecektir (%1,5 artı her 100$’lık değer için 0,30 ABD doları oranında hesaplanır, ancak bu ilden ile değişir).
 3. Modeliniz sözleşmeli değilse, genellikle 150 ila 300 ABD Doları arasında değişen ek bir ücret olacaktır (bu, ilden ile değişir).
 4. Eski telefonunuz için sattığınızda nakit alamazsınız çünkü onlar size Apple’a iPhone’larını sattıklarında verdiklerinden daha azını verirler (takaslarının değeri üzerinden herhangi bir satış vergisi ödemezler).
 5. Eski telefonun sahipliğini kanıtlayabilmeniz gerekir (örneğin, eski telefon faturanız veya makbuzunuz veya o sırada kullandığınız operatörle imzaladığınız sözleşmenin bir kopyası).
 6. iPhone’unuzu Costco’dan satın aldığınızda geçerli olabilecek tüm vergileri, ücretleri ve ücretleri ödemeniz gerekecektir.
 7. iPhone’unuzu Costco’dan ne zaman satın almak istediğinizi seçebilirsiniz. İstediğiniz zaman Costco’ya gidebilir ve bir iPhone satın alabilirsiniz.
 8. İPhone’unuz doğrudan Apple’dan teslim edilecektir, bu nedenle tek ihtiyacınız olan, İnternet erişimi olan ve iTunes’un yüklü olduğu bir bilgisayar veya iPad (veya iTunes’un yüklü olduğu bir Android cihazı).

Costco’dan Iphone Nasıl Alınır?

 • Costco’dan bir iPhone satın almanız ve ardından eski telefonunuzu Apple’dan yeni bir telefon almakla aynı fiyata satmanız gerekecek (size eski telefonunuz için ödediğinizden daha fazlasını veriyorlar).
 • Costco’ya sattığınızda eski telefonunuzun değeri üzerinden vergi ödemek zorunda kalacaksınız.
 • Eski telefonun sahipliğini kanıtlayabilmeniz gerekir (örneğin, eski telefon faturanız veya makbuzunuz veya o sırada kullandığınız operatörle imzaladığınız sözleşmenin bir kopyası).
 • iPhone’unuzu Costco’dan satın aldığınızda geçerli olabilecek tüm vergileri, ücretleri ve ücretleri ödemeniz gerekecektir.
 • Costco’dan ne zaman bir iPhone satın almak istediğinizi seçebilirsiniz. İstediğiniz zaman oraya gidebilir ve bir iPhone satın alabilirsiniz (iPhone’ların bitmesini beklemeniz gerekmez).
 • İPhone’unuz doğrudan Apple’dan teslim edilecektir, bu nedenle tek ihtiyacınız olan, İnternet erişimi olan ve iTunes’un yüklü olduğu bir bilgisayar veya iPad (veya iTunes’un yüklü olduğu bir Android cihazı).
 • iPhone’u, Apple’dan satın aldığınız şekilde Costco’dan satın alabilirsiniz (ör. çevrimiçi, mağazada, telefonla).
 • Costco’dan bir iPhone satın almak istiyorsanız, Costco kredi kartı kullanmanız gerekir.
 • iPhone’u, Apple’dan satın aldığınız şekilde Costco’dan satın alabilirsiniz (ör. çevrimiçi, mağazada, telefonla).

Costco’nun Müşterilerinin Iphone’larını 30 Gün İçinde Hiçbir Ücret Ödemeden İade Etmelerini Sağlayan Bir Politikası Vardır. Aşağıdakiler Geçerlidir:

 1. iPhone’unuzu Costco’ya sattığınızda geçerli olabilecek tüm vergileri, ücretleri ve ücretleri ödemeniz gerekecektir.
 2. Eski telefonun sahipliğini kanıtlayabilmeniz gerekir (örneğin, eski telefon faturanız veya makbuzunuz veya o sırada kullandığınız operatörle imzaladığınız sözleşmenin bir kopyası).
 3. iPhone’unuzu Costco’dan satın aldığınızda geçerli olabilecek tüm vergileri, ücretleri ve ücretleri ödemeniz gerekecektir.
 4. iPhone’unuzu Costco’ya ne zaman satmak istediğinizi seçebilirsiniz (iPhone’ların bitmesini beklemeniz gerekmez). İstediğiniz zaman oraya gidebilir ve iPhone’unuzu satabilirsiniz (iPhone’ların bitmesini beklemeniz gerekmez).
 5. İPhone’unuz doğrudan Apple’dan teslim edilecektir, bu nedenle tek ihtiyacınız olan, İnternet erişimi olan ve iTunes’un yüklü olduğu bir bilgisayar veya iPad (veya iTunes’un yüklü olduğu bir Android cihazı).
 6. iPhone’unuzu Apple’a sattığınız gibi Costco’ya da satabilirsiniz (ör. çevrimiçi, mağazada, telefonla).
 7. iPhone’unuzu Costco’ya satmak istiyorsanız, bir Costco kredi kartı kullanmanız gerekir.
 8. iPhone’unuzu, Apple’dan sattığınız gibi Costco’ya da satabilirsiniz (ör. çevrimiçi, mağazada, telefonla).
 9. Eski telefonunuzu Costco’da satmak için “Costco Mobile” uygulamasını kullanmanız gerekmez; bunun yerine, eski telefonunuzu Costco’da satmak için hem NFC hem de Bluetooth Düşük Enerji protokollerini destekleyen başka herhangi bir mobil uygulamayı kullanabilirsiniz. Eski telefonunuz “Costco Mobile” uygulamasıyla uyumluysa, eski telefonunuzu Costco’da satmak için “Costco Mobile” uygulamasını kullanabilirsiniz.
 10. iPhone’unuzu Costco’da satmak istiyorsanız, Costco kredi kartı kullanmanız gerekir.
 11. iPhone’unuzu Costco’da Apple’dan sattığınız şekilde satabilirsiniz (ör. çevrimiçi, mağazada, telefonla).

Alt çizgi

Costco, doğrudan Apple’dan satın aldığınızda iPhone için en iyi değeri sunar. Bir iPhone’da en iyi teklifi arıyorsanız, diğer Costco üyelerinin onlardan bir iPhone satın alma deneyimleri hakkında neler söylediğine bakın. Bir iPhone pazarındaysanız ve bir anlaşma arıyorsanız, şimdi alışveriş yapmanın tam zamanı olabilir. Bu telefonda liste fiyatından 200$’a kadar tasarruf edebilirsiniz. Bir telefona bu kadar büyük bir taahhütte bulunmaya hazır değilseniz, Costco’nun yenilenmiş sürümünü düşünün.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir