En İyi 5 Blockchain Geliştirici Şirketi

Blockchain dünyası hızla gelişiyor. Eğrinin önünde kalmak için şirketlerin şu anda sektörde bulunan en iyi blockchain geliştirici şirketlerinden haberdar olmaları önemlidir.

Bu yazıda, ilk 5’ten bazılarına göz atacağız. blockchain geliştirici şirketler şu anda faaliyette olanlar.

  1. Unicsoft: Unicsoft, 2015’ten beri piyasada ve danışmanlık, eğitim, geliştirme ve daha fazlası gibi çok çeşitli hizmetler sunuyor. Blockchain geliştirme çözümlerinde uzmanlaşıyorlar ve başarılı projeler inşa edebildiler.
  2. Blockgeeks: Blockgeeks, Kanada’daki en iyi Blockchain geliştirme şirketlerinden biridir. ICO geliştirme ve akıllı sözleşme geliştirme gibi hizmetler sunarlar. Ekipleri, Ethereum ve IOTA gibi birçok başarılı proje inşa edebildi.
  3. Smart Valor: Smart Valor, 2014’ten beri faaliyet gösteren ve danışmanlık, eğitim, geliştirme ve daha fazlası gibi çok çeşitli hizmetler sunan bir Blockchain geliştirme şirketidir. Jeton satışlarında uzmandırlar ve Digix Gold jetonları gibi başarılı projeler inşa etmişlerdir.
  4. Blockdaemon: Blockdaemon, 2014’ten beri faaliyet gösteren bir Blockchain geliştirme şirketidir. Danışmanlık, eğitim, geliştirme ve daha fazlası gibi çok çeşitli hizmetler sunarlar. Ethereum çözümlerinde uzmandırlar ve Ethermint gibi başarılı projeler inşa etmişlerdir.
  5. Blocknet: Blocknet şu anda ekibine katılacak bir blockchain geliştiricisi arıyor. Ekip 2014’ten beri faaliyet göstermektedir ve danışmanlık, eğitim ve geliştirme gibi çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Blockchain birlikte çalışabilirliği konusunda uzmandırlar ve Coindash gibi başarılı projeler inşa etmişlerdir.

Neden Gerçekten Blockchain’e Yatırım Yapmalısınız?

Blockchain, son on yılda ortaya çıkan en yıkıcı teknolojidir. İş yapma şeklimizi değiştiriyor ve hayatlarımızı nasıl yaşadığımızı değiştirecek.

Blockchain teknolojisi çeşitli amaçlar için kullanılabilir ve birçok sektör için temel teşkil edebilir. Blockchain ile, her şey herkesin erişebildiği paylaşılan bir deftere kaydedildiği için kimseye güvenmek zorunda olmadığınız merkezi olmayan bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Blockchain geliştirici maaşı, dünyadaki herhangi bir yazılım mühendisi maaşından çok daha yüksektir. Aslında, en iyi blockchain geliştiricilerinden bazıları yılda 1 milyon dolardan fazla kazanıyor!

Blockchain Teknolojisine Yatırım Yapmanın Dezavantajları Nelerdir?

Blockchain teknolojisine yatırım yapmak riskli bir iştir. Yatırım yapmadan önce onunla ilgili riskleri hesaba katmalıyız.

Blockchain teknolojisi hala pek çok kişi tarafından tam olarak anlaşılmış değil. Bu, bu teknolojiye yatırım yaparken henüz tam olarak gelişmemiş ve onunla ilişkili birçok risk faktörüne sahip bir şeye yatırım yaptığımız anlamına gelir.

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin değeri bir gecede büyük ölçüde değişebilir, bu da onları çok değişken yatırımlar yapar.

Blockchain Teknolojisine Yatırım Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Blockchain teknolojisi, verileri bloklar halinde depolayan ve kronolojik bir sırayla kayıt yapan merkezi olmayan bir veritabanıdır. Sadece yeni bir para birimi değil, aynı zamanda tıbbi kayıtların saklanması ve mesajların şifrelenmesi gibi başka amaçlar için de kullanılabilir.

Blockchain teknolojisi yaklaşık on yıldır var ve güvenlik, şeffaflık ve düşük maliyet açısından güçlü yanlarını gösteriyor. Kuruluşlar, bundan başka ne gibi faydalar elde edebileceklerini görmek için artık bu teknolojiye daha fazla yatırım yapmaya başlıyor.

Blok zinciri teknolojisine yatırım yapmanın avantajları çoktur ve başlıcaları artan güvenlik, işlemlerin şeffaflığı, daha düşük maliyetler ve daha az dolandırıcılıktır.

Dünya Çapında En İyi 5 Blockchain Geliştirici Şirketi

Blockchain teknolojisi, veri güvenliğinin geleceğidir. Birbirimizle etkileşim ve iş yapma şeklimizi değiştirme potansiyeline sahip, yıkıcı bir teknolojidir.

Aşağıdaki blok zinciri geliştirme şirketi listesi, blok zinciri çözümünüzü tasarlayabilecek, oluşturabilecek ve dağıtabilecek bir şirket bulmanıza yardımcı olacaktır.

İşte dünya çapındaki en iyi 5 blockchain şirketi:

  1. unicsoft
  2. IBM
  3. Microsoft
  4. Amazon Web Hizmetleri
  5. Zincir bağlantı

Sonuç ve İhtiyaçlarınıza Uygun Doğru Şirketi Nasıl Bulacağınıza İlişkin İpuçları

Sonuç olarak, ihtiyaçlarınız için doğru şirketi bulmak önemlidir. Araştırmanızı yapmanız ve tanıdığınız insanlardan tavsiye istemeniz önemlidir. Bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir şirket bulabilirsiniz.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir