En iyi Öğrenci tablet hangisidir,Karşılaştıralım?

9. nesil iPad, satın alabileceğiniz en iyi tablet için bizim seçimimizdir. 10 saate kadar pil ömrüne, 256 GB’a kadar depolama alanına ve hareket halindeyken çalışmak veya film izlemek için mükemmel olan hafif bir tasarıma sahiptir. Oldukça uygun fiyat etiketi, mobil iş bilgisayarına ihtiyaç duyan öğrenciler için de mükemmel bir seçimdir.

Tablet Fiyat Ekran boyutu Depolamak
9. Nesil iPad 329 $ 10,2 inç 256 GB’a kadar
Amazon Ateşi HD 10 150 $ 10.1 inç microSD kart ile 512 GB’a kadar
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra $1100 14,6 inç microSD kart ile 1 TB’a kadar
Microsoft Surface Go 3 388 $ 10,5 inç 256 GB’a kadar
iPad Pro (2021) $799 11 inç 2 TB’a kadar
Microsoft Surface Pro X $899 13 inç 512 GB’a kadar
5. Nesil iPad Air 600 $ 10.9 inç 256 GB’a kadar

Sizin için doğru tablet hangisi?

Herhangi bir tablet satın alma işleminde yanıtlamanız gereken en büyük soru, onu ne için kullanmayı planladığınızdır: Koşu bandında yürürken çizgi roman okumak ve bazı Netflix şovlarını izlemek için bir şeyler mi istiyorsunuz? Öyleyse, bir Fire tablet veya temel model iPad sizin için fazlasıyla yeterli olacaktır. 

Ancak, bir tableti daha çok bir dizüstü bilgisayar gibi kullanmak istiyorsanız, iPad Pro’yu veya Surface cihazlarından birini düşünmek isteyeceksiniz. 

Bu tableti seçin… İstersen…
9. Nesil iPad En iyi genel seçenek
Amazon Ateşi HD 10 Amazon sadıkları için uygun fiyatlı bir tablet
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Genişletilebilir depolama alanına sahip bir Android tablet
Microsoft Surface Go 3 Seyahat ve mobil çalışma için kompakt bir tablet
iPad Pro (2021) Dizüstü bilgisayarınızı değiştirmek için bir tablet
Microsoft Surface Pro X LTE bağlantısı ile donatılabilen güçlü bir tablet
5. Nesil iPad Air Bankayı kırmayacak hafif bir tablet

Bu tabletleri nasıl seçtik?

Mevcut çok çeşitli tabletleri incelerken zaman ayırıyoruz. Apple ve Amazon’dan Samsung ve Microsoft’a kadar farklı işletim sistemlerini çalıştıran ve kendi ekosistemlerini destekleyen tabletler var. Özellik setine, fiyat noktasına ve diğer ürünlerle entegrasyona baktık. 

On yıldan fazla bir süredir tabletler ve akıllı telefonlar kullanıyorum ve BlackBerry’den (PlayBook’u hatırlıyor musunuz?) Apple’a kadar çok sayıda tableti test ettim. Ortaya çıkan bir şey, herkese uyan tek bir seçeneğin olmadığıdır – ancak Apple’ın temel iPad’inin neredeyse herkes için model olduğuna dair güçlü bir argüman var. 

Bir tabletin yalnızca Wi-Fi olması ne anlama gelir?

Bir tabletin “Yalnızca Wi-Fi” olduğunu söylemesi, e-posta, web siteleri ve uygulamalar gibi şeylere erişmek için kablosuz internet bağlantısı gerektirdiği anlamına gelir. İnternete bağlanmak için LTE hücresel veri kullanma seçeneği sunan modeller mevcuttur, ancak tabletinizle seyahat etmeyi planlamıyorsanız, yalnızca Wi-Fi modeline bağlı kalabilirsiniz.

Bir tabletin telefon numarasına ihtiyacı var mı?

İnternet için bir LTE hücresel şebekesine bağlanabilen herhangi bir tablet, ilişkili bir telefon numarası gerektirir. Verizon gibi bir telefon operatörü aracılığıyla bir tablet satın aldıysanız, tabletin LTE özellikli olma ve ilişkili bir numarası olma ihtimali vardır. Tabletinizi Amazon veya Best Buy gibi büyük bir mağazadan satın aldıysanız, büyük olasılıkla yalnızca Wi-Fi’dir ve internete erişmeniz için bir telefon numarasına bağlı olması gerekmez.

Tablet, dizüstü bilgisayardan daha mı iyi?

Bu, tabletinizi veya dizüstü bilgisayarınızı ne için kullanmak istediğinize bağlıdır. Dijital sanatçılar, kalemle çizimleri daha kolay olduğu için tabletleri tercih etme eğilimindedir. Yeterince büyük ekran boyutuna sahip bir tablet alırsanız, tabletler fotoğraf düzenleme ve film akışı için de harikadır. Ancak, elektronik tablolar oluşturmak, bir kelime işlemci programı yazmak veya yoğun 3D animasyon veya modelleme yapmak gibi şeyler yapmak istiyorsanız, bir dizüstü bilgisayar kullanmanız daha iyi olur.

Çizim için en iyi tablet hangisidir?

Çizim için en iyi tablet 2021 iPad Pro’dur. Çalışmak için bolca alan için 11 veya 12,9 inç ekran seçebilirsiniz ve Liquid Retina XDR ekran inanılmaz renk doğruluğuna ve ayrıntılara sahiptir, böylece kağıt üzerinde olduğu kadar iyi görünen dijital tablolar ve eskizler oluşturabilirsiniz. Ayrıca, ham dosyalar ve bitmiş projeler ile ağır hizmet tipi sanat uygulamaları için bol miktarda alan sağlamak üzere iPad Pro’yu 2 TB’a kadar depolama alanıyla yapılandırabilirsiniz.

En iyi Amazon Fire tableti nedir?

Amazon Fire HD 10, en iyi Amazon Fire tableti için bizim seçimimizdir. 12 saatlik pil ömrüne, 512 GB’a kadar genişletilebilir depolama alanına ve web’de gezinmek, video akışı yapmak veya hareket halindeyken çalışmak için mükemmel olan hafif bir tasarıma sahiptir. Ayrıca yaklaşık 150$ gibi son derece uygun bir fiyatı vardır, böylece bir servet harcamadan harika bir tablet elde edebilirsiniz.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir