En iyi sessiz fare: Daha az dikkat dağıtmak için sessiz tıklama

En iyi sessiz fare nedir? En iyi seçimimiz, ergonomik tasarımı, programlanabilir düğmeleri, hareket kontrolleri ve 70 günlük pil ömrü ile Logitech MX Master 3S’dir. En iyi sessiz fareyi belirlemek için boyut, ses, tasarım ve konforu analiz ettik.

İster bir kafede sömestr sonu ödevini hazırlıyor olun, ister PM’yi en verimli zamanınız olarak bulan bir gece kuşu olun, sessiz bir fare sorunsuz bilgi işlem için tercih edilen araçtır. Üst düzey üretkenlik ve oyun fareleri kadar hızlı ve modaya uygun olmasalar da, son derece sessizdirler ve sizi ev arkadaşlarınızı uyandırma veya bir sonraki masadaki patronu rahatsız etme suçluluklarından kurtarırlar.

Piyasada çok sayıda sessiz fare seçeneği var, ancak işinizi sessizce halletmenize yardımcı olacak en iyi seçenekleri bir araya getirdik.

Logitech MX Master 3S

Genel olarak en iyi sessiz fare

Cam masa üstünde Logitech MX Master 3S kullanan birinin yakından görünümü.

Logitech

Logitech MX Master 3S , satın alabileceğiniz en iyi sessiz faredir . Bu en yeni nesil, iş arkadaşlarınızı rahatsız etmeden tüm gün çalışabilmeniz için önceki modellere göre yüzde 90 daha az gürültü üreten düğme anahtarlarına sahiptir. Ayrıca, hem büyük elektronik tablolar arasında gezinme hızı hem de belgelerde satır satır ilerleme hassasiyeti sağlayan bir elektromanyetik kaydırma tekerleğine sahiptir. 7 düğmeli giriş düzenini Logi Options+ uygulamasıyla özelleştirebilir ve hatta programları hızlı bir şekilde değiştirmek veya aynı anda iki bilgisayarı kontrol etmek için harekete dayalı girişler ayarlayabilirsiniz.

Entegre pil, tam şarjla 70 güne kadar kullanım sağlar ve sadece bir dakikalık şarj size 3 saatlik kullanım ömrü sağlar; Bu, bir toplantı veya sunumdan önce farenizin pilini hızlı bir şekilde doldurmanız gerektiğinde mükemmeldir. Bluetooth bağlantısıyla, girişlerinize düşük gecikmeli tepkiler ve daha akıcı bir iş akışı için aynı anda üç cihaza bağlanma olanağı elde edeceksiniz. MX Master 3S ayrıca Windows, macOS, Chrome OS ve Linux bilgisayarları da destekler, bu nedenle ne kullanırsanız kullanın, uyumluluk sorunları hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak.

Artıları:

70 günlük pil
Hızlı şarj özelliği
Aynı anda 3 cihazı kontrol edin
Çoklu işletim sistemi desteği

Eksileri:

Yalnızca sağ elle yapılandırma
Bazı insanlar daha az tıklama gerektiren geri bildirimlerden hoşlanmayabilir

Logitech İmza M650

Solak kullanıcılar için en iyisi

Listenin ilerleyen kısımlarında göreceğiniz gibi sessiz fareler, geleneksel ofis çevre birimlerine kıyasla genellikle daha küçüktür. Bu genellikle daha kompakt ve ses geçirmez bir tasarımla sonuçlanırken, daha büyük elleri olanlar için konfor bölümünde yardımcı olmuyor. İşte burada Logitech Signature M650 devreye giriyor.

Bu yılın başlarında piyasaya sürülen Logitech’in en yeni sessiz faresi, tüm kullanıcılara göre özel olarak tasarlanmış küçük ve büyük boyutlarda ve sol ve sağ elini kullanan varyantlarda gelir. Fareyi piyasaya sunulduğundan beri test ediyoruz ve yalnızca tasarım ve ergonominin son derece rahat olduğunu bulmakla kalmadık, aynı zamanda gerçek SilentTouch anahtarları neredeyse duyulmuyor. Buradaki tam incelememizde fare hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz .

Artıları :

S/L boyutlarında ve sol ve sağ elini kullananlar için mevcuttur
SilentTouch anahtarları geldikleri kadar sessizdir
LogiOptions+ yazılımı, fare düğmelerini programlamanıza olanak tanır

Eksileri :

Ambidextrous tasarım bazıları tarafından tercih edilmiyor
USB-C şarjı yok

Razer Pro Mini Tıklama

Verimlilik için en iyisi

Razer, en iyi sinirli ve RGB dolgulu oyun fareleri ve klavyeleri üretmesiyle tanınır, ancak endüstri emektarı o zamandan beri Pro çevre birimleri paketi ile ofis ve üretkenlik alanına daldı.

Pro Click Mini, bu listedeki oyun oynamak için tartışmasız en iyisi olan kompakt, sessiz bir faredir. Ancak sessiz fare, 12.000 DPI, Razer’ın Synapse yazılımı aracılığıyla yedi programlanabilir düğme, üç işlevli bir kaydırma tekerleği ve daha fazlası gibi üretkenliğinizi artırmaya yönelik şık özelliklerle de donatılmıştır.

Ses için, Razer’ın sessiz ve tatmin edici dokunsal geri bildirim üreten sessiz mekanik anahtarlarını kullanır. Buradaki tam incelememizde fare ve Pro paketinin geri kalanı hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz .

Artıları :

Kompakt boyut, harika bir seyahat faresi sağlar
Verimlilik özellikleri paketi
İki adet AA pil ile 30 günlük mükemmel pil ömrü

Eksileri :

79 dolardan daha pahalı
3.45GHz adaptör aracılığıyla macOS desteği eksikliği

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir