Fotoğraflar dizüstü bilgisayardan iPhone’a nasıl aktarılır: iTunes ile Değil

Fotoğrafları dizüstü bilgisayardan iPhone’a nasıl aktarırım? EaseUS MobiSaver iPhone veri aktarım programı, iOS cihazı ile bilgisayar veya iki iOS cihazı arasında veri senkronizasyonu yapmanızı sağlar. Spesifik olarak konuşursak, tüm iOS içeriğini okunabilir bir şekilde bir Mac/Windows bilgisayara kopyalayacak, Mac/PC/dizüstü bilgisayardan iPhone’a veri kaybı olmadan dosya ekleyecek, verileri bir iOS cihazından farklı bir cihaza doğrudan kopyalayacak veya yöneteceksiniz. iPhone/iPad verileri tamamen. Hatta yeni eklenen MobiMover Video Downloader, kullanıcıların URL kullanarak birçok çevrimiçi videoyu kaydetmeleri için uygun bir kanal açar. Örneğin, Twitch kliplerini zahmetsizce indirin.

Şimdi, MobiMover’ı dizüstü bilgisayarınıza indirin ve fotoğrafları dizüstü bilgisayardan iPhone’a artık iTunes kullanmadan yerleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

Fark etme

 1. MobiMover’ın desteklenen veri türleri kişiler, mesajlar, müzik, fotoğraflar, videolar, zil sesleri, çalma listesi, notlar, Safari yer imi, kitap vb.’dir.
 2. İTunes olmadan, iTunes içinde çalışmanız gerekmediği anlamına gelir, ancak herhangi bir üçüncü taraf yazılımı için kaçınılmaz olan iOS veri okuması için bilgisayarınıza iTunes’u yüklemeye devam edersiniz.

Adım 1. iPhone’unuzu Windows 7 veya sonraki bir sürümünü çalıştıran dizüstü bilgisayarınıza bağlamak için bir USB kablosu kullanın. EaseUS MobiSaver’ı çalıştırın, “PC’den Telefona” seçin ve ekranda “Dosyaları Seç”e tıklayın.

Adım 2. Yeni pencerede, dizüstü bilgisayardan iPhone’unuza aktarılacak dosyaları öne çıkarmak için bilgisayarınıza gidin. Ardından, devam etmek için “Aç” düğmesine tıklayın.

Adım 3. Daha fazla fotoğraf yüklemek veya sürükleyip bırakarak samanda yuvarlanmak için “İçerik Ekle”yi tıklayacaksınız. MobiMover, desteklenen tüm dosyaları yükleyecektir. ya hepsini aktaracaksınız ya da sadece “Resimleri” tutacaksınız. Bundan sonra, fotoğrafları dizüstü bilgisayardan iPhone’a aktarmaya başlamak için Aktar düğmesine tıklayın.

Fotoğrafları iTunes ile Dizüstü Bilgisayardan iPhone’a Aktarma

 1. İTunes’u başlatın ve bundan sonra iPhone’unuzu bir USB kablosuyla dizüstü bilgisayarınıza bağlayın.
 2. iTunes’daki iPhone simgesine tıklayın. Ve menüden Fotoğraflar’ı seçin.
 3. Fotoğrafları şuradan senkronize et seçeneğine tıklayın ve fotoğrafları içeren klasörü seçin.
 4. Fotoğrafları dizüstü bilgisayarınızdan iPhone’a senkronize etmeye başlamak için Uygula’ya dokunun. Sabırla bekleyin çünkü süreç uzun sürecek.

Fark etme

iCloud, iPhone’unuzdayken iTunes, fotoğrafları dizüstü bilgisayardan iPhone’a aktaramaz. Ancak, iCloud’u göstermeyi seçerseniz, iPhone’unuzdaki tüm iCloud fotoğrafları kaldırılacaktır. Bunun olmasını istemiyorsanız, Bölüm 1’e dönün ve MobiMover’ı kullanarak bunu veri kaybı olmadan yapmayı deneyin.

İCloud yardımıyla dizüstü bilgisayardan iphone’a fotoğraflar nasıl aktarılır

iCloud Fotoğrafları, iOS kullanıcılarının Mac, iPhone veya iPad’ler ve hatta bir Windows PC arasında fotoğraf ve video paylaşmasına olanak tanır. Başlamadan önce, lütfen iPhone iPad iPod touch’ınızda, Mac’inizde veya PC bilgisayarınızda yazılımın şu ana kadar çalıştığını doğrulayın. Ayrıca cihazlarınızı sağlam ve kararlı bir Wi-Fi ağına bağlayın.

Fotoğrafları iCloud kullanarak dışa aktarmak için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. iCloud’u hem iOS aygıtınızda hem de bilgisayarınızda kurun ve eşdeğer bir Apple Kimliği ile giriş yapın.
 2. iPhone’unuzda Ayarlar > [your name] > iCloud > Fotoğraflar, ardından iCloud Fotoğrafları’nı etkinleştirin.
 3. Bilgisayarınızda iCloud Fotoğraflarınızı açın ve ardından bilgisayarınızdan iCloud’a fotoğraf yükleyin. Bundan sonra fotoğrafları iCloud’u kullanarak iPhone’unuzla senkronize edin.
 4. Mac’te iCloud Fotoğrafları Nasıl Etkinleştirilir:
 5. Sistem Tercihleri ​​> iCloud’a gidin.
 6. Fotoğraflar’ın yanındaki seçenekler düğmesini tıklayın.
 7. Ardından iCloud Fotoğrafları’nı seçin.
 8. Windows’ta iCloud Fotoğrafları Nasıl Etkinleştirilir:
 9. Windows için iCloud’u indirin > dizüstü bilgisayarınızda iCloud Fotoğraflarını hizalamak için adımları izleyin.
 10. Fotoğrafları kontrol edin ve Seçenekler’e tıklayın.
 11. iCloud Fotoğraf Kitaplığınızı kontrol edin ve ardından Bilgisayarımdan yeni fotoğraflar ve yeni videolar yükleyin, ardından Uygula düğmesine tıklayın.
 12. Şimdi, Dosya Gezgini’ne gidin ve iCloud Fotoğraflarını bulun.
 13. Yüklemeler klasörüne tıklayın, tekrarlamak istediğiniz fotoğrafları iCloud’a yüklemek için Fotoğraf ekle’ye tıklayın.
 14. Kısa bir süre bekleyin, tüm fotoğraflarınız iCloud’unuza yüklenmelidir. Ardından, yüklenen fotoğrafları iOS cihazınızın Fotoğraflar uygulamasında bulacaksınız.
 15. Windows dizüstü bilgisayarınızda Windows için iCloud’u kullanmak istemiyorsanız, bir tarayıcı açın > iCloud.com’a gidin > Apple Kimliğinizle Giriş Yapın > Fotoğraflarınızı PC’nizden iCloud’a yükleyin.

İCloud Fotoğraflarını iPhone veya Bilgisayara İndirin

Fotoğraflar dizüstü bilgisayardan iphone'a nasıl aktarılır: iCloud Fotoğraflarını iPhone veya Bilgisayara İndirin

Zaten iCloud’a resim yüklediyseniz, herhangi bir dizüstü bilgisayar veya cihazda iCloud fotoğraflarına bakmanın ve ardından indirmenin basit bir yolu burada. Fotoğrafları masaüstünde almak için iPhone’da iCloud’unuza giriş yapacak ve fotoğrafları iPhone’a indirecek veya bir bilgisayarda oturum açacaksınız. Fotoğrafları indirme adımları şunlardır:

 1. Tarayıcıyı açın ve iCloud.com’a gidin > Apple Kimliğinize giriş yapın ve Fotoğraflar’a tıklayın.
 2. Şimdi iCloud hesabınıza kaydedilen fotoğrafları Önizlemeniz gerekiyor > Favori fotoğraflarınızı seçin ve devam etmek için “İndir” simgesine dokunun. Son olarak, bu resimleri iPhone veya dizüstü bilgisayarınıza alacaksınız.

Bu makaleyi yararlı bulacağınızı umuyoruz. Bu konuyla ilgili herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa bize bildirin. mac’te dosya nasıl sıkıştırılır, AirPod’lar nasıl kullanılır, MacBook air nasıl fabrika ayarlarına sıfırlanır, ios 14 nasıl kullanılır, ios 14’e nasıl güncellenir, iPhone 11’de sesli mesaj nasıl kurulur, iPhone’a nasıl müzik eklenir, nasıl iPhone’da zil sesini değiştirme, iPhone’dan kalıcı olarak silinen fotoğrafları kurtarma, iPhone’da telefon görüşmesi nasıl kaydedilir, Xbox denetleyicisi iPhone’a nasıl bağlanır, iPhone’dan nasıl yazdırılır, yeni iPhone nasıl etkinleştirilir, AirPods dizüstü bilgisayara nasıl bağlanır, iMac fabrika ayarlarına nasıl sıfırlanır, AirPod’lar nasıl kullanılır, AirPod’lar nasıl sıfırlanır, mac’ten iPhone’a nasıl airdrop yapılır, iPhone’dan mac’e nasıl video aktarılır.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir