Her Kişisel Depolama Operatörünün Ustalaşması Gereken 10 Kritik Pazarlama Kanalı

Günümüz dünyasında, kendi kendine depolama şirketi, bir şirketin varlığının değerini anlamada önemli ilerleme kaydetmiştir; bu, çok sayıda yüksek kaliteli müşteri adayı oluşturmak için gerekli olabilir.

Dışarıdaki birçok kendi kendine depolama şirketi, bu müşterileri ağırlamaktan çok mutlu olurdu, ancak aynı zamanda pahalı olabilir ve Selfstorageunits.io size en iyi listeleme ve farklı özelliklere sahip depolama ünitelerini kiralama teklifini sunar. Onlardan biriyseniz, hizmetlerinize ihtiyaç duyduklarında onlarla bağlantı kurabilmeniz, şirketinizin başarısı için çok önemlidir.

Çevrimiçi depolama arayan tüketicilere doğru ani bir geçiş oldu. Bu, kendi kendine depolanan çevrimiçi pazarlamanın her zamankinden daha önemli olduğu anlamına gelir.

Bu nedenle depolama tesisleri için reklam çok önemlidir. Bir pazarlama planı olmadan rakip depolama şirketleri ile rekabet etmekte zorlanacaksınız.

Burada, geleneksel açık hava medyasından çevrimiçi reklamcılığa kadar, tesisinizi haritaya ve müşterilerin zihnine yerleştirecek, estetiği iyileştirecek ve güvenliği artırmak.

1. Tesisinizi Tanıtmak İçin Web Sitesi

Hızlı ve kolay bir şekilde bulunabilmesi için bir arama motoru optimizasyonu web sitesine sahip olmak önemlidir. Savaşın ikinci yarısı, ziyaretçileri web sitenizde kalmaya ve harekete geçmeye ikna etmeyi içerir.

Kişisel depolama merkezi web sitenizin tek amacı, bir müşteri olmaları için insanları aramalarını, bir tahminde bulunmalarını veya sizi ziyaret etmelerini sağlamaktır. Çoğu depolama tesisi web sitesi konum, fiyatlandırma ve depolama seçenekleri sunar. Kulağa basit gelmesi iyi çünkü öyle.

Bir depolama merkezi web sitesi ayrıntılı bir şey gerektirmez. İnsanların aradıkları önemli bilgileri hızla bulabilmeleri için basit tutun. Konumunuz ve iletişim bilgileriniz konusunda çok net olun.

2. Kişisel Depolama SEO

Web siteniz, şirketinizin çevrimiçi varlığının temeli olarak hizmet eder. Güncel ve doğru olmasının yanı sıra, organik listelerde daha üst sıralarda yer alabilmek için arama motoru optimizasyonu yapılmalıdır.

Temel olarak, işletmeniz bir arama motorunun ilk sayfasında birden çok bağlantıyla listelendiğinde, bir müşterinin bağlantılarınızdan birine tıklaması ve web sitenizi ziyaret etmesi olasılığını artırırsınız.

“Arama motoru optimizasyonu” (SEO) terimi, web sitenizin hem ön hem de arka ucunu ve arama motoru sonuç sayfalarında yukarı çıkmanızı sağlayan bileşenleri ifade eder.

Ek olarak, etkili SEO, web sitesi trafiğini artırmaya yardımcı olacaktır. Google, tüm bu bileşenleri okuyabilir ve nihayetinde SEO’nuzun arama sonuçlarında nerede görünmesi gerektiğini seçer ve bu da ne kadar etkili olduğunu belirler.

3. Billboard Reklamlarından Yararlanın

Açık hava reklam panosu, kanıtlanmış bir kendi kendine depolama pazarlama stratejisidir. Marka mesajınızla büyük, bölgesel bir kitleye ulaşmanın basit, makul fiyatlı bir yöntemidir.

Sizin için erişilebilir, yoğun bölgelerde bulunan ve makul fiyatlı reklam panoları ararsanız yardımcı olur. Dijital müşteri adaylarının sayısı artıyor olsa da, izinsiz girişler çoğu operatör için ana müşteri adayı kaynağı olmaya devam ediyor.

Yakın ticaret alanınızdaki müşterilere ulaşmak için mülkünüzdeki reklam panoları ve belirgin tabelalar marka bilinirliğini artırmanıza yardımcı olabilir.

4. E-posta Kampanyaları

E-posta kişileri veritabanınız, erişiminiz olan ancak kullanmıyor olabileceğiniz bir kaynaktır. Depolama kullanıcılarının %41’den fazlası geçmişte bunu yaptı. Taşınan birçok eski müşteri tekrar depolama alanı kiralayacağından, ara sıra onlara e-posta göndermek kötü bir fikir değildir.

Tesisinizle, örneğin web siteniz üzerinden fiyat teklifi istemek gibi başka bir şekilde iletişime geçen müşteriler, e-posta hatırlatıcıları da alabilirler. E-posta kampanyalarınızı sizin adınıza yürütmesi için bir şirket kiralayabilir veya küçük bir ücret karşılığında kendi e-posta kampanyalarınızı yürütmenize izin veren bir dizi çevrimiçi web sitesi arasından seçim yapabilirsiniz.

5. Yerel Topluluğunuza Katılın

Katılmak, etkili yerel halk ve genel halkla tanışmanıza da izin verecektir. Topluluk erişimi zaman alır, ancak bölgede kendiniz için bir isim oluşturduğunuzda ve hizmetlerinize ihtiyacı olan herkes için gidilecek kişi olduğunuzda sonunda karşılığını verecektir.

6. Google Analitik

Web sitesi trafiğini çevrimiçi olarak izlemek için küresel olarak kullanılan en yaygın araç Google Analytics’tir.

Web trafiği hakkında derinlemesine veriler sunan ücretsiz ancak zengin özelliklere sahip bir araçtır. Sonuç olarak, kişi zayıf yönlerini belirleyebilir ve geliştirebilir.

7. Sosyal Medya Pazarlaması

Kişisel depolama işletmeleri, sosyal medyada yüksek oranda hedeflenmiş ve çeşitli ilgi alanlarına ve demografik özelliklere hitap eden reklam kampanyaları oluşturabilir. En başarılı çevrimiçi pazarlama stratejilerinden biri sosyal medya pazarlamasıdır.

Bunun nedeni, sosyal medyanın, içeriği paylaşmanıza ve aynı anda birçok kişi tarafından görmenize olanak tanıyan devasa bir paylaşım platformu görevi görmesidir. Depolama tesisinizin İnternet pazarlama stratejisinin bir parçası olarak depolama birimlerinizin resimlerini sosyal medya platformlarında yayınlayabilir, depolama ile ilgili makaleleri paylaşabilir ve özel bir promosyon veya anlaşma yapmak üzereyken takipçilerinizi uyarabilirsiniz.

8. Tıklama Başına Ödeme (PPC)

Tıklama başına ödeme pazarlaması, arama sonuçlarının ilk sayfasında ilk sırada yer almanın hızlı bir yoludur. PPC, Google reklamlarına her ay ne kadar harcama yapacağınızı seçmenize olanak tanıyan bir teklif verme sistemi üzerinde çalıştığından, sabit bütçeler için idealdir.

Birçok şirket, PPC pazarlamasını yürütür ve bazıları, şirketiniz için bir maliyetle en nitelikli olası satışları oluşturan en uygun anahtar kelimeleri sürekli olarak geliştirmek için denenmiş ve gerçek teknikleri kullanır. Reklam yayınlamak için diğer birkaç yer Instagram, LinkedIn ve Facebook’tur.

9. Daha Fazla İnceleme Alın

İncelemeler, şirketinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz geri bildirimleri almaktan daha fazlası için gereklidir; ayrıca yerel arama sıralamalarını ve kendi kendine depolama pazarlamasını da önemli ölçüde etkiler.

Google, arama sıralamalarını belirlerken, yanıtlarınızın yanı sıra kullanıcı incelemelerinin miktarını, düzenliliğini ve kalitesini de dikkate alacaktır. Olumlu yorumların yüksek bir yüzdesi, potansiyel müşteriler üzerinde iyi bir ilk izlenim bırakabilir.

Bugün, insanları en iyi kişisel depolama hizmetlerini sunduğunuz konusunda ikna etmek istiyorsanız, müşterilerinizin sizin hakkınızda olumlu konuşmalarını sağlamanız gerekir.

10. Kişisel Depolama için Toplayıcı Web Siteleri

Reklam platformları ayrıca, reklamı yapılan listenizi USstoragesearch.com ve Storagefront.com gibi arama motoru sonuç sayfalarının en üstüne çıkarmak için SEO’yu kullanır.

Toplayıcılardan bazıları makul fiyatlıdır ve harika SEO’ya sahiptir, bu nedenle gerçek müşteriler haline gelen nitelikli potansiyel müşteriler sunarlar. Bazıları daha pahalıya mal olabilirken, diğerleri SEO’larında kullandıkları arama terimleri nedeniyle daha az nitelikli müşteri adayları oluşturabilir.

Pazar önemli ölçüde değişene kadar beklerseniz, pazarlama stratejinizi değiştirmek için çok geç olacaktır. Yukarıda bahsedilen tüm pazarlama taktiklerini ve araçlarını şimdi uygulamaya koymak, pazar geliştikçe değişmenizi sağlayacaktır.

Birçok en iyi kişisel depolama şirketi, yeni müşteriler çekmek için dış tabelalara ve geçen arabaların görünürlüğüne güvenirken, bir SEO stratejisi, potansiyel bir müşterinin çevrimdışı gördüklerini etkili bir şekilde destekleyebilir ve çevrimiçi olarak yeni bir kitleye ulaşabilir. Bu, bir mülkü kiraya verirken ve bir kez stabilize olduğunda bir mal sahibine yardımcı olabilir.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir