Honor Magic 4 Pro, Bilmeniz Gereken Çekici Bir Premium Telefon

Eski şirketi Huawei’den bağımsız olan Honor, kendisini birinci sınıf bir Android telefon üreticisi olarak yeniden yarattı. Magic 4 Pro en yenisidir.
Honor Magic 4 Pro rakipleri arasında tartışmasız bir şekilde fiyatlandırılır. Neyse ki, yüksek fiyat etiketini haklı çıkarmak için uzun bir yol kat eden telefonda beğenilecek çok şey var. Şu anda telefon ABD’de mevcut değil ve bunun değişip değişmeyeceğine dair bir haber yok. Yine de referans olarak, bu İngiltere fiyatı kabaca 1.160 $ ​​veya 1.670 AU $’a dönüşüyor.

Tasarımı çekici, kameralar bir tarafa itilmek yerine arkada merkezde dairesel bir ünitede kümelenmiş.
Android 12 arayüzünde gezinirken can sıkıcı bir gecikme olmadan günlük kullanımda enerjik. Asphalt 9: Legends ve PUBG gibi zorlu oyunlar, gözle görülür bir yavaşlama olmadan oynandı.
Ekran 6.81 inçlik cömert bir boyuta sahiptir ve maksimum 2.848×1.312 piksel çözünürlüğü sayesinde parlak, canlı ve son derece keskindir. Bu, pili korumak için bazı görevlerde otomatik olarak 2.136×984 piksele düşecek şekilde ayarlanabilir.
Gövde metal ve camdan yapılmıştır.
Ekran, üstün bir hava katan kenarda hafifçe kıvrılır.
Elinizde tuttuğunuzda premium bir telefon gibi hissediyorsunuz.
Arkadaki büyük daire üç ana kamerayı barındırıyor; 50 megapiksel ana kamera, 50 megapiksel ultra geniş ve 3,5x optik zoom sunan 64 megapiksel telefoto.

Ana kameradan yapılan çekimler parlak, iyi pozlanmış ve ayrıntılarla dolu.
Telefona güç sağlamak, telefonunuza dikkat ettiğiniz sürece tam gün kullanım sunacak kadar geniş olan 4.600 mAh pildir.

Honor Magic 4 Pro, Snapdragon 8 Gen 1 işlemci gibi en iyi Android 2022 özelliklerine sahiptir.
Magic 4 Pro, Android 12’yi çalıştırır.

Şirket, telefonun kim olduğunuzu, şu anda ne yaptığınızı ve daha sonra ne yapmak isteyebileceğinizi bilmesini sağlamak için yakınlık sensörü gibi fiziksel sensörlere yanıt vermek için AI kullandığını söylüyor.

Magic’in güçlerine birkaç örnek:

Onu alıyorsunuz ve kızılötesi sensörleri yüzünüzü tarıyor. Ana sayfa düğmesindeki parmak izi okuyucuyla birleştiğinde, yalnızca telefon siz olduğunuzu doğruladığında bildirim mesajlarını gösterir, böylece meraklı komşular sizi kimin veya neden pinglediğini göremez.

Karanlıksa (veya ortam ışığı sensörünü kapatırsanız), telefon kilit ekranında bir el feneri seçeneği gösterebilir. Açmak için kaydırabilirsiniz. Bir kez kapattığınızda, tekrar açamazsınız. El fenerinin parmaklarınızın ucunda olması, teorik olarak bulmayı ve kullanmayı daha hızlı ve daha kolay hale getirecek ihtiyaçlarınızı tahmin etme işlevlerinden biridir.

Bunu çalışırken görme şansım olmadı, ancak başka bir özellik, uygun bir anda başvurmanız gereken şeyleri almak için GPS’in takviminizle ve diğer uygulamalarınızla buluştuğu yerdir. Örneğin, postaneye gittiğinizde takip numaranız ekranda görünmelidir veya belki de havalimanına geldiğinizde biniş kartınız görüntülenebilir.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir