İndirmeden PC’de Snapchat Nasıl Kullanılır?

Snapchat şu anda en popüler sosyal medya uygulamalarından biridir. Özellikle gençler arasında popülerdir. Aslında, gençler için en popüler sosyal medya uygulaması. Bunu akılda tutarak, Snapchat’in aynı zamanda PC kullanıcıları için en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olması şaşırtıcı değil. Uygulamayı kullanmaya doyamayanlardansanız, uygulamayı yüklemeden Snapchat’i bir bilgisayarda nasıl kullanacağınızı öğrenmek isteyeceksiniz. Daha fazla bilgi için okumaya devam edin!

İndirmeden Bilgisayarda Snapchat Nasıl Kullanılır?

1. Snapchat Uygulamasını İndirin

Yani, PC’nizde Snapchat kullanmak istiyorsunuz. Bu harika! Snapchat uygulamasına ihtiyacınız olacak. Uygulama ücretsizdir ve Apple App Store veya Google Play Store’dan indirilebilir.

2. Snapchat Uygulamasını yükleyin

Uygulamayı indirdikten sonra açın ve ekrandaki talimatları izleyerek hesabınıza giriş yapın. Her şey yolunda giderse, bilgisayarınıza başka bir şey yüklemenize gerek kalmadan hesabınıza erişebilmeli ve kullanmaya başlayabilmelisiniz.

3. Snapchat Uzantısını yükleyin

Bilgisayarınıza Chrome için Snapchat uzantısını da yüklemeniz gerekir. Bunu, bu talimatları izleyerek yapabilirsiniz.

4. Snapchat’i Bilgisayarda Kullanmaya Başlayın

Bir Chromebook veya Chromebook Plus kullanıyorsanız, Chrome Web Mağazası’ndan Snapchat uygulamasını da yüklemeniz gerekir. Yükledikten sonra açın ve ekrandaki talimatları izleyerek hesabınıza giriş yapın. Her şey yolunda giderse, bilgisayarınıza başka bir şey yüklemenize gerek kalmadan hesabınıza erişebilmeli ve kullanmaya başlayabilmelisiniz.

5. Snapchat’i Bilgisayarda Kullanmaya Başlayın

Windows PC kullanıyorsanız Snapchat uygulamasını kullanabilmelisiniz. App Store veya Google Play Store’dan indirmeniz, yüklemeniz ve ekrandaki talimatları izleyerek hesabınızda oturum açmanız gerekir. Her şey yolunda giderse, bilgisayarınıza başka bir şey yüklemenize gerek kalmadan hesabınıza erişebilmeli ve kullanmaya başlayabilmelisiniz.

6. Snapchat’i Bilgisayarda Kullanmaya Başlayın

Mac kullanıyorsanız Snapchat uygulamasını kullanabilmelisiniz. App Store’dan indirip yüklemeniz ve ekrandaki talimatları izleyerek hesabınızda oturum açmanız gerekir. Her şey yolunda giderse, bilgisayarınıza başka bir şey yüklemenize gerek kalmadan hesabınıza erişebilmeli ve kullanmaya başlayabilmelisiniz.

7. Snapchat’i PC’de Kullanmaya Başlayın

Android telefon veya tablet kullanıyorsanız Snapchat uygulamasını kullanabilmelisiniz. Google Play Store’dan indirmeniz, yüklemeniz ve ekrandaki talimatları izleyerek hesabınızda oturum açmanız gerekir. Her şey yolunda giderse, bilgisayarınıza başka bir şey yüklemenize gerek kalmadan hesabınıza erişebilmeli ve kullanmaya başlayabilmelisiniz.

Snapchat Nedir?

Snapchat nedir?

Snapchat, kullanıcıların fotoğraf ve video çekmesini ve paylaşmasını sağlayan akıllı telefonlar için bir uygulamadır. Bu resimler ve videolar aynı anda en fazla on kişi tarafından görüntülenebilir. Snapchat’in çalışma şekli, kullanıcıların birbirlerine fotoğraf ve video gönderebilmesidir, ancak bu fotoğraflar ve videolar, alıcıları tarafından görüldükten sonra silinecektir. Bu, arkadaşlarınıza gönderdiğiniz bir şeyi görmelerini istiyorsanız, bunun bir ekran görüntüsünü almanız gerektiği anlamına gelir. Arkadaşlarınızın onlara ne gönderdiğini görmek istiyorsanız, uygulamayı telefonunuzda veya bilgisayarınızda açmanız gerekir.

Bunu nasıl kullanabilirim?

Snapchat’i bir PC’de kullanmak için şu adımları izleyin: Uygulamayı telefonunuza veya bilgisayarınıza yükleyin Uygulamayı başlatın Ekranın sağ üst köşesindeki kamera simgesine tıklayın Ardından telefonunuz veya bilgisayarınızla fotoğraf çekebilir veya video kaydedebilirsiniz, her zamanki gibi, daha sonra izlemek üzere film rulonuza kaydedin

Uygulamayı indirmeden bir bilgisayarda Snapchat nasıl kullanılır?

Bilgisayar kullanıyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz: Uygulamayı telefonunuza veya bilgisayarınıza yükleyin Uygulamayı başlatın Ekranın sağ üst köşesindeki kamera simgesine tıklayın Ardından telefonunuzla fotoğraf çekebilir veya video kaydedebilir veya bilgisayar, her zamanki gibi, daha sonra görüntülemek için onları film rulonuza kaydedin

Uygulamayı İndirmeden PC’de Snapchat Nasıl Kullanılır?

Chrome’u yükleyin

Bir PC kullanıcısıysanız, internette gezinmek için büyük olasılıkla Chrome kullanıyorsunuzdur. Eğer bilmiyorsanız, o zaman muhtemelen bilgisayarlar hakkında hiçbir şey bilmiyorsunuzdur! Ama endişelenmene gerek yok. Cesur okuyucular, Chrome’u yüklemenin oldukça kolay olduğunu bileceklerdir. Tek yapmaları gereken, tarayıcı araç çubuğundaki “Google’a Ekle” düğmesini tıklamak ve komutları takip etmektir. İşlem sadece birkaç dakika sürer ve Snapchat’e bilgisayarları aracılığıyla erişmelerine izin verir; tek ihtiyaçları olan bir tarayıcı!

Chrome için bir Uzantı yükleyin

Snapchat dünyanın kendi küçük köşesinde çalıştığından, bilgisayarınızda düzgün çalışması için kendi uzantısına ihtiyacı vardır. Neyse ki, Snapchat’inizi kolaylıkla düzeltmenize yardımcı olabilecek birçok uzantı var. Favori arama motorunuzda “Chrome için Snapchat uzantısı” veya “Firefox için Snapchat uzantısı” için arama yaparak bunları bulabilirsiniz.

VPN yükleyin

Bir VPN kullanmak, uygulamayı yüklemeden PC’nizde Snapchat’e erişmenin başka bir yoludur. Bir VPN (Sanal Özel Ağ), coğrafi kısıtlamaları atlamanıza ve ülkenizde bulunmayan içeriğe erişmenize olanak tanır. Çok yüksek hızlar, harika müşteri hizmetleri sunan ve tüm dünyadaki kullanıcılar tarafından iyi değerlendirilen ExpressVPN gibi bir VPN kullanabilirsiniz. Hangi VPN’i kullanacağınızdan emin değilseniz, en iyi VPN’i nasıl seçeceğinize dair kılavuzumuza göz atın!

Google Chrome Uzantısını veya Firefox Eklentisini Kullanarak Snapchat’i PC’ye İndirin

Bir Chromebook kullanıyorsanız Snapchat’i Chrome uzantısını kullanarak PC’ye indirebilirsiniz. Bunu, Chromebook’unuzda Chrome tarayıcısını açıp adres çubuğundaki “Chrome Mağazası” düğmesini tıklayarak yapabilirsiniz. Ardından, “Snapchat” ı arayın ve oradan yükleyin. Firefox kullanıyorsanız, Snapchat’i bir eklenti kullanarak PC’ye indirebilirsiniz. Bunu yapmak için adres çubuğundaki Firefox Eklentileri simgesine tıklayın, arama alanına “Snapchat” yazın ve oradan yükleyin.

Çözüm

Snapchat, fotoğraf ve video paylaşmak için harika bir uygulamadır. Snapchat’i hem mobil hem de masaüstü cihazlarda kullanabilirsiniz ve başlamak kolaydır. Snapchat’te yeniyseniz, bu makaleyi okuyarak nasıl kullanılacağını öğrenebilirsiniz. Bir kez alıştıktan sonra, Snapchat’i PC’de kullanmak için bu ipuçlarını takip ederek Snapchat’ten daha da fazlasını elde edebilirsiniz.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir