iPhone 11, iPhone 11 Pro Max veya iPhone 11 Pro nasıl yazılımdan sıfırlanır!

iPhone 11, iPhone 11 Pro veya iPhone 11 Pro Max’inizi yazılımdan sıfırlamak için ihtiyaç duyacağınız adımlar, Ana Sayfa düğmesi olan bir iPhone’a alışkın değilseniz farklıdır. Samanda yuvarlanmak istiyorsanız işte yolu.

Bir iPhone’u tamamen yeniden başlatmanıza gerek kalmadan kullanabilirsiniz, ancak bu olası değildir. Bir noktada, yanlış gittiğini araştıracaksınız ve onu kapatıp yeniden başlamak isteyeceksiniz. Ancak, bunu basitçe yapma şekliniz yıllar içinde değişti ve şimdi bile alternatif yollar var.

İphone 11’i yazılımdan sıfırlama adımları.

Bu, yeni iPhone 11 ve serisi ile çalışır. Ancak, herhangi bir iPhone X stili modeliniz varsa – yani ev düğmesi kaldırıldıktan sonra herhangi bir iPhone – eşdeğer bir teknik kullanacaksınız. tarafından paketleneceksin:

  1. Miktarı ve dolayısıyla Uyut/Uyandır düğmesini basılı tutma
  2. İstendiğinde Kaydırın ve Kapatmak için Kaydırın üzerine dokunun
  3. Bunu yaptıktan sonra, Apple logosunu görene kadar Uyut/Uyandır düğmesini basılı tutarak iPhone kopyasını yeniden başlatacaksınız.

Bu, Apple’ın önerilen yöntemidir ve gerçekten de tanımladığı neredeyse tek yöntemdir. Resmi destek belgelerinde, Ayarlar, Genel’e gidip paketi seçerek bir iPhone’u nasıl paketleyeceğinizle ilgili hızlı bir satır var.

Ancak, deneyimlerimize göre şaşırtıcı derecede yavaş olacaktır. Özellikle koruyucu kılıfın plastiğindeki düğmeye basıyorsak, Apple logosunun görünmesi biraz zaman alabilir.

Bu gerçekten ölçülebilir şekilde daha uzun veya basitçe öyle görünse de, daha hızlı bir yol var – ve işe yaraması gereken başka bir şey.

İPhone’unuzun ciddi sorunları varsa, Kaydırarak Kapatma’yı en azından kaydırmaya hazır olmayacaksınız.

Toparlamak yerine yeniden başlatın’

Yine de, anında yeniden başlatmaya zorlamaya her zaman hazır olacaksınız. Kısaca, bitireceğiniz şey hem miktarı hem de Uyut/Uyandır düğmelerine tekrar basıp basılı tutmaktır. Ancak, ilk önce iPhone’a, paketlemek yerine yeniden başlatmak istediğinizi etkili bir şekilde söylemeye başlıyorsunuz.

  1. Miktar artırma düğmesine bir kez basın
  2. Miktar aşağı düğmesine bir kez basın
  3. Uyut veya Uyandır düğmesini basılı tutun
  4. Kapatmak için Kaydır seçeneğini gördüğünüzde bile basılı tutmaya devam edin
  5. Apple logosunu görene kadar basılı tutun
  6. Bunu dikkatli bir şekilde yapın.

Yukarı ve aşağı düğmelerine basmayı atladıysanız ve bunun yerine sadece sesi açma ve Uyut/Uyandır’ı basılı tutarsanız, kapatma sayfasının bir sürümünü alırsınız. normal olanın yerine, Kapatmak için Kaydır seçeneğiyle aynı, aynı zamanda bir Acil Durum SOS düğmesi.

Ve bu düğme, hemen çalışan bir geri sayıma sahiptir. Bu düğmeleri birkaç saniye basılı tutun, iPhone’unuz acil servisleri arayacaktır. Hepimiz iPhone’unuzun kötü durumda olduğunu biliyoruz, ancak sağlık görevlilerini kapınızda istemiyorsunuz.

Bu makaleyi yararlı bulacağınızı umuyoruz. Bu konuyla ilgili başka bir sorunuz veya yorumunuz varsa, incelemelerinizi dört gözle bekliyoruz. Yazılarımıza göz atmayı unutmayın; mac’te nasıl kopyalayıp yapıştırılır, mac’te nasıl sağ tıklanır, iphone 11 nasıl kapatılır/yeniden başlatılır, iphone 11’de ekran görüntüsü nasıl yapılır, airpod’ları macbook’a nasıl bağlanır, mac’te çıkmaya zorlama, mac nasıl güncellenir , mac’te ağ nasıl unutulur, mac karanlık mod nasıl yapılır, iphone 11’de ekran kaydı nasıl yapılır, icloud’a nasıl erişilir, apple pay nasıl kullanılır, mac’te ekran nasıl yazdırılır, ios 14 nasıl edinilir, nasıl yapılır ekranınızı kaydedin, pdf nasıl imzalanır, scribd nasıl indirilir, iphone’dan samsung’a kişiler nasıl aktarılır, airpod’lar nasıl temizlenir, airpods pro nasıl şarj edilir, iphone’dan tüm fotoğraflar nasıl silinir, iphone 11’deki uygulamalar nasıl kapatılır , uygulama simgeleri nasıl değiştirilir, mac’te bir dosya nasıl sıkıştırılır, airpod’lar nasıl kullanılır, macbook air fabrika ayarlarına nasıl sıfırlanır, ios 14 nasıl kullanılır, ios 14’e nasıl güncellenir, iphone 11’de sesli mesaj nasıl kurulur, nasıl iphone’a müzik koymak, iphone’da zil sesi nasıl değiştirilir, iphone’dan kalıcı olarak silinen fotoğraflar nasıl kurtarılır, iphone’a telefon görüşmesi nasıl kaydedilir, xbox denetleyicisi nasıl bağlanır iphone’a, iphone’dan nasıl yazdırılır, yeni iphone nasıl etkinleştirilir, airpod’lar dizüstü bilgisayara nasıl bağlanır, imac fabrika ayarlarına nasıl sıfırlanır, airpod’lar nasıl kullanılır, airpod’lar nasıl sıfırlanır.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir