iPhone 14 – şimdiye kadarki tüm söylentiler

İPhone 14 söylentileri artıyor ve Apple’ın yeni iPhone’ları yıllar içinde en büyük değişiklikleri getirebilir. Şimdiye kadarki sızıntılar, iPhone 14 Pro ve Pro Max için daha şık bir yeni tasarıma, daha hızlı bir A16 Bionic çipe ve daha keskin yeni bir 48MP ana kameraya işaret ediyor.

Mini’nin yeni 6.7 inçlik iPhone 14 Max lehine öldürülmesi beklendiği için normal iPhone 14 serisi de bir sarsıntı yaşayabilir. Ancak iPhone 14’ün Profesyonellere kıyasla oldukça sıkıcı olabileceğinden de endişeliyiz., çok benzer bir tasarım ve muhtemelen geçen yılki A15 Bionic çipini sunabileceğinden.

iPhone 14 ve iPhone 14 Pro’muza göz atın.  En büyük söylenti farklılıklarına dair bir düşüş için karşılaştırma. Ve iPhone 14 ve iPhone 11 karşılaştırmamıza bir göz atın  Mağazada hangi yükseltmelerin olabileceğini görmek için karşılaştırma.

İşte iPhone 14 hakkında şimdiye kadar duyduklarımız, neden 2022’nin en büyük Apple ürünlerinden biri olduğu ve yeni amiral gemilerinden görmek istediklerimiz. Yalnızca Pro serisi hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, özel iPhone 14 Pro hub’ımıza göz atın.

iPhone 14’ün en son söylentileri (21 Temmuz’da )

Apple analisti Ming-Chi Kuo, iPhone 14 paneli ve bellek kaynağı ile ilgili bazı tedarik sorunlarına işaret etti, ancak bunun iPhone 14 arzını etkilemeyeceğini düşündüğü için endişelenmeyin .
Bu sonbaharı geride bırakacak yeni telefon olabilecek iPhone 14 Max hakkında iyi hislerimiz var .

iPhone 14 Pro, geçen yılki iPhone 13 Pro’nun 12MP 3x optik zoom telefoto kamerasına sadık kalacak gibi göründüğü için büyük bir hayal kırıklığı olabilir .

iPhone 14 Pro’nun yeni görüntüleri, elde edilecek iPhone 14 modeli olabileceğini gösteriyor.

iPhone 14 Max’in programın gerisinde olduğu bildiriliyor , bu da en heyecan verici yeni nesil iPhone’un ertelenebileceği anlamına geliyor.

iPhone 14 olası çıkış tarihi ve fiyatı

Şimdiye kadarki tüm söylentilere göre, 13 Eylül’ün iPhone 14 serisinin lansman tarihi olacağını düşünüyoruz .

Bundan sonra, iPhone 14 serisinin ön siparişlerinin 16 Eylül’deki Apple etkinliğinden sonraki Cuma, telefonların bir hafta sonra, muhtemelen 23 Eylül Cuma günü piyasaya sürülmesini bekleyebiliriz. Bu, söylentilerden 10 gün sonra olacak. Elma etkinliği.

Bunların hepsinde bir kırışık var ve bu, iPhone 14 Plus/Max’in programın gerisinde kalabileceğini ve bu nedenle gecikebileceğini iddia ediyor. Bu muhtemelen iPhone 14 serisinin geri kalanıyla aynı anda piyasaya sürüleceği, ancak diğer üç telefondan biraz sonra piyasaya sürülebileceği anlamına geliyor. Apple daha önce iPhone’ları için kademeli sürümler yapmıştı, bu nedenle bu, hayal gücünün ötesinde olmazdı.

Buna ek olarak, Apple analisti Ming-Chi Kuo, yakın zamanda “bazı iPhone 14 panel ve bellek tedarikçilerinin tedarik sorunları yaşadığını” öğrendiğini ancak bunun iPhone 14 modellerinin genel tedariki üzerinde fazla bir etkisi olmayacağını kaydetti. “Diğer tedarikçiler arz boşluğunu doldurabilir.”

Bunu akılda tutarak, telefonlar piyasaya sürüldüğünde standart iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modlarının tedariki sağlam olmalıdır . Bazı popüler modeller diğerlerinden biraz daha uzun bir bekleme süresine sahip olabilir, ancak büyük gecikmeler olacağını tahmin etmiyoruz.

Fiyata gelince, biraz güvenilir sızıntı yapan LeaksApplePro, dört iPhone 14 modelinden üçünün fiyat artışı için bahşiş verdiğini iddia etti .

Standart iPhone 14’ün 799 dolarda kalması bekleniyor ve yeni iPhone 14 Max’in 899 dolara mal olması bekleniyor. Ancak iPhone 14 Pro, 999$’lık iPhone 13 Pro’ya göre 100$’lık bir artış olan 1.099$’ı bulabilir. Ve iPhone 14 Pro Max, 1.199 dolara ulaşarak benzer bir artış görebilir. Lansman fiyatındaki bu nispeten önemli sıçrama kesinlikle cüzdanı zorlayacaktır, bu yüzden bunun doğru olmadığını umuyoruz.

Reklamcılık

Twitter’da ayrı bir sızıntı yapan Shadow_Leak , normal iPhone 14 Pro’nun 1.099 dolara mal olacağını da söyledi.(yeni sekmede açılır). Aynı şey , hem iPhone 14 Pro hem de Pro Max’in 100 $ daha pahalıya mal olacağını iddia eden @TheGalox_ için de geçerli.(yeni sekmede açılır)her biri. Dolayısıyla, Profesyonellerin bu yıl daha pahalıya mal olması kesinlikle mümkün.

İPhone 14 ve iPhone 13 arasında bir çitin üzerindeyseniz, iPhone 13’ü şimdi satın almak ve iPhone 14’ü beklemek için bazı nedenleri topladık.

Ayrıca, yeni bir iPhone geldiğinde, genellikle eski iPhone’lar için hattın sonu anlamına gelir; iPhone 13 mini , Apple’ın akıllı telefon serisinden çıkarılacak muhtemel telefon gibi görünüyor. Bu nedenle , iPhone 14 piyasaya sürüldüğünde hangi iPhone’ların durdurulabileceğine dair bir araştırma yaptık .

iPhone 14 Max, iPhone 14 mini’nin yerini alıyor

Şimdiye kadarki tüm söylentiler, iPhone mini’nin daha büyük bir 6.7 inç iPhone 14 Max/Plus ile değiştirileceğine işaret ediyor .

iPhone 12 mini ve iPhone 13 mini , görünüşe göre daha büyük ekranlı telefonları tercih eden insanlar ile Apple için kaçak başarılar olamadı. Bu nedenle, 6.7 inçlik bir iPhone böyle bir cihaz sağlar, ancak Apple hayranlarının iPhone Pro Max parasını vermesini gerektirmez. Bu nedenle, iPhone 14 Max’in yılın en heyecan verici Apple telefonu olabileceğini ve sonbaharda yenilecek yeni telefonun olacağını düşünüyoruz

iPhone 14 ile iPhone 14 Max karşılaştırmamız , iki telefonun nasıl farklı olabileceğine bakıyor.

iPhone 14 Max’in farklı bir adla piyasaya sürülebileceğini unutmayın. Sızdıran Lanzuk, Apple’ın 6.7 inçlik giriş seviyesi telefonunu iPhone 14 Plus olarak adlandıracağını iddia ediyor . Herhangi bir açıklama yapılmadı, ancak yeni telefonu iPhone 14 Plus olarak adlandırmak, iPhone 14 Pro Max ile karışıklığı önleyecektir. Daha fazla kaynak iPhone 14 Plus iddiasını yedekleyene kadar, telefondan iPhone 14 Max olarak bahsetmeye devam edeceğiz.

iPhone 14’e kıyasla beklenen tek büyük değişiklik iPhone 13 mini’den vazgeçmek değil . Şimdiye kadarki en büyük söylenti farklılıkları için iPhone 14 ile iPhone 13 karşılaştırmamıza bakın.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir