iPhone şifresini unuttum: Bilmeniz gereken her şey!

iPhone şifresini unuttuysanız ne yapmalısınız? Bu yazıda, iPhone şifre kodunu unuttuysanız size uygun yönergeleri vereceğiz.

SIFIRLA.

iPhone’unuzun parolasını unutursanız, yapacağınız ilk şey iPhone’unuzu sıfırlamaktır. Tüm fotoğraflarınız, kişileriniz ve sosyal medya hesaplarınız bu kilit ekranı arasında daha güvenli bir şekilde saklanır ve kilit ekranı artık kilitlenir ve hiçbirini alamıyorsunuz, belki bir süredir telefonunuzu kullanmadınız ve şimdi şifrenizi unuttunuz, işte bu kılavuz, telefonunuzu tekrar nasıl kullanabileceğinizi, her şeyden önce cihazınızı yedeklemeyi asla unutmayın. cihazınızı yakın zamanda yedeklediyseniz, en son işlemlerde en son verilerinizin bir kısmını kaybedebilirsiniz, ancak her zaman cihazınızı yedeklemeye çalışan kişiler bunu kendi zevkleri için yapmıyorlardı, bu yüzden dikkatli olmalısınız.

şifrenizi sıfırlamaya başlamadan önce, cihazınızı silmek için bir yola ihtiyacınız olacak, ne yazık ki bu, Unutulan iPhone şifrenizi sıfırlamak için bir ön koşuldur, şifrenizi unuttuysanız, bu nedenle verilerinizi yedeklemediyseniz, cihazınızı kaydetmeniz gerekmez. devam etmeden önce, Apple kimliği ve Apple kimliği ile ilişkili Apple şifresinin telefonunuzda kilitli olduğunu bildiğinizden emin olmalısınız, bu nedenle bir sıfırlama işlemi gerçekleştirdiğinizde telefonunuz yepyeni bir şekilde başlayacaktır, ancak siz ilerledikçe kurulum işleminde, Apple aktivasyon kilidini atlamak için Apple şifresine ve Apple Kimliğine de ihtiyacınız olacak.

Bu şifreyi bilmiyorsanız, telefonunuz Apple tarafından şifre resmi olarak sıfırlanana kadar bir kağıt beklemekten başka bir şey olmayacaktır.

AŞAMA 1.

1. adım, telefonunuzun şifreyi girmeden sıfırlanacağını tanımasını sağlamak için kurtarma modudur, açıkça bir kurtarma modu koymanız gerekir, bu, bilgisayarınızın telefonunuzla çalışmasını sağlamak için kullanılan bir düğme kombinasyonu ve düğme kombinasyonu ayrıca cihazınızdaki belirli talimatlar için aşağı kaydırmak için bir model satın alın.

IPHONE 8 VEYA SONRASI.

bir iPhone 8 veya daha yenisine sahipseniz, yeni bir iPhone modelini sıfırlamak için işler biraz değişti, aşağıda listelenen son seçeneği bağlamadan ve izlemeden önce bilgisayarınızı eski model iPhone şovunda yaptığınız gibi kullanmanız gerekir.

 1. iPhone’unuzu kurtarma moduna alın.
 2. Telefonunuzu hemen bilgisayarınıza takmayın.
 3. Telefonun size kapatmanız için bir kaydırıcı verdiğini görene kadar yan düğmeye uzun basın.
 4. Kaydırıcıyı ekranın üst kısmı boyunca sürükleyin.
 5. Kapatın ve ses seviyesini artırın.
 6. Ardından ses seviyesini azaltın.
 7. Ardından yan düğmelere tekrar uzun basın.
 8. Bunu bilgisayarınıza takarken yaptığınızdan emin olun.
 9. Bu üç düğmeyi bir arada denemeyin.
 10. Bu görevi düzgün bir şekilde yapmayı başarırsanız, telefonunuzun yukarıdaki ekran görüntüsüne benzediğini göreceksiniz.

İPHONE 7.

İPhone 7 gibi daha eski bir iPhone modeline sahipseniz, Unutulan iphone şifrenizi yine de sıfırlayabilirsiniz, ancak bu biraz farklı olacaktır, ancak o zaman yukarıdakilerin kombinasyonu, telefonu kapatmak için yukarıda belirtilen talimatların aynısını izlemelisiniz. İPhone 7 her zaman farklı olmuştur, bu nedenle tuş kombinasyonu da farklıdır. Bu model için

 1. Ses kısma tuşuna basılı tutarak telefonu bilgisayarınıza bağlamanız gerekiyor.
 2. telefonunuzda kurtarma ekranı görünene kadar düğmeyi basılı tutmanız gerekir.

IPHONE 6S VEYA ESKİ.

iPhone 6s veya daha eski bir telefonunuz varsa, iPhone’unuzu kapatmanız, bilgisayara takmanız ve telefon kurtarma modu ekranını görüntüleyene kadar ana sayfa düğmesini basılı tutmanız gerekir.

ADIM 2.

İkinci adım, itunes ile hiç senkronize etmediyseniz veya telefonumu bul iCloud’da kurmadıysanız kurtarma modunun yardımıyla şifrenizi sıfırlamaktır, ardından kurtarma modu, cihazınızı geri yüklemek için kullanılabilecek tek seçenektir, bu, cihazı siler. ve şifresi yani

 1. iPhone’unuzu bilgisayara bağlayın
 2. iTunes’u aç
 3. cihazları bağladığınızda yeniden başlatmaya zorlayın
 4. fabrika mağazasını geri yüklemek veya güncellemek için bir seçenek göreceksiniz
 5. iPhone’unuz daha sonra indirme işlemi bittiğinde yazılımı cihazınıza indirecektir, cihazınızı rahatça ayarlayabilir ve kullanabilirsiniz

ITUNES.

Ayrıca iTunes yardımıyla parolanızı sıfırlayabilirsiniz, daha önce aygıtınızı öğelerle eşzamanladıysanız aygıtınızı silebilirsiniz ve aygıtınızı eşzamanlanmış bilgisayar kullanımına bağlamak ve aygıtı açmak için yazılımdaki parolayı okuyabilirsiniz. Size şifreyi soracaksa, başka bir bilgisayarı kullanarak deneyin, bu işe yaramazsa, kurtarma moduna geri yüklemeniz gerekir, cihazınızı senkronize etmememi bekleyin bir yedekleme yapın ve senkronizasyon ve yedekleme tamamlandığında iOS cihazınızı geri yükleme işleminde iPhone’u geri yükle’yi tıklamak için kurulum ekranına ulaşacaksınız iTunes yedeklemesinden geri yükle’ye dokunun iPhone resminde tarihe ve boyuta göre en uygun yedeklemeyi seçin.

ŞİFRE KODUNU SIFIRLA

Burada, cihazınızda ilk kurulumda bir şifre belirlemek isteyip istemediğiniz sorulacak, bu adımı atlayacaksanız veya bir şifre ayarlayıp daha sonra bu konudaki fikrinizi değiştirdiyseniz, daha sonra ayarlayabilir veya sıfırlayabilirsiniz. bu adımları takip et

Ayar için ileri

Dokunmatik kimliği bulana kadar aşağı kaydırın ve şifreyi bulursanız

Parolayı aç veya parolayı değiştir’i seçin

İkincisi, geçerli bir pasaport girmenizi gerektirecek ve birincisi, yenisiyle değiştirmeden önce yeni bir pasaport ayarlamanızı gerektirecektir.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir