iPhone’a müzik nasıl koyulur? Bilmen gereken her şey!

iTunes, iPhone’unuza müzik koymanın kullanışlı ve resmi yollarından biridir, ancak iPhone’unuza müzik eklerken her zaman müzik kitaplığınızın üzerine yazılır ve iPhone’unuzu yalnızca paylaşılan bilgisayarla senkronize edebilirsiniz, böylece iPhone’a müzik koyabilirim iTunes olmadan veya iPhone’a nasıl müzik koyacağınızı burada bulabilirsiniz.

Bu yazıda size iPhone’a nasıl müzik koyacağınız konusunda rehberlik edeceğiz ve iPhone 11, iPhone 12, iPhone 11 Pro, iPhone XS, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8’inizi takmanın üç farklı kolay yolunu göstereceğiz. , iPhone 7, iPhone 7S, iPhone 6, iPhone 6s, iTunes yardımı olmadan o halde aşağıda verilen detaylara bir göz atalım.

iPhone’a müzik koymanın en iyi yolu

Bunun için en iyi yollardan biri, iTunes yardımı olmadan icarefone gibi bir uygulamadır. Bu, yalnızca cihazınıza iTunes olmadan müzik eklemekle kalmaz, aynı zamanda iTunes’un kısıtlamaları olmadan çok fazla müzik dinlemenizi sağlar. Bunu kullanmak istiyorsanız, onu indirip App Store’dan yüklemeniz gerekir ve bundan sonra başlatabilirsiniz.

ITUNES LIBRARY’den iPhone’a nasıl müzik konur?

Icarefone, iTunes müzik dosyalarını iTunes ile eşzamanlama yapmadan bilgisayarınızdan iPhone’unuza koymanıza izin verir, böylece aşağıdakiler bu yazılımı kullanarak iPhone’a nasıl şarkı koyabileceğinizi gösterir.

 1. Bilgisayarınızla iPhone’unuzu bağlayın, iTunes ortamını yazılımda bulunan cihaza aktarın.
 2. Şimdi iPhone’unuza koymak istediğiniz müziği seçmelisiniz ve bundan sonra alttaki aktarıma tıklayın.
 3. Şimdi bu, seçtiğiniz şarkıları iTunes’dan iPhone’unuza aktarırken beklemeniz gerekiyor.
 4. Seçtiğiniz şarkının artık Telefonunuza yüklenmesi gerektiğini görüyorsunuz ve bu şekilde müziğinizi iTunes’dan iPhone’a kolayca aktarabilirsiniz.

BİLGİSAYARDAN.

Sıradaki ise, bilgisayarınız yardımıyla iPhone’unuza müziğinizi nasıl koyabilirsiniz icarefon ayrıca aşağıdaki adımları uygulayarak bilgisayarınıza kaydettiğiniz yerel müzikleri herhangi bir sorun yaşamadan Telefonunuza yüklemenizi sağlar,

 1. Bilgisayarınızla tüfeğinizi bağlayın ve dosyalarınızın üst yönetiminde bulunan verileri yönet’e tıklayın.
 2. İçe aktar’a tıklayın.
 3. Cihazınıza eklemek istediğiniz şarkıyı seçin.

BİLGİSAYAR VEYA ITUNES OLMADAN.

iPhone'a nasıl müzik konur: BİLGİSAYAR VEYA ITUNES OLMADAN.

Belki öğelerinizi veya bilgisayarınızı kabul etmek zorunda olmadığınız zamanlar vardır ve bir elma müzik aboneliğiniz varsa, bilgisayar aur öğelerinin yardımı olmadan iPhone’unuza müzik koymak için uygun bir yol arıyorsanız, o zaman yapabilirsiniz. Telefonunuza istediğiniz her tür müziği kolayca koyun.

Bunun için,

 1. Apple müzik uygulamasını açın.
 2. iPhone’unuza koymak istediğiniz müziği bulun
 3. Şimdi şarkıya dokunun ve basılı tutun.
 4. Kitaplığa ekle sekmesi.
 5. Albümün yanındaki şarkının yanında bulunan artı düğmesine dokunun.

Şimdi, seçtiğiniz müziğin otomatik olarak iPhone’unuza ekleneceğini göreceksiniz ve bu, Telefonunuza bilgisayar veya iTunes yardımı olmadan müzik koymanın en kolay yoludur ve bunun dezavantajı, bu gerçek bir özelliktir ancak siz hareket halindeyken iPhone’unuza müzik ekleyebilirsiniz.

iCLOUD HİZMETLERİ OLMADAN.

Amazon bulut oynatıcı, Google müzik çalma ve Dropbox gibi iCloud hizmetlerini kullanan iTunes’un yardımı olmadan da müziğinizi Telefona koyabilirsiniz. Müziği bulutunuza yükleyin ve bundan sonra bulut hizmetini telefonunuza yükleyebilir ve müziğin keyfini çıkarabilir ve iTunes olmadan da müziği Telefonunuzda çalabilirsiniz.

 1. Şimdi bilgisayarınızda bulunan Google Drive tarafını ziyaret edin.
 2. Hesabınıza giriş yapın.
 3. Şimdi yeniyi tıklayın ve bundan sonra müziğinizi Google Play Müziğinize yüklemek için bir dosya yükleyin.

Google Drive uygulamasını cihazınıza yükleyin ve şimdi yüklediğiniz şarkıyı telefonunuza bulabilirsiniz.

Bu makaleyi yararlı bulacağınızı umuyoruz. Bu konuyla ilgili başka bir sorunuz veya yorumunuz varsa bize bildirin. Yorumlarınızı bekliyorum. Makalelerimize göz atın; iPhone 11’de uygulamalar nasıl kapatılır, uygulama simgeleri nasıl değiştirilir, AirPods nasıl kullanılır, Scribd nasıl indirilir.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir