İPhone’da Telefon görüşmesi nasıl kaydedilir?

İPhone’da Telefon görüşmesi nasıl kaydedilir? Hepimizin bildiği gibi, arama kaydetme çoğu insanın yaptığı bir şey değildir ve hatta her koşulda ve dünyanın her yerinde yasaldır, ancak Apple’ın iphone’a temel bir bileşen olarak bir arama kaydetme uygulaması yüklememiş olması mantıklıdır, ancak belki görüşme sırasında veya görüşmeyi kaydetmek için yasal izne sahip olduğunuzda bir telefon görüşmesi kaydetmeniz gerekir.

Hem giden hem de gelen aramaları kaydetmek istiyorsanız, en iyi seçeneğiniz bir arama kayıt uygulamasıdır. İOS’ta pek çok iyi ücretsiz arama kaydetme uygulaması yoktur, ancak oldukça mütevazı bir miktar ödemeye hazırsanız kullanılabilecek birkaç seçenek vardır. Sizin için arama kaydetme uygulamalarından bazılarını denedik ve gethuman’ın özellikle müşteri hizmetleri aramalarını kaydetmek için veya müşteriyle ilgili sorunları çözmek için kaynaklar bulmak istiyorsanız olası bir geçici çözüm olduğunu unutmayın.

Uygulamalardan iphone’da telefon görüşmesi nasıl kaydedilir.

Bir aramayı kaydetmek istiyorsanız deneyebileceğiniz aşağıdaki ana uygulamalar.

TAPEACALL PRO(11$).

Bir Uygulama için ek ödeme yapmakta bir sakınca yoksa, bir Pro çağrısını bantlamayı düşünebilirsiniz. Bu uygulama 11$’dır ve kimi aradığınıza bakılmaksızın bu uygulama ile bir yıl boyunca sınırsız kayıt alabilirsiniz, ancak kurs bundan sonra yılda 20$’a kadar çıkar ve bir arama kaseti aranızda üç yönlü bir arama oluşturur. Aradığınız kişi, sadece bir kaset başlatmanız gerekir ve bundan sonra kayıt düğmesine dokunmanız gerekir ve uygulama kaseti belirli bir numarayı arar ve kayıt başlar ve ardından arama üç yönlü bir konferansta başlar. arama ve telefon görüşmesi kaydedilecektir, bu uygulamanın yalnızca kariyer destekli 3 yönlü konferans görüşmesi yapıyorsanız çalıştığını unutmayın.

Bu nedenle, konuşmanızın bittiğini düşündüğünüzde operatör desteğinizi kontrol ettiğinizden emin olun, o zaman kayıt uygulamada mevcut olacak, kaydınızı web’de özel olarak değerlendirmek için bağlantı alabilir veya bunları metin yardımıyla da paylaşabilirsiniz, e-postalar veya sosyal medya. sadece bu değil, aynı zamanda kayıtlarınızı bilgisayarınıza indirebilir veya Google Drive, Dropbox veya başka herhangi bir bulut deposuna yükleyebilir ve kaydın aktarımına ve araştırmaya da erişebilirsiniz, ancak bu size bir maliyete mal olacaktır. abonelik ücretinin üstünde ekstra, ancak bazı insanlar bunu biraz fazla buluyor ve yine de bu ek maliyetlerle bile, bu kesinlikle sizin için en iyi arama kaydetme iPhone uygulaması.

ÇAĞRI KAYDEDİCİ PRO (10 $).

Bu uygulama ile giden ve gelen aramaları da kaydedebilirsiniz, ancak önce aramanızı deliğe koyarak üç yönlü aramayı ayarlamanız ve ardından bu uygulama üzerinden aramayı kayda geçirmeniz ve ardından aramayı birleştirmeniz gerekir. Ancak bu, devam etmekte olan aramaları kaydetmeye başlayabileceğiniz anlamına gelir ve bu sizin için gerçek bir avantaj olabilir ve call recorder pro, kaydınızı yönetmeyi kolaylaştıran güvenilir bir hizmettir, ardından bunları indirebilir ve paylaşabilirsiniz. E-posta Dropbox SMS ve diğer birçok uygulamanın yardımıyla ve 10 dolarlık ücret size 300 dakika kazandıracak, ancak 5 dolara 150 dakika veya 1 dolara 30 dakika da satın alabilirsiniz, sınırsız paket seçeneği yokken bu tamamen sizin seçiminizdir. Bu uygulama, böylece çok sayıda arama kaydetmeniz gerekmiyorsa, yaklaşırken ödediğiniz kadar öde mükemmel olacaktır.

INTCALL ÇAĞRI KAYDEDİCİ (ÜCRETSİZ).

Bir dahili arama kaydedici, özellikle uluslararası ilişkiler düzeyindeki aramaları aramanıza ve kaydetmenize yardımcı olur ve ayrıca bu kayıtları cep telefonunuza kaydeder, böylece bir GSM kariyeri ve hem Bekletme hem de konferans araması için destek kullanmanız gerekir; sizin için mükemmel seçim, ancak bu uygulamayı aradığınız ülkeye bağlıdır, ayrıca ön ödemeli kredi ile çalışır veya kullandıkça öde, böylece bu uygulama VoIP üzerinden arama yapar.

Ayrıca her düşüşün dakika başına ve hedef başına fiyatını hesaplayabilirler, böylece normal kanalla haftalık bir abonelik araması alabilirsiniz, ancak kayıt için bir konferans görüşmesi yapmanız gerekiyorsa, 5 $, 10 $ karşılığında ek bir satın alabilirsiniz, veya 20$, kaydetmek istediğiniz aramaları temel alır, ancak arama ücreti dakika başına çok fazladır, bu nedenle önce fiyat listesine bakın. Ülkelerin çoğuna dakikası 20 ila 10 kuruşa ulaşabilirsiniz ve güncelleme özelliği ayrıca iOS 14 desteğini ve telefon numarasını ve giden aramanın adını kayıtta geçmiş ekranında kayıtta gösterme özelliğini de içerecek. adres defteri ve kaydı otomatik olarak kendinize e-posta ile gönderme yeteneği.

ACR (ÜCRETSİZ).

Bu uygulama yüksek puan aldı ve tam özellikli bir uygulama. Yüksek kaliteli otomatik telefon görüşmesi kaydına sahiptir ve kayıt cihazı uygulaması ayrıca sınırsız sayıda gelen ve giden aramayı kaydetmenize yardımcı olur. Kaydı tamamladığınızda, kayıt silinebilir, dinlenebilir veya Dropbox, iCloud ve Google sürücüsüne kaydedilebilir veya kaydı mesajlar, sosyal medya ve e-posta yardımıyla da paylaşabilirsiniz.

ECR arama kaydedici, konuşmayı kaydetmek için operatörünüzün konferans araması özelliğini kullanır ve sınırsız giden fotoğraf araması kaydına sahiptir ve görüşmeyi kaydettikten sonra doğrudan kayda erişim sağlar, ayrıca kaydı birden fazla şekilde paylaşma veya kayıtları dışa aktarma özelliğine de sahiptir. üçüncü taraf uygulamalar.

Bu makaleyi yararlı bulacağınızı umuyoruz. Bu konuyla ilgili başka bir sorunuz veya yorumunuz varsa bize bildirin. Yorumlarınızı bekliyorum. Makalelerimize göz atın; iPhone 11’de sesli posta nasıl kurulur, iPhone’a müzik nasıl koyulur, iPhone’da zil sesi nasıl değiştirilir, iPhone’dan kalıcı olarak silinen fotoğraflar nasıl kurtarılır.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir