iPhone’da Zil Sesleri Nasıl Değiştirilir?

Hepimizin bildiği gibi, Apple’ın iPhone’ları için iyi bir zil sesi yelpazesine sahip olduğunu ancak onlar bile eskiyebilir ve bunları değiştirmek istiyorsanız, işte size iPhone’da zil seslerini nasıl değiştireceğiniz konusunda uygun bir kılavuz.

İsterseniz Bireysel kişi için belirli bir zil sesi de ayarlayabilirsiniz. Bu çok kolay. Çoğumuz hayatımızın herhangi bir noktasında veya herhangi bir noktasında, zil sesi yorgunluğunun dünya ile ortak bir sorun olduğu ve neyse ki zil sesini istediğiniz zaman değiştirmek için yeterince kolay olduğu ve çok uzun bir işlem olmadığı için sadece birkaç dakika sürer. saniye.

iPhone’da zil seslerini değiştirme prosedürü.

 1. Ayarları aç.
 2. Ses ve haptiklere tıklayın.
 3. ses ve titreşim altında değiştirmek istediğiniz sese dokunmanız gerekir.
 4. Bitti’ye tıklayın.

Bu prosedür sadece iPhone için değil, isterseniz iPad ve iPod Touch için de zil sesleri ayarlayabilirsiniz. Ayrıca bireysel kişi için zil sesleri ayarlayabilirsiniz, böylece sizinle iletişime geçecekleri zaman belirli zil sesini duyabilirsiniz, bu özellikle aramalarınızı görüntüleyen kişi iseniz özellikle yararlı olabilir.

Belirli Kişi için iPhone’da zil sesleri nasıl değiştirilir.

bu prosedür için.

 1. Kişileri açın.
 2. Zil sesini ayarlamak istediğiniz kişide değil.
 3. Düzenle’yi tıklayın.
 4. Zil sesine tıklayın.
 5. Şimdi ayarlamak istediğiniz şarkının zil sesine dokunun.
 6. Bitti’ye tıklayın.

Sadece bu değil, aynı bölümde titreşim düzeninde özel bir metin tonu da ayarlayabilirsiniz, eğer başka bir varsayılan zil sesini sevmiyorsanız bitirmek istiyorsanız, o zaman sadece Apple zil sesi mağazasına gidip yeni bir zil sesi satın alabilirsiniz. tamamen sizin seçiminiz.

ZİL SESLERİ SATIN ALIN.

İPad Touch, iPad veya iPhone için zil sesi satın almak istiyorsanız. İşte prosedür.

 1. iTunes mağazasını açın.
 2. Altta daha fazla mevcut’a dokunun.
 3. Tonlara tıklayın.
 4. Seçmek istediğiniz zil sesine göz atın.
 5. Fiyata tıklayın.
 6. Şimdi, belirli bir kişiye atanmış varsayılan zil sesi olarak mı yoksa metin tonu olarak mı ayarlayacağınızı seçin. Şimdilik, daha sonra ayarlamak için bitti’ye dokunmanız gerekiyor.
 7. Bundan sonra satın alma işleminizi onaylar.

Hepimizin bildiği gibi, iPhone varsayılan yansıması Zil sesi birkaç yıldır değişmedi ve değişiklik istiyorsanız, işleri değiştirmenizin tam zamanı. prosedürlerden yukarıda bahsedilmiştir ve ayrıca size özel bir zil sesi eklemeyi ve müzik dosyanızdan kendi zil sesinizi nasıl oluşturabileceğinizi öğreteceğiz.

ZİL SESLERİNİ ÖZELLEŞTİR.

Zil sesinizi kişiselleştirmek istiyorsanız ve Apple zil sesinden sıkıldıysanız ve parasını ödemek istemiyorsanız ve isterseniz müzik yazılımında bir ton oluşturabilirsiniz, örneğin garaj bandında, daha az müzikal olarak kendi müziğinizden bir zil sesi oluşturabilirsiniz. Bir zil sesi oluşturmak istiyorsanız, o dosyanın drm’siz bir kopyasına sahip olmanız gerektiğini ve bunun akış hizmetlerinden müzik olmaması ve özelleştirilmiş zil sesinizin 40 saniye veya bundan daha az. Bu nedenle, uyarıyı özelleştirirken 30 saniye veya 30 saniyeden az olmalıdır, aksi takdirde kılavuzumuz kişiselleştirilmiş bir zil sesini kolaylaştıracaktır.

 1. Şimdi Mac’inizde müzik uygulamasında kullanmak istediğiniz şarkıyı çalın
 2. Bundan sonra zil sesini hangi saatte istediğinizi belirleyin.
 3. Bilgi menüsünü açmak için Command & I’e basarak başlatmak ve vurgulamak için.
 4. Bundan sonra seçenek sekmesini seçin.
 5. Zil sesinin yemeğe başlamasını istediğinizde, başlangıç ​​zamanını ve ardından bitiş zamanını 30 saniye sonra veya 30 saniyeden az olarak değiştirin, eğer zil sesinizin bu vuruştan sonra çok uzun olmasını istemiyorsanız, tamam ve sonra çalabilirsiniz. İstediğiniz kadar parlak ses çıkardığından emin olmak için tekrar şarkı.
 6. Zil sesinizin beğeninize göre ayarlandığını gördüğünüzde, şarkıyı vurgulayabilirsiniz.
 7. Bundan sonra dosyayı seçin ve bir AAC sürümü oluşturmak için dönüştürün.
 8. Şarkının ikinci bir kısa versiyonunu göreceksiniz.
 9. Müzik kitaplığınızda görünecektir.
 10. Her şeyi çalmak için orijinal şarkı seçeneğini değiştirebilirsiniz ve bundan sonra bulucuda göster’i seçmek için daha kısa kopyaya sağ tıklayın, şimdi kopyayı masaüstünüze sürükleyin ve m4r’den uzantıyı Rebel.
 11. Apple’ın onu bir zil sesi olarak tanımasına yardımcı olacaktır.
 12. Şimdi, yıldırım kablonuzun yardımıyla iPhone’unuzu Mac’inize bağlayın.
 13. bulucuyu açın ve konumun altındaki sol uygulamada iPhone’unuzu bulun ve bilgisayarınızın ve iPhone’unuzun birbirine güvendiğinden emin olun.
 14. İPhone’unuzun senkronize edildiğini ve tamamen yedeklendiğini gördüğünüzde, m4a dosyasını bulucu penceresine sürükleyebilirsiniz ve ardından yeşil bir + sembolün eklenebileceğini göstermek için görüneceğini ve bir kez sürükleyip bıraktığınızı göreceksiniz. neredeyse anında Zil Seslerinizde görünür.

Bu zil sesine artık ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsanız, bul ve sil düğmesine sola kaydırmanız yeterlidir.

Bu makaleyi yararlı bulacağınızı umuyoruz. Bu konuyla ilgili başka bir sorunuz veya yorumunuz varsa bize bildirin. Yorumlarınızı bekliyorum. Makalelerimize göz atın; iPhone 11 nasıl kapatılır/yeniden başlatılır, iPhone 11’de ekran görüntüsü nasıl alınır, iPhone 11’de kayıt nasıl görüntülenir, iCloud’a nasıl erişilir, ios 14 nasıl edinilir, ekranınızı nasıl kaydedersiniz, Scribd nasıl indirilir, AirPods nasıl temizlenir .

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir