İPhone’dan kalıcı olarak silinen fotoğraflar nasıl kurtarılır?

İPhone’dan kalıcı olarak silinen fotoğrafları nasıl kurtaracağınızı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Fotoğraf uygulaması görüntüleri sildiğinde sizi umutsuzluğa düşürebilir. Birçok kullanıcı, olayı anmak için fotoğraf çekiyor, sosyal medya yardımıyla diğer insanlarla paylaşıyor veya bu resimleri boyayıp çerçeveledikten sonra evimizin etrafında tutuyor. Ancak endişelenmenize gerek yok, burada o kadar büyük bir haber değil, size silinen iPhone’umu nasıl kurtaracağınızı ve iPhone’daki resimleri nasıl geri yükleyebileceğinizi ve tekrar olmasını önlemek için en iyi yüzü göstereceğiz.

iPhone’dan kalıcı olarak silinen fotoğrafları kurtarmanın En İyi Yolları:

Artık iPhone’dan kalıcı olarak silinen fotoğrafları nasıl kurtaracağınızı merak ediyor olmalısınız, fotoğraflar iPhone’unuzdan silinebilir, ancak Mac çok farklıdır, dosya sistemi yönetimini korumuştur ve sonsuza dek kaybolmuş gibi görünen geçmiş bazen daha iyi dosya yönetimi için gerçekten bilinmemektedir. disk matkabına bir göz atmanızı öneririz. şimdi sadece ne görüntülendiğini bilmek istiyorsunuz ekran, kaybolduğunuzu düşündüğünüz silinmiş dosyaları kurtarmanıza yardımcı olabilecek bir uygulamadır, Mac’inizi silinen dosyaları kalıcı olarak kaldırmadan önce Limbo’da tutmasını bilin, ekran sizin için gerçekten kolaylaştırır Bu dosyayı bulmak için ve Mehak’ınıza bir görüntü kaydettiğinizde, silindiğinde disk genellikle onu kolay bir şekilde kurtarmanıza yardımcı olabilir.

SON SÖZ KONUSU ALBÜMLERDEN KURTARIN.

İPhone’da silinen fotoğrafları nasıl alacağınızı bilmek istiyorsanız, aklınızda bulundurmanız gereken ilk şey, fotoğraf uygulamasının içinde yakın zamanda silinen bir klasöre sahip olmasıdır. bu görüntüleri klasörle birlikte saklayın ve onları hiç silmediğiniz için iPhone fotoğraf kitaplığınızdaki yerlerini koruyacaklardır.

Fotoğraf uygulaması aracılığıyla iPhone film rulosundan silinen fotoğrafların nasıl kurtarılacağına ilişkin aşağıdaki prosedür:

 1. iPhone’unuzdaki fotoğraflar uygulamasını açın.
 2. En son silinen albümü görene kadar aşağı kaydırın, başka bir albüm altında listelenecektir.
 3. Yakın zamanda silinen sekmesi.
 4. Ekranın sağ üst köşesinden seçin.
 5. Ardından geri yüklemek istediğiniz görüntüleri seçin .6. ekranınızın sağ alt köşesindeki mevcut kurtar’ı tıklayın.
 6. Kurtarma fotoğrafına dokunun.

Bununla, resimlerinizin telefon kitaplığınıza geri yükleneceğini göreceksiniz.

DİSK MATKAP.

Bir disk matkabı ile iPhone’unuzdan kalıcı olarak silinen fotoğrafları kurtarıp kurtaramayacağınızı merak ediyor olmalısınız. Mac’teki dosyaları kurtarmaya odaklanın, ancak kaybolan telefon dosyalarımı kurtarmak için de mükemmeldir, böylece harici sürücüyü Mac’inizde olduğu gibi işleyebilir ve dosyalarınızı tüm cihazlarda ve tüm cihazlarda yönetmek için mükemmel hale getirir. sürücüler.

İşte bir disk matkabı yardımıyla telefonumdan kalıcı olarak silinen fotoğrafların nasıl kurtarılacağına ilişkin prosedür.

 1. Yıldırım kablosu yardımıyla Mac’inizi iPhone’unuza bağlayın.
 2. Mac’inizdeki disk matkabı açın.
 3. Kullanılabilir sürücüler listesinde seçilen iPhone’lar.
 4. İPhone’unuzdan silinen dosyaları ve fotoğrafları taramak için kurtar üzerine dokunun.
 5. Dosyanın geri yüklenebilecek tüm görüntülerini önizleyin.
 6. Yalnızca silinen görüntüleri iPhone’unuza geri yüklemek için kapak değil.

İCloud BACKUPS ile iPhone’dan kalıcı olarak silinen fotoğraflar nasıl kurtarılır.

iCLOUD YEDEKLEMELERİ

İPhone’unuzdan silinen resimleri iCloud yedeklemesinin yardımıyla geri yüklemek istiyorsanız, bunun mümkün olmadığını düşünmeyin Apple iCloud, fotoğrafları da içeren dosyalarınızı yedeklemek ve senkronize etmek için standart bir yoldur, bu nedenle fotoğrafları kurtarmaya çalışıyorsanız. fotoğraf uygulaması yakın zamanda albümü sildi ve fotoğrafların orada bulunmadığını gördünüz, o zaman iCloud web sitesinde mevcut olabilir. icloud.com olan iCloud web sitesinde göster, sadece fotoğraf uygulamasını seçin ve bundan sonra ekranınızın sol tarafında bulunan yakın zamanda silinen klasörler, telefonunuzda gördüğünüzü sınırlayacaktır, ancak görüntüleri olduğu zaman vardır. Kaybolan fotoğraflarınız hakkında çok fazla endişelenmeden önce, iPhone’unuzda artık bulunmayanlar, icloud.com’a göz atmalısınız. Ayrıca iCloud’da tutulan dikkate alınması gereken iPhone yedekleri de vardır ve Apple, yeni bir cihazı geri yüklemek veya kurmak için kullanılan iCloud’da en son iPhone yedekleme sürümünün çoğunu tutar, bu nedenle iPhone’unuzu nasıl yedekleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır. iCloud.

 1. iPhone’unuzda ayarlar uygulamasını açın.
 2. Şimdi en üstteki banner’a tıklayın, adınız var ve aynı zamanda profil resminiz de olacak.
 3. Şimdi iCloud’a dokunun.
 4. İCloud yedeklemesini görene kadar aşağı kaydırma yok. İPhone’unuzun gece boyunca fişini çekerken kendini otomatik olarak yedeklemesini istiyorsanız, bu seçeneğin açık olması gerektiğini unutmayın. iCloud yedeklemesini seçin.
 5. Şimdi yedeklemeye dokunun. bu sayede iPhone’unuz kendini hemen iCloud’a yedekleyecektir ve yedeklemenizin tamamlanmasını istiyorsanız iPhone’unuzu bir güç kaynağına takmanız gerekebileceğini unutmayın.

Dosyaları eşitleme yöntemlerinden biri de chronosync Express kullanmaktır. Bu aynı zamanda Mac’inizden iPhone’unuzla herhangi bir sorun yaşamadan dosyaları senkronize etmenize izin veren eşlik eden bir iPhone uygulamasına sahiptir, bu nedenle düşünme ayrıca bir gecede veya uygun hissettiğiniz başka bir zamanda planlanabilir ve uygulama Mac’inizin depolama alanına erişmesine izin verir. iPhone ve bu, silinen fotoğraflarınızı telefonunuza geri almak istiyorsanız başka bir olasılık yöntemidir.

BULUT DEPOLAMA İLE GERİ YÜKLEYİN.

Birkaç iPhone kullanıcısı iCloud yerine bir bulut depolama seçeneği kullanır, iCloud’un neden harika olduğunu düşünmek için harikadır, ancak resimlerinizi ve dosyalarınızı Google Drive, onedrive, dropbox, box ve diğerleriyle yedeklemek istiyorsanız bu bir seçenektir. verileri bulutunuza yedeklemek için popüler bir seçenek.

Bildiğiniz gibi, her bulut depolama kabının, fotoğrafları ve dosyaları cihazınıza yüklemek ve geri yüklemek için kendi özel yöntemi vardır. Birçoğu, hangi klasörün senkronize edileceğini seçme yeteneği ile birlikte klasörleri sürücüler arasında senkronize etme yeteneği sunar. Görüntülerinizin icloud’da gerçek bir yedeğini tutmak istiyorsanız, Safari’yi kullanarak görüntülerinizi haritanızdan bulut depolama klasörüne yüklemelisiniz, bu, cihazınızda senkronize edilmeyen ve silinmeyen ayrı bir görüntü klasörünüz olmasını sağlayacaktır. bunları bilerek kaldırmadığınız sürece.

YEDEK PRO’YU ALIN.

Diğer seçeneklerden biri, sizin gibi dosyaları yedeklemeyi yapan bir Mac uygulaması olan Backup Pro’yu edinmektir, çünkü Backup Pro’yu yerel olarak depolanan tüm dosyaları Mac’inizde tutar, ancak isterseniz klasörleri tutma yeteneğine de sahiptir. kullanılacak depolama miktarını azaltın. Bu dosya yedeklemesini beğendiyseniz, kopyalanabilir veya seçtiğiniz bulut depolama konteynerine de gidebilirsiniz. Yedeklemeleriniz için daha fazla yerel yedeklemeye sahip olmak istiyorsanız, farklı klasörler başka bir Mac ile senkronize edilebilir, böylece yedeklerinizi almak ve akla gelebilecek en kapsamlı yedeklemeler için Mac ipuçlarınızın önyüklenebilir bir klonunu oluşturmak mümkündür.

Sildiğiniz görseller konusunda dikkatli olmanızı öneririz, çünkü zaten onları aramak zorunda kalmazsınız ve dikkatli olursanız ve fotoğrafların bir süreliğine silineceğini görürseniz, aynı anda tonlarca görsel seçin ve bir Kasten saklamak istediğinizi seçin veya belki de farklı bir resim olduğunu düşündünüz, çünkü belki de bu yüzden fotoğraflarınızı yeni sildiniz ve şimdi onları kurtarmak istiyorsunuz, bu yüzden bu kılavuz fotoğraflarınızı kurtarmanıza yardımcı olacak ve nedeniniz ne olursa olsun Fotoğraflarınızın 30 günden önce kalıcı olarak silinmeyeceğini bilmelisiniz, ayrıca 30 gün içinde onları kurtarabilirsiniz. Bu makaleyi yararlı bulacağınızı umarız, bu konuyla ilgili başka bir sorunuz veya yorumunuz varsa bize bildirin. Yorumlarınızı bekliyorum. Makalelerimize göz atın; macbook air fabrika ayarlarına nasıl sıfırlanır, mac’te bir dosya nasıl sıkıştırılır, iphone’daki tüm fotoğraflar nasıl silinir.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir