iPhone’unuz Kilitliyken YouTube’u Ücretsiz Olarak Nasıl Dinlersiniz?

iPhone’da YouTube sesini arka planda dinlemek genellikle bir YouTube Premium aboneliği için ödeme yapılmasını gerektirir, ancak “iPhone” kilitliyken video dinlemeye devam etmenizi sağlayan bir geçici çözüm vardır. Nasıl yapıldığını öğrenmek için okumaya devam edin.


YouTube’un popülaritesi arttıkça Google, video barındırma hizmetinin reklamsız görüntüleme, iOS’ta SharePlay ve uygulama kapalıyken YouTube sesini “iPhone”unuzda dinleyebilme gibi çeşitli özelliklerini bir ödeme duvarının arkasına park etmeyi seçti. .

Ne yazık ki, YouTube Premium’un bu özelliklere erişmenin aylık maliyeti 11,99 ABD dolarıdır. Ancak tek yapmak istediğiniz, ‌iPhone‌ kilitliyken ve cebinizdeyken podcast’ler, müzik veya dersler gibi YouTube tarafından barındırılan sesleri dinlemekse, bunu abonelik ücreti ödemeden başarmanın bir yolu var.

Aşağıdaki adımlar bunun nasıl yapıldığını gösterir. Bu yöntemin, ‌iPhone‌’unuzdaki diğer uygulamaları kullanırken arka planda YouTube sesini dinlemeye devam etmenize izin vermediğini unutmayın.

  1. ‌iPhone‌ cihazınızda Safari’yi başlatın ve youtube.com’u ziyaret edin, ardından sesini dinlemek istediğiniz videoyu arayın.
  2. Ardından, aA Safari’nin adres çubuğundaki düğmesine basın, ardından Masaüstü Web Sitesi İste açılır menüden.
    Youtube
  3. Sizi YouTube mobil uygulamasını açmaya teşvik eden açılır pencereleri yok sayarak veya kapatarak seçilen videoyu başlatmak için oynat düğmesine dokunun. (Video oynatma başlamadan önce birkaç reklamı izlemeniz veya atlamanız gerekecek.)
  4. Ardından, ‌iPhone‌ cihazınızı cihazın Taraf düğme.
  5. Ses duraklatılacak, ancak yalnızca Oynamak Dinlemeye devam etmek için Kilit Ekranı oynatma kontrolleri parçacığındaki düğmesine basın.
    Youtube

Yukarıdaki adımları izledikten sonra, YouTube’dan gelen ses, video devam ettiği sürece kilitli “iPhone”unuzda çalmaya devam edecek ve böylece cihazınızı cebinize koyup kulaklıkla dinleme özgürlüğüne sahip olacaksınız.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir