iPhone’unuzdaki Resimlere Emojiler Nasıl Eklenir?

Emojilerin hayranıysanız, mesajlaşma ve sosyal medya için ne kadar önemli olduklarını bilirsiniz. Ama ya resimler? Uygulamayı kullanmak zorunda kalmadan iPhone’unuzdaki resimlere emoji eklemenin bir yolu var! Bu kılavuzda, birkaç kolay adımda iPhone’unuzdaki resimlere nasıl emoji ekleyeceğinizi göstereceğiz.

iPhone’unuzdaki Resimlere Emojiler Nasıl Eklenir?

1. iMessage veya WhatsApp gibi favori mesajlaşma uygulamalarınızı açın.

2. Emojiyi de eklemek istediğiniz resmi seçin.

3. Sol alt köşede, yanında artı işareti olan gülen bir yüze benzeyen simgeye dokunun.

4. Açılan klavyeler listesinden Emoji klavyesini seçin.

5. Resminize eklemek için bir emojiye dokunun!

iPhone İçin En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları:

1. Afterlight

Afterlight, tonlarca özellikle birlikte gelen bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Seveceğiniz birçok efekt, filtre ve diğer düzenleme araçlarına sahiptir. Resmi aydınlatmak veya karartmak, pozlamayı ayarlamak, resimlerinize eski bir görünüm eklemek için bir skeç kullanmak ve çok daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile resimlerinize metin veya çıkartma da ekleyebilirsiniz.

2. VSCO

Size fotoğraflarınız üzerinde tam kontrol sağlayacak bir uygulama arıyorsanız, o zaman VSCO gitmeniz gereken yoldur. Bu uygulama, her fotoğrafı mükemmel bir şekilde özelleştirmenize olanak tanıyan çok sayıda filtre ve diğer düzenleme seçeneklerine sahiptir. Sadece bu değil, aynı zamanda birkaç farklı ön ayar da mevcuttur, böylece istemiyorsanız her fotoğraf için çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmaz.

3. Yüz Ayarı

Facetune, iyi bir sebepten dolayı en popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir: en iyilerinden biri! Yalnızca filtreler ve efektlerden daha fazlasını istiyorsanız, Facetune sizin için mükemmel çünkü kullanıcıların yüzlerindeki kusurları düzeltme, dişleri beyazlatma, yüzleri yeniden şekillendirme gibi birçok farklı yolla fotoğraflarını rötuşlamalarına olanak tanıyor! Bu kesinlikle şu anda en iyi iPhone uygulamalarından biri!

4. Kamera

Camera+, bir sürü özellikle birlikte gelen harika bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Tüm düzenleme seçeneklerine ek olarak, tam manuel kontroller, RAW formatında fotoğraf çekme yeteneği ve daha fazlası gibi bir dizi kullanışlı ekstra özelliğe de sahip olacaksınız!

5. Fotoğraf

Fotor, hem iOS hem de Android cihazlar için kullanılabilen son derece güçlü bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Uygulama, pozlamayı ayarlamak, efektler ve filtreler eklemek, renkleri düzeltmek, aydınlatma sorunlarını düzeltmek ve çok daha fazlası gibi birçok farklı şekilde fotoğraflarınızı düzenlemenize yardımcı olabilecek tonlarca farklı seçeneğe sahiptir! Harika görünen fotoğraflar oluşturmanıza yardımcı olabilecek bir uygulama istiyorsanız Fotor tam size göre!

6. Kamera Yakınlaştırma Efekti

Camera Zoom FX, hem iOS hem de Android cihazlar için kullanılabilen bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Pozlamayı, beyaz dengesini, odaklamayı ve çok daha fazlasını ayarlama yeteneği gibi seveceğiniz bir sürü farklı özelliğe sahiptir. Tüm bunlara ek olarak, 100’den fazla filtre ve efekt, bir skeç aracı, çıkartmalar, metin bindirmeleri ve çok daha fazlası gibi birkaç farklı düzenleme aracı da mevcuttur!

7. Aviary Fotoğraf Editörü

Aviary Photo Editor, hem iOS hem de Android cihazlar için kullanılabilen başka bir harika fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Bu uygulama, düzinelerce farklı filtre ve efekt, renkleri ve aydınlatma sorunlarını düzeltme, pozlamayı ayarlama ve çok daha fazlası gibi bir çok özellik ile birlikte gelir! Fotoğraflarınızı birçok farklı şekilde düzenlemenize izin verecek bir uygulama istiyorsanız, Photo Editor by Aviary tam size göre!

8. PicsArt Fotoğraf Stüdyosu

PicsArt, resimlerinize filtreler veya efektler eklemekten çok daha fazlasını yapmanızı sağlayan olağanüstü güçlü bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır! Yalnızca metin veya çıkartma eklemekle kalmaz, aynı anda birden fazla fotoğraf kullanarak kolajlar oluşturmak için de kullanabilirsiniz, bu da onu arkadaşlarıyla veya ailesiyle özçekim yapmayı seven herkes için harika kılar! Resimlerinize çerçeve veya arka plan eklemek gibi diğer tüm özelliklerinden de yararlanabilirsiniz. Filtrelerden çok daha fazlasını sunan bir uygulama istiyorsanız, PicsArt Photo Studio tam size göre!

9. Fotor Fotoğraf Editörü

Fotor Fotoğraf Editörü başka bir harika Fotoğraf hem iOS hem de Android cihazlar için kullanılabilen düzenleme uygulaması. Bu uygulama, düzinelerce farklı filtre ve efekt, renkleri ve aydınlatma sorunlarını düzeltme, pozlamayı ayarlama ve çok daha fazlası gibi bir çok özellik ile birlikte gelir! Fotoğraflarınızı birçok farklı şekilde düzenlemenize izin verecek bir uygulama istiyorsanız, Photo Editor by Fotor tam size göre!

10. Snapseed

Snapseed, hem iOS hem de Android cihazlar için kullanılabilen bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Pozlamayı, beyaz dengesini, odaklamayı ve çok daha fazlasını ayarlama yeteneği gibi seveceğiniz bir sürü farklı özelliğe sahiptir. Tüm bunlara ek olarak, 100’den fazla filtre ve efekt, bir skeç aracı, çıkartmalar, metin bindirmeleri ve çok daha fazlası gibi birkaç farklı düzenleme aracı da mevcuttur!

Çözüm

Bu kılavuzda, birkaç kolay adımda iPhone’unuzdaki resimlere nasıl emoji ekleyeceğinizi öğrendik. Bu kılavuzu beğendiyseniz, lütfen aşağıya bir yorum bırakın. Sizden haber almaktan mutluluk duyarız! Bu kılavuzu faydalı bulduysanız ve onu kullanabilecek birini tanıyorsanız, lütfen sayfanın üstündeki veya altındaki sosyal medya düğmelerini kullanarak bu kılavuzu onlarla paylaşın. iPhone’unuzdaki Resimlere Nasıl Emojiler Eklenir okuduğunuz için teşekkürler – En İyi Kılavuz!

SSS:

Android cihazımdaki resimlere nasıl emoji eklerim?

Bir Android cihazınız varsa, yukarıdaki kılavuzda özetlediğimiz adımların aynısını uygulayabilirsiniz. Ancak resimlerinize emoji eklemek için üçüncü taraf bir uygulama indirmeniz gerekecek. Android cihazlar için kullanılabilen birkaç farklı uygulama vardır, ancak Emoji Klavye kullanmanızı öneririz. Bu, büyük bir emoji veritabanını kolayca aramanıza ve ardından bunları kopyalayıp cihazınızdaki herhangi bir metin alanına yapıştırmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir uygulamadır!

Bu yöntemi iPod touch veya iPad’imde kullanabilir miyim?

Evet kesinlikle! Bu yöntem hem iPhone’lar hem de Android cihazlar ile iPod’lar ve iPad’ler için harika çalışıyor! Ne tür bir cihaza sahip olduğunuza bağlı olarak uygulamayı iTunes App Store’dan veya Google Play Store’dan indirmeniz yeterli olacaktır.

iPhone’umdaki resimlere emoji eklememe izin veren başka uygulamalar var mı?

Evet, iPhone’lar için resimlerinize emoji eklemenize izin verecek birkaç uygulama var. Ancak, yukarıda özetlediğimiz yöntemin bunu yapmanın en kolay ve en hızlı yolu olduğunu düşünüyoruz.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir