Karınızın Kısa Mesajlarını Farkında Olmadan Okuyabilir misiniz?

 

Bir ilişki veya evlilik içindeyken, partnerinizle sağlıklı ve mutlu bir yaşam istiyorsanız, güven en önemli unsurlardan biridir. Ancak karınız aniden garip davranmaya başlarsa, onu aldattığından şüphelenebilirsiniz. Öğrenmek için karının kısa mesajlarını okuyabilir misin? Neyse ki, birkaç seçeneğiniz var.

Neden Karınızın Metin Mesajlarını Hacklemek İsteyebilirsiniz?

Karınızın metin mesajlarını kontrol etmek casus telefon Özellikle araya girmekten nefret ediyorsanız, muhtemelen evlenirken planlar listenizde değildi. Ancak bazı durumlarda bunun gerekli olduğunu hissedebilirsiniz. Belki de daha önce hiç sahip olmadığı olağandışı alışkanlıklarını fark etmişsinizdir ya da telefonuyla fazla ketum olduğunu düşünüyorsunuz.

İşte karşınızdakinin kısa mesajlarını hacklemek istemenizin birkaç nedeni:

 • Karınızın tehlikede olduğunu ve yardım istemekten korktuğunu veya sessiz kalması için şantaj yapıldığını hissedebilirsiniz.
 • Eşinizin sizi aldattığından şüpheleniyorsunuz.
 • Sana bir sürprizi olduğunu düşünüyorsun ve hazırlık yapabilmek için bunu önceden bilmek istiyorsun.
 • Aniden, aile parasının çoğunu harcamaya başladı ve nedenini bilmiyorsunuz.
 • Ailesinin senden hoşlanmadığını ve senin hakkında ona kötü şeyler söylediğini hissediyorsun.

mSpy – Neden Yardımcı Olabilir?

Karınızın metin mesajlarını kontrol etmenin kendi akıl sağlığınız için yapmanız gereken bir şey olduğuna karar verdiyseniz, size yardımcı olabilecek bir şey var – mSpy. “Eşimin kısa mesajlarını nasıl hackleyebilirim?” diye merak ediyorsanız, mSpy gibi bir uygulama harika bir çözüm olabilir.

Bu şekilde, sizden hiçbir şey saklamadığından emin olabilirsiniz – özellikle de aldatan bir eşin kısa mesajlarından bahsediyorsak.

mSpy, örneğin casus Instagram mesajları gibi farklı metin mesajlarını izlemenize olanak tanır. Bir yandan, birisinin gönderilen ve alınan SMS mesajlarını takip etmeyi mümkün kılacaktır. Öte yandan, birisinin sosyal medya uygulama mesajlarını görmenizi sağlar. Hedef tarafından gönderilen ve alınan mesajlar yakalanabilir ve multimedya dosyalarını bile görebileceksiniz.

Ayrıca, her uygulamada ne yaptıklarını ve kiminle konuştuklarını görmek için ekranlarını kaydedebilirsiniz.

mSpy’ın izleyebileceği uygulamalardan bazıları şunlardır:

 • Viber
 • iMessage
 • Naber
 • Skype
 • Telgraf
 • KiK
 • Tinder
 • ASTAR
 • Snapchat
 • Facebook haberci
 • Instagram

Karınızın Metin Mesajlarını Nasıl Kontrol Edeceğinize İlişkin Diğer Seçenekleriniz Nelerdir?

mSpy gibi uygulamalar çok etkili olsa da, “Yazılım yüklemeden eşimin metin mesajlarını nasıl kontrol edebilirim?” diye merak ediyor olabilirsiniz. En iyisi olmasa da kullanabileceğiniz birkaç yöntem var.

Yapabileceğiniz şeylerden biri, eşinizin telefonunu uyurken kontrol etmektir. O uyurken, telefonunu komodinden, masasından veya sakladığı her yerden alabilirsiniz. Ancak bunu doğru bir şekilde yapabilmek için eşinizin hafif uyuyan biri olmaması gerekir. Aksi takdirde en ufak bir gürültüde uyanabilir ve ne yaptığınızı öğrenebilir.

Ayrıca dikkati dağıldığında veya meşgul olduğunda karınızın telefonunu kontrol edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, eşinizin telefonu bırakmasını beklemek ve onu alıp kısa mesajları hızlıca gözden geçirebilirsiniz. Hatta eşiniz banyoyu kullanırken – telefonu yanına almıyorsa – deneyebilirsiniz.

Yeterince rahatsanız, eşinizin telefonunu bile ödünç isteyebilirsiniz. Bu şekilde mesajları daha uzun süre ve daha dikkatli bir şekilde gözden geçirebilirsiniz ve bunu gizlice yapmaktan daha iyi olacaktır.

Ücretsiz Casusluk Yöntemlerinin Dezavantajları

Yukarıdaki yöntemlerin tümü birkaç dezavantajla birlikte gelir. Bir yandan, ilişkinizde çatışmalara ve sorunlara yol açabilecek keşfedilebilirsiniz. Ayrıca, tüm mesajları gözden geçirmek ve aradığınız bilgileri bulmak için yeterli zamanınız olmayacak.

Diğer bir dezavantaj, eşinizin siz telefona erişmeden önce mesajları silebilmesidir – bu nedenle onları asla bulamazsınız.

Bu yöntemleri kullanırken daha endişeli ve stresli olacaksınız. Sonuçta, eşiniz telefonunu karıştırmanızdan memnun olmayabilir, bu yüzden sizi bulursa bu işin sonu kötü olabilir.

Çözüm

“Eşimin kısa mesajlarını telefonumdan nasıl okuyabilirim?” diye merak ediyorsanız. şimdi cevabın var. mSpy’ı kullanabilirsiniz ve karınızın yaptığı her şeyi göreceksiniz.

Elbette bazı ücretsiz seçenekleriniz de var, ancak bunlar mSpy’dan daha risklidir ve sorunlara yol açabilir. Bu nedenle, durumunuz için en iyi yönteme karar verin.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir