Kişileri iPhone’dan Samsung’a nasıl aktarırım: Çabuk!

Bir iOS cihazından bir Samsung cihazına geçiyorsanız ve kişileri iPhone’dan Samsung’a nasıl aktaracağınızı merak ediyorsanız, iPhone’dan Samsung’a kişileri aktarmanın yolunu öğrenerek başlamalısınız. Sonuçta, kişilerimiz akıllı telefonumuzun en önemli parçası ve yeni bir cihaz aldıktan sonra aktardığımız birincil şey.

Neyse ki, kişileri iPhone’dan Samsung’a aktarmanın birçok yolu var. Bu Makalede, bu geçişi veri kaybı olmadan oluşturmak için kişileri iPhone’dan Samsung’a taşımanın 4 alternatif yolunu öğreteceğiz.

Kişileri iPhone’dan Samsung’a kopyalamanın en iyi yolu MobileTrans Phone Transfer kullanmaktır. Araçlar genellikle verilerinizi bir cihazdan diğerine doğrudan taşımak ister. İşte öğreneceğiniz bazı özellikler:

Telefon Transferi

Verilerinizi iOS’tan Android’e ve Android’den iOS’a, Android’den Android’e ve iOS’tan iOS’a doğrudan taşıyın.

 1. Kişilerin yanı sıra iPhone’dan Samsung’a fotoğraf, müzik, mesaj, video da aktaracaksınız.
 2. iOS 14 ve Android 10’u destekleyen kapsamlı uyumluluğa sahiptir
 3. %100 güvenli ve güvenilir telefondan telefona transfer çözümü.

Bu basit adımları izleyerek MobileTrans kullanarak kişileri iPhone’dan Samsung’a nasıl tekrarlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

 1. iPhone’unuzu ve Samsung cihazlarınızı bilgisayarınıza bağlayın ve ardından MobileTrans’ı açın. MobileTrans’ın birçok özelliğini göreceksiniz ve “Telefon Transferi” seçimini yapmanız yeterli.
 2. MobileTrans, cihazlarınızı otomatik olarak algıladığında, kaynak olarak iPhone’unuz ve hedef cihaz olarak Samsung listelenmelidir. konumlarını değiştirmek için Çevir düğmesini kullanacaksınız.
 3. Şimdi, manevra yapmak istediğiniz bilgi türünü seçin. Kişileri iPhone’dan Samsung’a aktarmak için “Kişiler”i seçin ve “Aktarımı Başlat” düğmesine tıklayın.
 4. Bu, aktarım işlemini başlatabilir ve kişileri iPhone’dan Samsung’a taşıyabilir.
 5. Yöntem tamamlandığında, sonraki istem tarafından bilgilendirileceksiniz.

Kişileri iPhone’dan Samsung’a aktarmanın yolunu öğrendikten sonra, cihazlarınızı güvenli bir şekilde kaldıracak ve yeni aktarılan kişilerinize kolayca erişeceksiniz.

Samsung Smart Switch uygulaması yardımıyla Kişileri iPhone’dan Samsung’a aktarın

Samsung Smart Switch, verilerinizi mevcut bir iOS veya Android’den bir Samsung cihazına aktarmaya alışkın olmayan resmi Samsung uygulamasıdır. Smart Switch uygulaması aracılığıyla kablosuz olarak iPhone’dan Samsung’a kişileri nasıl tekrarlayacağınızı öğreneceksiniz. Devam etmeden önce, Samsung Smart Switch uygulamasının her iki cihaza da indirildiğini onaylayın. Daha sonra, kişileri iPhone’dan Samsung’a taşımanın yolunu bulmak için bu adımları izleyeceksiniz.

 1. Uygulamayı her iki cihaza da indirdikten sonra başlatın ve bir aktarım modu seçin.
 2. Hedef cihazda, bir iOS veya Android telefondan verileri yönlendirmek isteyip istemediğiniz sorulur. Devam etmek için iOS cihazını seçin,
 3. Ayrıca, kişileri iCloud’dan veya doğrudan iOS aygıtından aktarmayı tercih edeceksiniz. “iOS Aygıtından İçe Aktar” seçeneğine dokunun.
 4. Tek seferlik bir doğrulama kodu görüntülenecektir. eklemek için her iki cihazdaki kodu eşleştirin.
 5. Güvenli bir bağlantı kurduktan sonra, iPhone’unuzdan göndermek istediğiniz içeriği seçmeniz yeterlidir. “Kişiler” seçeneğinin etkinleştirildiğini onaylayın.
 6. Hedef Samsung cihazı bilgileri otomatik olarak almaya başlar ve aktarımın ne zaman tamamlanacağını bilmenizi sağlar.

Bu kolay alıştırmayı izleyerek, kişileri kablosuz olarak iPhone’dan Samsung’a nasıl aktaracağınızı öğreneceksiniz. çalışmasını sağlamak için her iki cihazın da yakın olması gerekir.

iTunes’u kullanarak iPhone kişilerini Samsung’a taşıyın

Zaten iTunes’da konuşuyorsanız, kişileri iPhone’dan Samsung’a kopyalamanın yolunu bulmak için onun yardımını da alacaksınız. Bu daha karmaşık bir süreç olsa da, kişileri iPhone’dan Samsung’a kablosuz olarak taşımaya hazır olacaksınız.

 1. başlamak için, sisteminizde iTunes’u başlatın ve iPhone’unuzu buna bağlayın.
 2. iOS aygıtı algılandıktan sonra aygıtı seçin ve “Bilgi” sekmesine gidin.
 3. ayrıca “Kişileri Şununla Senkronize Et” özelliğini etkinleştirecek ve “Google Kişileri”ni seçeceksiniz. Google hesabınızla birlikte zaten oturum açtığınızı onaylayın. Değilse, Google hesabınızı yapılandıracağınız yerden bir açılır pencere açılır.
 4. Apply butonunu tıklayarak değişikliklerinizi kaydedebilirsiniz.
 5. Artık, bu senkronize edilmiş kişilere Samsung cihazınızda kolayca erişebileceksiniz. Samsung cihazında eşdeğer bir Google hesabı kullandığınızı onaylayın. Google Kişiler için senkronizasyon seçeneğinde gösterilmek üzere Hesap ve Senkronizasyon ayarlarına katılacaksınız.

İCloud’u kullanarak iPhone kişilerini Samsung’a kopyalayın

Kişileri iPhone'dan Samsung'a aktarma: iCloud'u kullanarak iPhone kişilerini Samsung'a kopyalayın

Kişileri iPhone’dan Samsung’a nasıl yönlendireceğinizi öğrenmek için bir başka akıllı ve anlaşılır yol, iCloud’un yardımını almaktır. İCloud’u kullanarak kişileri iPhone’dan Samsung’a aktarmanın temel olarak iki farklı yöntemi vardır. Devam etmeden önce iPhone kişilerinizin iCloud ile senkronize edildiğini onaylayın. Bunu yapmak için iCloud ayarlarınıza gidin ve iCloud ile Kişiler için senkronizasyon seçeneğini açın.

Yöntem 1: Bir vCard’ı içe aktarın

İPhone kişilerinizi iCloud ile senkronize ettikten sonra, iCloud.com’a gidin ve hesabınıza giriş yapın. Kişiler bölümünüzü ziyaret edin ve ardından kişilerinizi bir vCard dosyasına aktarın. Daha sonra bu vCard dosyasını Samsung cihazınıza kopyalayacak ve ondan kişileri içe aktaracaksınız. ayrıca Samsung cihazınızdaki herhangi bir tarayıcıdan iCloud hesabınıza giriş yapacaksınız.

Yöntem 2: Üçüncü taraf bir uygulama kullanın

Kişileri iPhone’dan Samsung’a taşımanın yolunu öğrenmek için Sync for iCloud Kişileri Android uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamayı buradan Samsung cihazınıza yükleyin ve iCloud kimlik bilgilerinizle birlikte oturum açın. Daha sonra, kişileri iPhone’dan Samsung’a özgürce eşitleyeceksiniz.

Kişileri iPhone’dan Samsung’a kopyalamanın alternatif yollarını öğrendikten sonra, veri kaybı olmadan kolayca yeni bir Android cihaza geçeceksiniz. Göreceğiniz gibi, MobileTrans – Telefon Aktarımı, kişileri iPhone’dan Samsung’a aktarmanın en basit yollarından birini sağlar. Tek bir tıklama ile tüm önemli veri dosyalarını doğrudan bir cihazdan farklı bir cihaza taşıyacaksınız. Bu olağanüstü araca, diğerlerine kişileri iPhone’dan Samsung’a anında aktarmanın yolunu öğretmeye çalışın.

 

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir