Metros PC’nizi yükseltmek mümkün müdür?

Metros PC hakkında insanların sorduğu pek çok soru var, örneğin güncellemelerle mi geliyorlar, özel fırsatları var mı vb. Ancak bu soruları cevaplamadan önce, metros adetlerinin gerçekte ne olduğu hakkında biraz daha bilgi sahibi olmamız gerekiyor. Metro pc, internete ve diğer dijital cihazlara erişmenize yardımcı olan bir cihazdır. Birçok farklı şekil ve boyutta gelir ve çeşitli farklı amaçlar için kullanılabilir. Bazı insanlar internete erişmek için metropol bilgisayarları kullanırken, diğerleri bunları kişisel medya merkezlerinin bir parçası olarak kullanır. Son olarak, bazı insanlar yazılım ve eğlence içeriğine erişmek için metros adet kullanır. Bu nedenle, metro pc’lerin birçok farklı kullanımı vardır ve tüm cihazlarına aynı anda kolayca erişmek isteyenler için harika bir seçim olabilir.

Metro Adet Yükseltme Yapar mı?

Evet. Metros PC’nizi yükseltmek mümkündür. Bu, metros PC’nizdeki USB bağlantı noktası kullanılarak yapılır. En yaygın yükseltme türleri, yeni bir işletim sistemi kurmak, yeni bir yazılım uygulaması kurmak veya ek bellek kurmaktır. Ancak, talimatları dikkatli bir şekilde izlemeniz ve metros PC’niz için doğru yükseltme türüne sahip olduğunuzdan emin olmanız önemlidir.

Metro Bilgisayar Nedir?

Metro pc, internete ve diğer dijital cihazlara erişmenize yardımcı olan bir bilgisayardır. Yazılım ve eğlence içeriğine erişim gibi çeşitli farklı amaçlar için kullanılabilir. Bazıları metro bilgisayarlarını internete girmek için kullanırken, bazıları da kişisel medya merkezlerinin bir parçası olarak kullanıyor. Son olarak, bazı insanlar yazılım ve eğlence içeriğine erişmek için metros adet kullanır. Bu nedenle metro pc’lerin pek çok farklı kullanımı vardır ve tüm cihazlarına aynı anda kolayca erişmek isteyenler için harika bir seçim olabilir.

Hangi Farklı Metro Adet Çeşitleri Mevcuttur?

1. Hücresel

Hücresel metrolar, en yeni metro parçaları türüdür. Genel olarak, hücresel metropoller daha hızlı sağlar internet normal metropollere göre erişim, ancak geleneksel bir kablolu internet bağlantısına sahip değiller. Bunun yerine, veri göndermek ve almak için hücresel veri ağlarını kullanırlar. Genel olarak, hücresel ağ kullanımıyla ilişkili ek maliyetler nedeniyle, hücresel metropollerin maliyeti normal metrolardan daha fazladır. Ancak, cep telefonunuz için size kısa bir süre için sınırsız veri erişimi sağlayacak ön ödemeli bir plan da satın alabilirsiniz.

2. Kablolu

Kablolu metropoller hala geleneksel kablolu internet bağlantısına sahiptir, ancak interneti kullanmak için ek donanım veya aylık ücret gerektirmediklerinden hücresel metrolardan çok daha ucuzdurlar. Birçok kişi, kullanımı kolay olduğu ve ekstra ücret ödemeden (yine de aylık hizmet planı için ödeme yapmaları gerektiği) tutarlı ve hızlı internet erişimi sağladığı için bu tip metro bilgisayarlarını tercih etmektedir.

3. Hibrit

Hibrit metrolar, kullanıcılara her iki teknolojinin sunduğu tüm faydaları sağlamak için hem kablolu hem de kablosuz teknolojileri birleştirir. Örneğin, kablosuz hızı istiyorsanız ve aynı zamanda evinizdeki herhangi bir odadan kablosuz olarak kullanabilmeniz için bilgisayarınızı evde takmanın kolay bir yolunu istiyorsanız, bu sizin için iyi bir seçimdir çünkü hem kablolu hem de kablosuzu birleştirir. teknolojileri tek bir cihazda (bir Ethernet kablosuyla yönlendiricinize bağlamanız yeterlidir). Öte yandan, hızlı internet erişimi istiyor ancak bilgisayarınızı kablosuz bir ağ kullanmadan kullanabilmek istiyorsanız, hem kablolu hem de kablosuz teknolojileri tek bir cihazda birleştirdiği için bu da sizin için iyi bir seçimdir.

Metro Bilgisayar Nasıl Alınır

1. İlk önce, ne tür metro parçaları satın almak istediğinizi bulmanız gerekecek. Bunu, farklı metro türleri hakkındaki yorumları okuyarak ve hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğuna karar vererek yapabilirsiniz.

2. Metro PC satın almanın birçok farklı yolu vardır, ancak en yaygın olanı bir perakende mağazasıdır. Ancak bir perakende mağazasında bulunmayan bir cihaz istiyorsanız, birçok farklı platform üzerinden online olarak metro adet satın alabilirsiniz. 99 doların üzerindeki tüm alışverişlerde vergisiz ücretsiz kargo ve ücretsiz kargo sunan birçok web sitesi var.

3. Hangi tür metro bilgisayarı satın almak istediğinize karar verdikten sonra, hangi cihazın sizin için doğru olduğuna karar vermeden önce çevrimiçi olarak en iyi fiyatı bulmanız gerekecektir.

Metro PC Nasıl Kullanılır

1. Öncelikle, kullanmak istediğiniz metro bilgisayarı türünü bulmanız gerekecek. Bunu, farklı metro türleri hakkındaki yorumları okuyarak ve hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğuna karar vererek yapabilirsiniz.

2. Metro PC’yi kullanmanın birçok farklı yolu vardır, ancak en yaygın yol bilgisayarınızda bir web tarayıcısı kullanmaktır. Metro pc kullanmanın en kolay yolu bu çünkü tek yapmanız gereken tarayıcıyı bilgisayarınıza kurmak ve ardından internet bağlantınız aracılığıyla dünyanın her yerinden ona erişmek (sadece aktif bir internet bağlantınızın olduğundan emin olun).

3. Metro bilgisayarlarınızla telefon görüşmesi yapabilmeniz için ya bir hücresel modeme ya da bilgisayarınızın USB portuna takılan bir Bluetooth modeme (buna USB kulaklık denir) ihtiyacınız olacaktır. Bu cihazlardan birine sahip değilseniz, cihazınızla telefon görüşmesi yapmak sizin için zor olabilir çünkü çoğu insan herhangi bir sorun yaşamadan telefon görüşmesi yapmak için wifi bağlantılarına yakın olduklarında cep telefonlarını kullanır. Ancak, bu sizi rahatsız etmiyorsa, bu yöntem cihazınızla telefon görüşmeleri yapmak için işe yarayacaktır. Bununla birlikte, sizi rahatsız ediyorsa, insanların herhangi bir sorun yaşamadan telefon görüşmeleri yapmak için metros parçalarını kullanmalarının başka birçok yolu vardır (Skype veya Google Voice veya Vonage gibi ücretsiz arama hizmetleri kullanmak gibi).

4. Metro PC’nizi oyun oynamak için kullanmak istiyorsanız, cihazınız için bir gamepad satın almanız gerekecektir. Metro PC’niz için kullanabileceğiniz birçok farklı oyun pedi vardır, ancak en yaygın olanı Xbox oyun pedidir. Metro PC’niz için satın alabileceğiniz Playstation 3 kumandası gibi başka oyun kumandaları da vardır (bu kumandalar orijinal Playstation 3 konsolu ile çalışır).

5. Metro PC’nizde müzik dinlemek veya film izlemek istiyorsanız, bunu yapmak için bir ses jakına ve bir video jakına ihtiyacınız olacak (bir Xbox 360 veya PS3 denetleyicisi satın aldıysanız muhtemelen bu öğelere zaten sahip olacaksınız). ). Bu jakları çevrimiçi olarak veya bilgisayar satan herhangi bir bilgisayar mağazasında bulabilirsiniz, bu nedenle bunu bulmanız zor olmayacaktır.

SSS:

S: Metro bilgisayarım televizyonumla çalışır mı?

C: Evet, metro PC’niz TV’nizle birlikte çalışacaktır. Monitör olarak kullanabilirsiniz, ancak bilgisayar monitörü olarak kullanmak için bir adaptör satın almanız gerekecektir. Bu amaçla satın alabileceğiniz pek çok farklı türde adaptör vardır (en yaygın olanı DVI adaptörü olarak adlandırılır).

S: Metro bilgisayarımı kullanmaya başlamanın maliyeti nedir?

C: Ne kadar para harcamak istediğinize ve ne kadar biriktirdiğinize bağlı. Metro PC’nize başlamak istiyorsanız, bir Xbox 360 denetleyicisi veya PS3 denetleyicisi satın alarak başlamanızı öneririm (bu denetleyiciler telefon görüşmeleri yapmanıza ve oyun oynamanıza izin verir).

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir