Muhtemelen Bilmediğiniz 7 Kullanışlı Akış Hizmeti

Popüler akış hizmetlerinin çoğu, aşağıdaki gibi platformlar olmadıkça çok kolay erişilebilir değildir. Howtowatch.co.nz faydalanmak için kullanılır. Her ne kadar en sevdikleri filmleri ve TV şovlarını abonelik tabanlı akış hizmetleri aracılığıyla izleyemeyen kitleler için internet, eğlenceniz için oyunun kurallarını değiştirebilecek bazı kullanışlı çözümler sunmaya devam ediyor.

Bu akış hizmetleri sizi aylık veya yıllık abonelik derdinden kurtarırken, sosyal medyada her yerde yayınınızda çıktığını gördüğünüz tüm filmlere ve TV şovlarına erişmenize yardımcı olur.

İşte %100 eğlenceli içeriğe kolay erişim sağlayacak 7 platform:

hoopla

Çeşitli türlerde ve eğlence ortamlarında aklını çelmeyi seven türden biriyseniz, Hoopla kesinlikle sizin için olanıdır. Hoopla, bulabileceğiniz herhangi bir halk kütüphanesi kadar geniş bir içerik kütüphanesine sahip bir dijital akış platformudur. Koleksiyonunda yalnızca isteğe bağlı filmler ve TV şovları değil, aynı zamanda müzik, sesli kitaplar, çizgi romanlar vb.

Hoopla’yı en iyi ücretsiz yayın hizmeti yapan şey, tamamen ücretsiz olmasıdır. Çeşitli türler altında yaratıcı bir şekilde organize edilmiş içerikle bu platform, ayda sekiz başlık kısıtlaması dışında, sizinle suçsuz akış arasındaki tüm kısıtlamaları ortadan kaldırır.

Crackle TV

Netflix veya Hulu hayranı ama abone olamıyor musunuz? Crackle TV bir sonraki en iyi şey. Benzer kullanıcı arayüzü ile aylık bütçenizi aksatmayacak bir akış hizmeti arıyorsanız, cep dostu bir yarışmacıdır. Hulu’ya çok benzer, içerik akışı sırasında sınırlı reklamlarla oturmanız gerekir, ancak Crackle TV size ayda 5,99 ABD dolarına mal olmaz.

Bu akış platformundaki kitaplık, aylık olarak döndürülen 200 film ve TV şovundan oluşur, bu nedenle önceki ay görüntülediğiniz içerik bir sonraki ayda mevcut olabilir veya olmayabilir.

Crunchyroll

Büyük partide her zaman benzersiz bir eğlence zevki olan bir kişi vardır. Eşsiz biriyseniz ve Anime izlemeyi seviyorsanız, Crunchyroll tam size göre. Netflix gibi popüler akış platformları, yaygın olarak beğenilen bazı Anime filmleri ve TV şovları sunsa da, iş türü derinlemesine keşfetmeye geldiğinde hiçbir platform Crunchyroll’u geçemez.

Yaklaşık 1.000 Anime başlığı ve 30.000 Anime dizisi bölümü ile Crunchyroll, hem ücretsiz hem de premium varyantlarda çevrimiçi yayın yapıyor. Ücretsiz sürüm reklamlarla birlikte gelirken, premium sürüm tamamen reklamsızdır ve size üç aşamalı üyelik seçeneği sunar; hepsi tüm Anime hayranları için çok uygun.

Ayrıca, kontrol edin akış sırasında çevrimiçi ortamda güvende kalmak için ipuçları.

Curiosity Stream

Curiosity Stream, her zaman yeni bilgi arayışında olan insanlar için go-to akış platformudur. İnsanlar, çevre veya dünyadaki harika olaylar hakkında belgeseller olsun, bu akış hizmeti, orada bilmeniz gereken her şeye olan susuzluğunuzu giderecek.

Discovery Channel ile aynı ekip tarafından kurulan Curiosity Stream, ayda yaklaşık 2,99 ABD Doları veya yılda 19.99 ABD Doları gibi çok uygun bir abonelik fiyatıyla geliyor. Curiosity Stream’i cihazınıza aktararak eğitici ve farkındalık yaratan belgeseller ve dizilerle bilgi-eğlence dünyasına dalın.

Mübi

Mubi, Netflix’e çok benzeyen bir akış modelini takip eder ve birden fazla ekran ve bir dizi cihaza erişim sunar. Netflix’e çok benzeyen Mubi, aynı zamanda abonelik tabanlı bir akış platformudur, ancak popüler olmayan ve gelecek vaat eden uluslararası sinema şaheserlerini yayınlar.

7 günlük ücretsiz deneme süresinden sonra Mubi, orijinal, özellikli ve dağıtılmış içeriğinden oluşan geniş bir kitaplık için uygun fiyatlı abonelik paketleri sunar. Onun üyelik ayda 5,99 ABD doları gibi küçük bir fiyata gelirözellikle sinema dünyasını ve dünyanın her yerinde var olan çok sayıda tür ve yetenekli film yapımcısını keşfetmenin hayranıysanız değerini korur.

Acorn TV

Amerika’dan gelen ve Commonwealth ülkelerinde akış yapan bir başka abonelik tabanlı akış hizmeti Acorn TV’dir. Bu hizmet, orijinal üreticilerden akış lisansları alır ve içeriklerini farklı bölgelerde daha geniş bir kitleye aktarır.

Aylık 6,99 ABD Doları karşılığında sunulan Acorn TV, drama, komedi, gizem, belgeseller ve bazı özel içerikler dahil olmak üzere her ay 50 film ve 200 TV şovunu sizin için yayınlayacak. Rekreasyon zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek için bu platformdan gelecek vaat eden içerikleri yayınlayabilirsiniz; bu platform aylık olarak değişecek ve bir sonrakinde size daha yeni seçenekler sunacaktır.

Ölçüt Kanalı

Klasikler var olduğu sürece dünya asla sıkıcı olmayacak; Criterion Channel’ın sloganı budur. Tarihi 1917’ye kadar uzanan, mükemmel şekilde organize edilmiş bir klasik film envanteri sunan başka bir abonelik tabanlı akış hizmetidir. Şimdiye kadar yapılmış en büyük sinema şaheserlerinin yaklaşık 1.000 başlığını içeren bu platform, sizi içerik karmaşasından kurtarır.

Ayda 10,99 ABD doları ve yılda 99,99 ABD doları gibi makul bir fiyatla sunulan klasik kitaplık, Criterion Channel tarafından her ay aktif olarak güncellenir, böylece izleyecek içeriğiniz asla tükenmez, ancak düzenli ve dağınık bir şekilde.

Çözüm

Sonuç olarak, kaliteli yayın hizmetleri bulmak genellikle zordur veya cihazlarına eğlence için yönelen insanlar için bütçeyi aşmaktadır. Harcamalarınızın bir kısmını kısın ve birkaç saatlik bilgi-eğlence ve eğlence için bu kusursuz uygun fiyatlı platformlardan yayın yapın.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir