OnePlus 10T Telefon, OxygenOS 13 Yazılımı 3 Ağustos’ta Geliyor

OnePlus, OnePlus 10T 5G telefonu ve OxygenOS 13 yazılımını 3 Ağustos’ta New York’ta düzenlenecek ve yine OnePlus.com’da canlı yayınlanacak olan bir canlı etkinlikte piyasaya sürecek.

Yazılım telefondan daha hevesle bekleniyor olabilir. OnePlus’ın OnePlus 10 Pro’daki mevcut OxygenOS 12’si, ana şirket Oppo’nun ColorOS’undan ödünç alınan pek çok popüler olmayan tasarım öğelerini içeriyor ve OxygenOS 13’ün, OnePlus’ın hızlı, sorunsuz ve basit yazılım geçmişine bir dönüş olacağına söz verildi.

OnePlus 10T, Amerikalıların şimdiye kadar yalnızca belirsiz Asus ROG Phone 6’da görebilecekleri Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci üzerinde çalışacak , ancak çip uluslararası olarak birkaç başka telefona güç veriyor.

Telefonda görünebilecek bir diğer önemli özellik de , OnePlus 10R’de zaten görünen 150W hızlı şarj oluyor.(Yeni bir pencerede açılır)Hindistan’da. Şirkete göre, bir pili beş dakikada yarı şarj edebiliyor.

OnePlus CEO’su Pete Lau bir blog yazısında , “OnePlus 10T, ‘Hızın Ötesinde Evolve’ sloganını taşıyor – bunun nedeni yalnızca daha fazla hız sunmaya değil, aynı zamanda daha akıllı hıza da odaklanmamızdır.”(Yeni bir pencerede açılır).

Lau fiyat, operatörler veya kullanılabilirlik tarihi hakkında herhangi bir şey söylemezken, bu telefonun ABD’de T-Mobile tarafından satılacağını tahmin ediyoruz. Wave7 Research’teki analist Jeff Moore, OnePlus’ın T-Mobile’da Samsung’un birincil Android alternatifi haline geldiğine dikkat çekiyor.

OnePlus’a göre, OxygenOS yazılımı önce OnePlus 10 Pro’ya, ardından “Bu yılın ilerleyen saatlerinde OnePlus 10T’ye” gelecek. Bu, 10T’nin OxygenOS 12 ile piyasaya sürülebileceği anlamına geliyor, ancak sürümden net değil. Şimdi ve 3 Ağustos arasında daha fazlasını öğreneceğimizden eminiz.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir