OPPO Reno 8 Pro, Kutsal Geometriden Altın Orana Sahip Olacak

OPPO, yapısının dayanıklı olması için alüminyum çerçeve ve Gorilla Glass 5 kullandığını söyledi. Ek olarak, ergonomik olarak modern bir yekpare gövde oluşturan ısıyla dövülmüş ve kalıplanmış cam sayesinde kamera modülü ahizenin geri kalanıyla entegre edilmiştir. Bu yeni tasarım yüzden fazla revizyonun ve 400 günden fazla çalışmanın sonucudur.

Şirket bugün, Reno 8 Pro’nun tasarımının, doğası gereği estetik açıdan çekici olan bir matematiksel oran olan Altın Oran’a (1:.618) dayandığını paylaştı. OPPO, tasarımcılarının benzer şekilde hoş bir estetik yaratmak için arka kamera modülünü hem yanal hem de dikey olarak el cihazında bölmek için aynı oranı kullandığını da sözlerine ekledi.

Reno, öncekilerden daha şık

OPPO mühendisleri, Reno 8 Pro’nun modern yekpare tasarımını oluşturmak için kullanıcıların telefonlarını nasıl tuttuklarını gözlemledi. Telefonun arkasının tamamı, kamera modülü için gereken yumuşak eğrileri oluşturmak üzere ısıyla dövülmüş ve basınçla kalıplanmış tek parça camdan yapılmıştır.

Pürüzsüzlüğü sağlamak için, bir grafit kalıp oluşturuldu ve değişen pürüzlülükteki üç elmas levha ile elle parlatıldı. OPPO, kamera modülünün etrafındaki yüksek sıcaklıkta dövme ve kalıplamanın neden olduğu kırışıklıkları gidermek için sekiz nanometre ölçeğinde parlatma işlemi kullandı ve 1-2 nanometre yüzey inceliği sağladı.

Ek olarak, kamera modülü OPPO tasarımcıları tarafından Reno 8 Serisinin görüntü özelliklerini yansıtmak için oluşturuldu. Ekip, klasiğe bir övgü olarak iki film makarasını taklit etmek için ünlü dürbün kamera kurulumunu yarattı. Bu aynı zamanda akıllı telefonun Reno Serisindeki konumunu ve kapsamlı görüntüleme gücünü belirtmek için sonsuzluk işaretini ve “8” sayısını kullanır.

Benzer şekilde, yakındaki halka flaş da görülebilir ve lense kusursuz bir şekilde entegre olur. Kamera kullanımdayken uygun dolgu ışığı üretebilen ve iki dairesel çift flaş kullanılarak oluşturulmuş bir sistem.

OPPO Reno 8 Pro iki renkte sunulacak: Glazed Green ve Glazed Black , Reno 8 ise iki renkte sunulacak: OPPO Glow baskının yanı sıra ikili doku ve kaplamaların hassas bir kombinasyonuyla elde edilen Shimmering Gold ve yıldızlı bir gece göğüne benzediği için saf siyahtan farklı olan Parıldayan Siyah.

Şirkete göre 4K Ultra Gece Videosu özelliği, keskin ayrıntılar ve canlı renkler ile profesyonel düzeyde gece görüntü kalitesi sağlayacak. Şirket, Hindistan’da henüz resmi olarak daha fazla özellik göstermemesine ve Temmuz ayına kadar özelliklerin ortaya çıkması için tanıtımlara sahip olmasına rağmen, telefonun Malezya’daki lansmanını 21 Temmuz olarak belirledi. Orada, telefonun, kamera ve arka kapağın yeni, çekici tek parça bir tasarımda mükemmel bir şekilde bir araya getirildiği ve aynı zamanda telefonu %50’ye kadar şarj edebilen 80W SuperVOOC şarjda mükemmel bir şekilde birleştirildiği modern bir yekpare tasarıma sahip olduğu doğrulandı. 11 dakika.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir