Orijinal ‘Pokémon Snap’ 24 Haziran’da Switch Online’a geliyor

Modern versiyondan çok orijinal Pokémon Snap’i oynamakla mı ilgileniyorsunuz ? Bunu yapmak için Nintendo 64’ünüzü dolaptan çıkarmanız gerekmeyecek. Nintendo, Genişletme Paketi ile Switch Online’a abone olan oyuncular için N64 oyununu 24 Haziran’da piyasaya sürüyor . Hala, mükemmel bir enstantane adına Pokémon’u çekmek veya sersemletmek için meyveleri fırlatan, hatırladığınız raylar üzerinde (bazen kelimenin tam anlamıyla) yaratık fotoğraf safarisi.

Switch’e özgü geliştirmelerden bahsedilmiyor. Wii için Sanal Konsol sürümü, bir mesaj panosuna yaratık resimleri göndermenize izin verir, ancak Switch, Facebook veya Twitter’da yayınlamak için ekran görüntüleri yakalamanıza izin verdiğinde bu kesinlikle gerekli değildir.
Pokémon Snap muhtemelen sizi Genişletme Paketini tek başına almaya ikna etmeyecektir. Paper Mario ve Kirby 64 gibi klasiklerle birlikte , yine de model açık. Nintendo, Switch Online’ın N64 döneminin daha iyi bilinen oyunlarından bazılarıyla genişletilmiş kitaplığını hala genişletmekle meşgul ve günümüzdeki benzerleri olan başlıklar eklemekten çekinmiyor.

Nintendo Perşembe günü yaptığı açıklamada, orijinal Pokémon Snap’in Nintendo Switch Online + Expansion Pack abonelik hizmetine geldiğini duyurdu. Nintendo 64 için Pokémon fotoğraf çekme macerası 24 Haziran’dan itibaren Nintendo Switch’te oynanabilecek. Pokémon Snap , Nintendo Switch Online aboneliğinin premium katmanının bir parçası olarak dahil edilen 16. oyun olacak.

Nintendo Switch Online + Genişletme Paketi, bireysel bir kullanıcı için yıllık 49,99 ABD Doları ve bir aile planı için yıllık 79,99 ABD Doları tutarındadır (sekiz kullanıcıya kadar). Nintendo Switch Online’ın daha yüksek fiyatlı katmanı ayrıca Sega Genesis oyunlarına ve Animal Crossing: New Horizons için Happy Home Paradise eklentisine , Mario Kart 8 Deluxe’ün Booster Course Pass’ına ve Splatoon 2’nin Octo’suna erişim sağlar . Genişleme .

Pokémon Snap , oyuncuları Pokémon Adası’na gönderir, burada Todd Snap olarak Profesör Oak’ın yönetiminde 60’tan fazla farklı Pokémon’un fotoğrafını çekmek için bir safariye çıkarlar. Orijinal Pokémon Snap 1999’da Nintendo 64 için piyasaya sürüldü ve oyunun devamı olan Nintendo Switch için Yeni Pokémon Snap 2021’e kadar değildi.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir