Özel Twitter Hesapları Nasıl Görülür?

Özel Twitter hesapları giderek daha yaygın hale geliyor. Ve bazı insanlar kendi kişisel sosyal medya sayfalarına sahip olma fikrini biraz ürkütücü bulsa da, bir sayfaya sahip olmanın birçok avantajı vardır.

Özel Twitter hesapları, Twitter kullanmayan arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim kurmanın ve kişisel bilgilerinizi yanlış kişilere vermemeniz için takipçilerinizi takip etmenin harika bir yolu olabilir.

Bununla birlikte, tüm özel Twitter hesapları eşit olarak oluşturulmaz. Bu makalede, özel Twitter hesaplarını nasıl göreceğinizin yanı sıra bundan yararlanmaya çalışabilecek insan türleri ve neden kendi hesabınızı gizli tutmak isteyebileceğiniz konusunda size yol göstereceğiz.

Twitter, herhangi bir özel hesabın zaman çizelgesini görmenizi sağlayan harika bir özelliğe sahiptir.

Zaman çizelgenizde özel Twitter hesaplarını görmenin 10 yolu:

  1. Ayarlar->Gizlilik ve güvenlik->Hesap Ayarları ->Doğrulama’ya gidin.
  2. Ardından hesap ayarını “çevrimdışı”dan “açık” olarak değiştirin ve değişiklikleri kaydedin. Bu, zaman çizelgenizdeki tüm özel hesapları gösterecek ve genel moddayken onları tekrar görmenize izin vermeyecek veya tweet’lerini silerse, zaman tünelinizden de kaldırılacaktır.
  3. Ayrıca bir Twitter web sitesine gidebilir ve sayfanın sağ üst köşesindeki Ayarlar simgesine tıklayabilir, ardından Hesap seçenekleri altına gidebilir ve Ayarlar bölümüne gidebilir, burada o kullanıcının dahil tüm kişisel bilgilerini görebileceksiniz. kullanıcı adı, e-posta adresi, telefon numarası vb. Bu sayfada o kullanıcının attığı tüm tweetlerin bir listesini de bulabilirsiniz.
  4. Bu kullanıcı tarafından sağlanan e-posta adresini kullanarak o hesaba bir posta gönderebilirsiniz. Bu sayede özel hesabı zaman tünelinizde görebilecek ve o kullanıcıdan da cevap alabileceksiniz.
  5. Zaman çizelgenizde özel bir hesap görüyorsanız ve sahibini tanımıyorsanız, o kullanıcının e-posta adresine bir mesaj göndermek ve ondan Twitter kullanıcı adını veya şifresini vermesini istemek için başka bir seçenek daha vardır. Bu, profilini zaman çizelgenizde ve Twitter web sitesinde görmenize olanak tanır.
  6. Yukarıdaki yöntem başarısız olursa, profilini aradığınız kişinin kullanıcı adıyla bir mesaj göndermek için başka bir seçenek daha vardır. Bu şekilde, mesajınızı alacak ve profilini kendi zaman tünelinizde ve Twitter web sitesinde görebilmeniz için kullanıcı adını veya şifresini vermekten başka seçeneği olmayacaktır.
  7. Kullanıcı adı kullanıcı adı olan bir kullanıcı arıyorsanız, o kişiyi Twitter’da arayabilir, profile tıklayabilir ve ardından tarayıcınızda profil sayfasını açacak olan profili düzenle bağlantısını tıklayabilirsiniz. Burada o kişinin kullanıcı adı, e-posta adresi, telefon numarası vb. tüm ayrıntılarını görebileceksiniz. Bu sayfada o kullanıcı tarafından atılan tüm tweet’lerin bir listesini de bulabilirsiniz.
  8. Belirli bir kullanıcı adı aramıyorsanız, ancak bir kullanıcı adı kullanan birini arıyorsanız, profilini aradığınız kişinin kullanıcı adıyla mesaj göndermek için başka bir seçenek daha vardır. Bu şekilde, mesajınızı alacak ve profilini kendi zaman tünelinizde ve Twitter web sitesinde görebilmeniz için kullanıcı adını veya şifresini vermekten başka seçeneği olmayacaktır.
  9. Bir kullanıcı adı olan belirli bir kullanıcı adını görmek istiyorsanız, o kişiyi Twitter’da arayabilir, profile tıklayabilir ve ardından tarayıcınızda profil sayfasını açacak olan profili düzenle bağlantısını tıklayabilirsiniz. Burada o kişinin kullanıcı adı, e-posta adresi, telefon numarası vb. tüm ayrıntılarını görebileceksiniz. Bu sayfada o kullanıcı tarafından atılan tüm tweet’lerin bir listesini de bulabilirsiniz.
  10. Belirli bir kullanıcı adı aramıyorsanız, ancak bir kullanıcı adı kullanan birini arıyorsanız, profilini aradığınız kişinin kullanıcı adıyla mesaj göndermek için başka bir seçenek daha vardır. Bu şekilde, mesajınızı alacak ve profilini kendi zaman tünelinizde ve Twitter web sitesinde görebilmeniz için kullanıcı adını veya şifresini vermekten başka seçeneği olmayacaktır.

Özel Twitter Hesabı Neden Önemlidir?

Özel bir Twitter hesabı, kişisel bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmadan insanlarla iletişim halinde olmanızı sağladığı için önemlidir. Ayrıca daha fazla takipçi edinmenin, insanlarla daha fazla konuşmanın ve sosyal ağda daha aktif olmanın iyi bir yolu.

Twitter hesabı oluşturmak çok kolay

Twitter hesabı oluşturma işlemi oldukça basit ve kolaydır, sadece adınızı, e-posta adresinizi ve şifrenizi girmeniz yeterlidir. İsterseniz bir resim ekleyebilir, hatta isterseniz bilgisayarınızdan veya internetten bir tane yükleyebilirsiniz. Ardından aynı anda istediğiniz kadar hesap oluşturabilir veya bunları zamana yayabilirsiniz. Bununla ilgili en iyi şey, örneğin bir e-posta hesabı oluşturmak gibi bazı insanlar için zor olabilecek herhangi bir özel teknik beceri gerektirmemesidir.

Mesajları gizli tutar

Özel bir Twitter hesabı, mesajlarınızı doğrudan kendi tarayıcıları veya yazılımları aracılığıyla Twitter’daki profil sayfanıza erişimi olanlar dışında herhangi biri tarafından görülmekten korur. Bu, kişisel yaşamınızı veya iş meselelerinizi, yazdıklarınızı veya gönderdiklerinizi görmeden birisiyle tartışabileceğiniz anlamına gelir.

Diğer insanları takip etmek kolaydır

İlgilendiğiniz kişilerle iletişim halinde kalmanın iyi bir yolu olan özel hesabınızdaki kişileri takip edebilirsiniz. Ayrıca ilginç bulduğunuz ve en son aktivitelerinden ve haberlerinden haberdar olmak istediğiniz ünlüleri ve spor yıldızlarını da takip edebilirsiniz.

Kendinizi tanıtmanın kolay bir yolu

Özel bir Twitter hesabıyla ilgili en iyi şey, insanların sizi takip etmesini kolaylaştırmasıdır; bu da, Twitter’da yaptığınız tüm güncellemeleri görecekleri için, herkese açık bir hesap kullanıyor olsalardı normalde sahip olduklarından daha fazla takipçiye yol açabilir. , sadece bu makaleyi yazarken profil sayfanızda görünenler değil.

İşletme sahipleri ve iş arayanlar için iyi bir yol

Bir işletmeniz varsa veya bir yerde çalışıyorsanız ve müşterilerinizi ne yaptığınız ve neler başardığınız hakkında güncel tutmak istiyorsanız, bunu yapmak için özel bir Twitter hesabı kullanabilirsiniz. Bu şekilde müşterileriniz Twitter’da paylaştığınız her şeyi görecek ve bu onlar için çok faydalı olabilir.

Çözüm

Özel Twitter hesapları giderek daha yaygın hale geliyor. Ve bazı insanlar kendi kişisel sosyal medya sayfalarına sahip olma fikrini biraz ürkütücü bulsa da, bir sayfaya sahip olmanın birçok avantajı vardır.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir