Samsung Galaxy Watch 5, 10 Ağustos’ta tanıtılacak

Yüksek profilli bir teknoloji sızıntısına göre Samsung Galaxy Watch 5’in lansmanı düşündüğümüzden daha yakın olabilir.

Front Page Tech’den Jon Prosser, sözde Galaxy Watch 5 lansmanının ayrıntılarını tweetledi – görebileceğimiz daha fazla ayrıntıyla.

Prosser, Galaxy Watch 5’in üç boyutunu göreceğimizi iddia etti. Bu, önceki sızıntılardan zaten belirlenmişti, ancak şimdi gelen Galaxy Watch 5 Pro’nun boyutu konusunda netliğe sahibiz.
Prosser, Galaxy Watch 5 (40mm), Watch 5 (44mm) ve Watch 5 Pro (46mm) göreceğimize inanıyor.

Ve bir sürüm açısından, Prosser bize kesin tarihler verdi.

Watch 5’in ön siparişlere açılacağı 10 Ağustos’ta duyurulacağına inanıyor. 26 Ağustos için tam bir satış bekliyor.

Artık pil şarjı ve tasarımı hakkında daha fazla fikrimiz var.

İlk olarak, 9to5Google , Galaxy Watch 4’teki 5W’dan 10W’lık bir şarj cihazı gösteren bir FCC dosyası tespit etti. Bu, hızlı şarj anlamına gelebilir veya en azından buzul Galaxy Watch 4’ten daha hızlı olabilir.

Sırada, Ice Universe’den ciddi bir düşüş var – Galaxy Watch 5’te ve Samsung’un her şeyinde iç parçaya sahip gibi görünen bir Twitter bahşişi.

Anonim Twitter hesabı, kenarlarında büyük siyah bir çerçeve gösteren Galaxy Watch 5 Pro ekranının sözde bir görüntüsü de dahil olmak üzere bir dizi tweet yayınladı.

Ice Universe , “çerçevesi ve metal çerçevesi hala geniş, Apple’ın şık tasarımının çok gerisinde” yorumunu yaptı .

Apple, Series 7 ile ekranın etrafındaki siyah alanı azalttı ve bu uçtan uca ekran, 2022’de akıllı saatte yapılan en büyük yükseltmelerden biriydi.

Görünüşe göre Samsung işini bitirecek. Akıllı saatleri her zaman Apple ile karşılaştırılacak olsa da, gerçekte ikisi rekabet etmiyor. Galaxy Watch yalnızca Android akıllı telefonları destekler ve Apple Watch yalnızca iOS’tur.

Ancak Google Pixel Watch farklı bir hikaye. Doğrudan bir rakip olacak ve Google’ın ilk renderları şık ve çekici görünüyor.

Samsung, Galaxy Watch 4 ile Wear 3.0’ı kendine çekti, bu sefer baskı hissedebilir.

Bu beklediğimizden daha erken ve genellikle Galaxy Watch’ın Ağustos sonunda piyasaya sürüldüğünü görüyoruz.

Jon Prosser, Android sürümleri söz konusu olduğunda iyi bir geçmişe sahip ve Google Pixel Watch ile ilgili sızıntıları ve tahminleriyle dikkat çekiyor. Dolayısıyla bu, dikkate değer bir bilgidir.

Özetlemek gerekirse, Galaxy Watch 5’ten ne bekleyebileceğinizle ilgili ayrıntılar hala oldukça sınırlı. Sıcaklık takibi, inmesi beklenen temel özelliklerden biri gibi görünüyor.

Ayrıca, akıllı saatin Klasik çarpıklığının yerini alacak olan Galaxy Watch 5 Pro adlı yeni bir sürüm var. Bu, bir canavar pil, titanyum yapı ve ikonik döner çerçeveden kurtulmak için uçtu, bu Galaxy Watch akıllı saatlerinin bir özelliğiydi.

Galaxy Watch 4, dolu dolu bir yıl geçirdi ve bir şekilde tek Wear OS 3 akıllı saat olmayı başardı .

Ancak Galaxy Watch 5, doğrudan Google tarafından geliştirilen ilk akıllı saat olan Pixel Watch ile rekabet etmek zorunda kalacak .

Bu, Android için yeni bir akıllı saatler çağını başlatacak olan büyüleyici bir özellik, tasarım ve fiyat savaşı olacak.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir