Sanatçıların Portföy Oluşturması İçin En İyi Web Siteleri

Günümüzde, çevrimiçi portföyler giderek daha popüler hale geldi çünkü sanatçılara nerede olurlarsa olsunlar çalışmalarını sergilemeleri ve dünyanın farklı yerlerinde seçkin işler bulmaları için bir platform sunuyorlar. Büyük bir avantaj, her şeyin tek bir yerde birleştirilmesi ve geniş bir kitle tarafından erişilebilir olmasıdır. Resminize hayran olan insanlar web sitenize göz atabilecekler. Portföy web sitesi özelleştirilebilir ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebilirsiniz. Örneğin, yazı tipi boyutunu değiştirebilir, resimler ve animasyonlar ekleyebilir ve renkleri değiştirebilirsiniz. Bu, sanatçıların kişiliklerini temsil etmelerine ve profesyonel ve ulaşılabilir görünmelerine yardımcı olur.

Portföyünüzü başlatmak için bir web sitesi bulmakta zorlanan bir sanatçıysanız, doğru yere geldiniz çünkü bu makalede, işinizi öne çıkarmak ve küresel beğeni almak için kullanabileceğiniz en iyi çevrimiçi platformları tartışacağız. O halde lafı fazla uzatmadan başlayalım!

WIX

Yeni başlayanlar için uzmanlar, yaratıcılıklarını ifade etmelerine izin verdiği için Wix’i tavsiye ediyor. Çok sayıda şablon tasarımı ve düzeni ile çok kullanıcı dostu bir web sitesidir. Ücretsiz bir planın yanı sıra ayda 14 dolara mal olan sekiz premium plan sunar. Web sitesi, sanatçıların yüksek kaliteli resimler yüklemelerine, çalışmalarını çevrimiçi olarak satmalarına ve öğeleri tam olarak istedikleri yere yerleştirmelerine olanak tanır.

PIXPA

Yeni başlayanlar için Pixpa’nın kullanımı kolay olmayabilir; ancak, bir kişi zamanını web sitelerinde uzmanlaşmaya adadığında, web sitesi portföy dostu hale gelir. Pixpa, olağanüstü şablon tasarımları sunar. Oluşturucu, örneğin bir çevrimiçi mağaza ve görüntü sıkıştırma gibi inanılmaz özellikler sağlar. Planlarının başlangıç ​​fiyatı, ilk yıl boyunca %10 indirimle birlikte aylık 6 ABD dolarıdır. Pixpa ücretsiz planlar sunmasa da planlar uygun fiyatlı ve düşük fiyatlıdır. Bir blog içerir ve biri HTML ve CSS’yi değiştirebilir.

Behance

Sanatçılar tarafından en çok kullanılan web sitelerinden biri Behance’dir. Tüm kullanıcılar için ücretsiz olan son derece aktif bir sosyal ağ sitesidir. Sanatçıların birbirleriyle sanal olarak etkileşime girerek ve çok kısa sürede kendi hayran kitlelerini oluşturarak çalışmalarını tanıtmalarını sağlar. Sanatçılar birbirlerinin çalışmaları hakkında yorum yapabilir, diğer sanatçıları takip edebilir ve küratörlü galerilerde yer alabilir.

uçak

Ucraft, portföylerini kolay ve düzenli bir şekilde oluşturmak isteyenler için ideal bir web sitesidir. Ucraft, simgeler, düğmeler, resim galerileri ve kaydırıcılar gibi çok sayıda yapı öğesiyle birlikte gelir. Ucraft, kullanıcıların içerik kaybetmeden şablonları değiştirmesine izin veren benzersiz bir satış noktası sunar ve bu da ona Wix üzerinde rekabet avantajı sağlar. Ayrıca, diğer web sitelerinden daha iyi olmasını sağlayan çok dilli bir sisteme sahiptir.

Weebly

Weebly ve Pixpa, her ikisinin de aylık 6 dolardan başlayan fiyatı olduğundan, satın alınabilirlik açısından benzerdir. Web sitesi, bir sürükle ve bırak düzenleyicisi içerdiğinden ve şablonlar herhangi bir zamanda değiştirilebildiğinden çok kullanıcı dostudur. Premium plan, Mp3 ve bir video oynatıcı ile birlikte gelir. Ayrıca, portföylerini başlatırken yardıma ihtiyaç duyan sanatçılar için bir destek merkezi de içerir.

Kendini beğenmişKupa

Bu web sitesi yalnızca fotoğrafçılığı seven sanatçılar içindir. Hatta fotoğraflar ve videolar için sınırsız depolama sağlar. İki plan sunar: Güç planı ve Portföy planı. Güç planının aylık maliyeti 6 ABD dolarıdır ve CSS ile Html’ye erişmenizi sağlar. Portföy planı aylık 14 ABD dolarıdır ve resimlerini çevrimiçi satmayı hedefleyenler için idealdir. Web sitesi, Adobe Lightroom gibi fotoğrafçılar için birkaç ilginç uygulama içeriyor.

Çevrimiçi Portföyünüzü Web’de Başlatmak için En İyi İnternet Sağlayıcıları

Artık işinizi başlatmak için en iyi platformların farkında olduğunuza göre, çizimlerinizi kesintisiz olarak web’e yüklemenize izin veren en iyi internet sağlayıcılarını tartışmanın zamanı geldi.

1. Charter Spektrumu

Spectrum, New York, Texas ve California dahil olmak üzere 44 eyalette milyonlarca müşteriye hizmet veren ABD’nin önde gelen internet şirketlerinden biridir. Spectrum, hangi planı seçerse seçsin, sınırsız veri ile inanılmaz internet hızları sunduğu için çevrimiçi portföylerini oluşturmak isteyen sanatçılar için ideal bir internet sağlayıcısıdır. Buna ek olarak, tüm Spektrum İnterneti ideal internet hızları ve 7/24 müşteri desteği ile birlikte gelir, böylece müşteriler ağla ilgili sorunlarını mümkün olduğunca erken çözebilirler.

2. Comcast Xfinity

Xfinity, belirli bölgelerde 2000 Mbps’ye varan hızlarla ülkedeki en hızlı internet hizmetini sunuyor. Xfinity’yi ABD’de en çok tercih edilen servis sağlayıcılardan biri yapan en önemli ayırt edici özelliği, internet paketlerinin çeşitliliğidir. Şirket, ülkedeki her hanenin uygun fiyata yüksek hızlı internet bağlantısından yararlanabilmesi için geniş bir internet planı yelpazesine ev sahipliği yapmaktadır.

3. AT&T

AT&T, Teksas, California ve Florida dahil olmak üzere 21 eyalette en ekonomik fiber optik internet planlarından bazılarını sunan, ülkedeki tanınmış bir başka internet sağlayıcısıdır. AT&T, 300 Mbps’ye varan internet planları ile ülkenin en itibarlı internet şirketlerinden biri olarak kendini kanıtlamıştır.

Toplama

Bu teknoloji çağında, işinizi dijitalleştirmenize yardımcı olabilecek araçları kullanmak önemlidir. Eğer bir sanatçıysanız, portföyünüzü oluşturmak ve pazarda öne çıkmak için yukarıda belirtilen çevrimiçi platformları kullanabilirsiniz.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir