Selfie’ler Neden Geride? – PanaCast’i edinin

Selfie’lerin geri kaldığını düşünen birçok insan var. Selfie’lerin sizi çocuk gibi gösterdiğini ve akıl sağlığınız için iyi olmadığını söylüyorlar. Ama gerçekten doğru mu? Selfie’ler uzun zamandır var ve birçok farklı şekilde kullanılıyorlar. Bazı insanlar onları görünüşlerini göstermek için kullanırken, diğerleri onları diğer insanlarla bağlantı kurmanın bir yolu olarak kullanır. Peki özçekimler hakkında gerçekten ne biliyoruz?

Selfie’ler Neden Geride?

Çünkü onlar yeni bir şey ve herkes bunu yapıyor. Hepimizin bildiği gibi, yeni şeyler birçok tartışmayı beraberinde getiriyor, bu yüzden insanlar selfie’lerin neden geri kaldığını ve bunun arkasındaki sebebin ne olduğunu merak ediyor.

Selfie’lerin Faydaları Nelerdir?

1. Size daha fazla beğeni ve takipçi kazandıracaklar

Daha fazla beğeni ve takipçi elde etmeye çalışıyorsanız, bunu yapmanın en iyi yolu selfie çekmektir. Selfie çekmek daha fazla beğeni ve takipçi kazanmanıza yardımcı olacaktır.

2. Başkalarının sizi eğlenceli biri olarak düşünmesini sağlayacak

Komik özçekimler yaparsanız, diğer insanlar sizin komik fotoğraflarınızla başkalarını güldürebilen eğlenceli bir insan olduğunuzu bileceklerdir. Bu nedenle, insanların sizi eğlenceli biri olarak düşünmesini istiyorsanız, o zaman komik özçekimler kullanın.

3. Selfie’ler, sosyal medya profilinizin başkalarının profillerinden daha iyi görünmesini sağlayabilir

Selfie’ler, güzel renkleriyle dünyanın ne kadar güzel olduğunu ve Dünya’daki yaşamın ne kadar harika olduğunu göstermenin en iyi yolu olduğu için sosyal medya profilinize harika bir görünüm kazandırabilir. Bu nedenle, profilinizde seyahatlerinizden herhangi bir fotoğraf veya video yoksa, o yerlerden birkaç güzel selfie çekin ve herkesin görmesi için sosyal medya profilinize yükleyin.

4. Onlarla ne kadar yaratıcı olduğunuzu göstermek için de kullanabilirsiniz!

İnsanların sizi yaratıcı biri olarak düşünmesini istiyorsanız, o zaman biraz yaratıcı özçekimler yapın! İnsanların kendi özçekim resimleriyle yapabilecekleri birçok farklı türde yaratıcı resim vardır, bu yüzden hangilerinin internette harika görüneceğini bulun ve herkesin görebilmesi için bunları sosyal medya sayfalarınıza yükleyin! Bu fotoğrafların daha da iyi olması için filtreleri kullanmayı da unutmayın!

5. Selfie’ler ayrıca sizi diğerlerinden daha çekici gösterebilir

Selfie’ler, çekilme biçimleri nedeniyle sizi daha çekici gösterebilir, bu yüzden güzel selfie’ler çekin ve bunları sosyal medya profillerinize yükleyin! Bu, insanların sizin havalı biri olduğunuzu düşünmelerine ve diğerlerinden daha çekici görünmelerine yardımcı olacaktır. Arkadaşlarınız bu fotoğrafları görürse, kesinlikle arkadaşınız olmak isteyeceklerdir, bu yüzden selfie çekerken en çok beğeniyi ve takipçiyi aldığınızdan emin olun!

Selfie Kullanımı Zaman İçinde Nasıl Farklılaştı?

1. Eskiden insanlar arkadaşları ve aile üyeleriyle selfie çekerken günümüzde insanlar yabancılarla selfie çekiyor.

Geçmişte insanlar arkadaşları ve aile üyeleriyle selfie çekerlerdi çünkü arkadaşlarının ve akrabalarının onları harika fotoğraflar çekerken görmelerini isterlerdi. Ancak günümüzde insanlar sosyal medya sayfalarında daha fazla beğeni alabilmek için yabancılarla selfie çekiyor.

2. Eskiden insanlar kullanırdı Instagram özçekim yapmak için çünkü bunu yapmanın Facebook’tan çok daha kolay bir yoluydu.

Geçmişte insanlar selfie çekmek için Instagram’ı kullanıyordu çünkü bunu yapmanın Facebook’tan çok daha kolay bir yoluydu. Ancak günümüzde bir Instagram hesabınız olduğu sürece, selfie fotoğraflarınızı Facebook’ta da kolayca çekebilirsiniz!

3. Selfie’ler geçmişte popüler değildi çünkü çoğu birbirlerini ne kadar sevdiklerini paylaşmak isteyen çiftler veya ne kadar güzel olduklarını göstermek isteyenler tarafından çekildi.

Selfie’ler geçmişte popüler değildi çünkü çoğu, ne kadar güzel olduklarını göstermek isteyen çiftler tarafından ya da başkalarının harika bir hayatları olduğunu ve daha iyi kimsenin olmadığını bilmesini isteyenler tarafından çekildi. onlardan daha fazla! Bu yüzden çevrenizdeki herkesin her şeyde mükemmel olduğunuzu bilmesini istiyorsanız, o zaman güzel selfieler çekin!

4. Akıllı telefonlar çıkmadan önce insanların çektiği fotoğrafların çoğu şuna benziyordu:

Akıllı telefonlar çıkmadan önce insanların çektiği fotoğrafların çoğu şöyle görünüyordu:

Ancak günümüzde akıllı telefonlar herkesin özçekim yapmasını ve sosyal medya sayfalarında paylaşmasını mümkün kıldı. Bu, insanların artık eskisinden daha fazla selfie çekmesine ve eskisinden çok daha kaliteli olmalarına neden oldu!

5. Yeni bir trend olmasına rağmen, selfie’ler diğerlerine kıyasla ne kadar farklı göründüğünüzü göstermenin bir yolu olarak da kullanılabilir.

Yeni bir trend olmasına rağmen, selfie’ler diğerlerine kıyasla ne kadar farklı göründüğünüzü göstermenin bir yolu olarak da kullanılabilir. Arkadaşlarınızın ve aile üyelerinizin ne kadar güzel olduğunuzu görmesini istiyorsanız, güzel selfieler çekin ve bunları sosyal medya profillerinize yükleyin! Bu, insanların sizin her şeyde harika olduğunuzu düşünmelerine ve onların arkadaşınız olmak istemelerine yardımcı olacaktır!

Selfie’lerin Fark Yaratması Gerçekten Geriye Dönük Bir Fikir mi?

1. Selfie’lerin herhangi bir fark yaratmasını sağlamak geriye dönük bir fikir değildir. İnsanlar zamanın başlangıcından beri bunu yapıyorlar.

2. Yabancılarla özçekim yapmakta ya da sadece sıkıldığınız ve nasıl göründüğünüzü göstermek istediğiniz için onları çekmekte yanlış bir şey yok!

3. İnsanların selfie çekme şekli yıllar içinde değişti, ancak insanların akıllı telefonları olmasaydı kaliteli selfieler çekemeyeceklerini düşünmeleri geriye dönük bir fikirdi!

4. Eskiden insanlar selfie çekerdi çünkü geriye dönük bir fikir olarak görülüyorlardı ve şimdi insanlar bunu normal olduğunu düşündükleri için yapıyorlar!

5. Yeni bir trend olmasına rağmen, selfie’ler diğerlerine kıyasla ne kadar farklı göründüğünüzü göstermenin bir yolu olarak da kullanılabilir. Arkadaşlarınızın ve aile üyelerinizin ne kadar güzel olduğunuzu görmesini istiyorsanız, güzel selfieler çekin ve bunları sosyal medya profillerinize yükleyin! Bu, insanların sizin her şeyde harika olduğunuzu düşünmelerine ve onların arkadaşınız olmak istemelerine yardımcı olacaktır!

SSS:

1. “Geriye dönük bir fikir” ile ne demek istiyorsunuz?

Geriye dönük bir fikir, eski ve modası geçmiş bir fikirdir ve insanlar bir şey yapmanın geriye dönük olduğunu düşünürler. Örneğin eskiden erkeklerin yüzlerini tıraş edebilmesi gerektiğini düşünürken şimdi kızların bacaklarını tıraş etmesi normal!

2. Selfie’ler neden geriye dönük olarak kabul edilir?

Geçmişte insanlar, ne kadar harika olduğunla değil, ne kadar iyi göründüğünle hava attıkları için selfie çekmenin geriye dönük bir fikir olduğunu düşündüler! Ancak, yıllar içinde bu değişti ve artık yapılması normal bir şey olarak görülüyor!

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir