Şifre Olmadan Quora Hesabı Nasıl Silinir ?

Quora hesabınızı şifre olmadan silmenin hızlı ve kolay bir yolunu arıyorsanız, sizin için mükemmel bir kılavuzumuz var. Bu kılavuz, herhangi bir özel kimlik bilgilerini hatırlamak zorunda kalmadan Quora hesabınızı nasıl kolayca sileceğinizi gösterecektir. Tek ihtiyacınız olan bir kullanıcı adı ve bir e-posta adresi, gerisini biz hallederiz.

Quora Hesabınızı Parola Olmadan Nasıl Silebilirsiniz?

İşte Quora hesabınızı şifre olmadan silmenin 10 yolu.

Web Arayüzünü Kullanarak Hesabınızı Silin:

Quora hesabınızı silmenin hızlı ve kolay bir yolunu arıyorsanız, web arayüzü kesinlikle en iyi seçeneğinizdir. Tek ihtiyacınız olan bir kullanıcı adı ve bir e-posta adresi, gerisini biz hallederiz.

E-posta Kullanarak Hesabınızı Silin:

Web arayüzünü kullanmak istemiyorsanız Quora hesabınızı silmek için alternatif bir yöntem mevcuttur. Tek ihtiyacınız olan bir e-posta adresi (bir Gmail adresi veya başka bir e-posta sağlayıcısı kullanabilirsiniz) ve gerisini biz hallederiz. Nasıl çalıştığını görmek için bu kılavuzu buradan takip edebilirsiniz: E-posta Adresini Kullanarak Quora Hesabınızı Silin.

Google’ı kullanarak Hesabınızı Silin:

Bir e-posta adresine erişiminiz yoksa veya bir tane kullanmak istemiyorsanız, Quora hesabınızı silmek için kullanılabilecek başka bir seçenek Google’dır. Tek ihtiyacınız olan bir Google hesabı, gerisini biz hallederiz. Nasıl çalıştığını görmek için bu kılavuzu buradan takip edebilirsiniz: Google’ı Kullanarak Quora Hesabınızı Silin.

Twitter Kullanarak Hesabınızı Silin:

Bir e-posta adresine erişiminiz yoksa veya bir tane kullanmak istemiyorsanız, Quora hesabınızı silmek için kullanılabilecek başka bir seçenek Twitter’dır. Tek ihtiyacınız olan bir Twitter hesabı (herhangi bir sosyal medya hesabını kullanabilirsiniz) ve gerisini biz hallederiz. Nasıl çalıştığını görmek için bu kılavuzu buradan takip edebilirsiniz: Twitter Kullanarak Quora Hesabınızı Silin.

Facebook Kullanarak Hesabınızı Silin:

Bir e-posta adresine erişiminiz yoksa veya kullanmak istemiyorsanız, Quora hesabınızı silmek için kullanılabilecek başka bir seçenek Facebook’tur. Tek ihtiyacınız olan bir Facebook hesabı (başka bir sosyal medya hesabını kullanabilirsiniz) ve gerisini biz hallederiz. Nasıl çalıştığını görmek için bu kılavuzu buradan takip edebilirsiniz: Facebook Kullanarak Quora Hesabınızı Silin.

E-posta ve Facebook Kullanarak Hesabınızı Silin:

Bir e-posta adresine erişiminiz yoksa veya bir tane kullanmak istemiyorsanız, Quora hesabınızı silmek için bir e-posta adresi ve bir Facebook hesabı kullanmak başka bir seçenektir. Tek ihtiyacınız olan bir e-posta adresi (bir Gmail adresi veya başka bir e-posta sağlayıcısı kullanabilirsiniz) ve gerisini biz hallederiz. Nasıl çalıştığını görmek için bu kılavuzu buradan takip edebilirsiniz: E-posta ve Facebook Kullanarak Quora Hesabınızı Silin.

Amazon Kullanarak Hesabınızı Silin:

Bir e-posta adresine erişiminiz yoksa veya bir tane kullanmak istemiyorsanız, Quora hesabınızı silmek için kullanılabilecek başka bir seçenek Amazon’dur. Tek ihtiyacınız olan geçerli bir Amazon hesabı, gerisini biz hallederiz. Nasıl çalıştığını görmek için bu kılavuzu buradan takip edebilirsiniz: Amazon Kullanarak Quora Hesabınızı Silin.

PayPal Kullanarak Hesabınızı Silin:

Bir e-posta adresine erişiminiz yoksa veya bir tane kullanmak istemiyorsanız, Quora hesabınızı silmek için kullanılabilecek başka bir seçenek PayPal’dır. Tek ihtiyacınız olan geçerli bir PayPal hesabı, gerisini biz hallederiz. Nasıl çalıştığını görmek için bu kılavuzu buradan takip edebilirsiniz: PayPal Kullanarak Quora Hesabınızı Silin.

Oturum Açmadan Hesabınızı Silin:

Bir e-posta adresine erişiminiz yoksa veya bir tane kullanmak istemiyorsanız, en kolay yol, önce oturum açmadan hesabınızı silmektir. Bunu yapmanın iki yolu vardır – biri doğrudan profil sayfanıza gidip ‘Hesabımı Sil seçeneğine tıklayarak, diğeri ise profil sayfanızdaki her yanıtın sonunda bulunan bağlantıyı kullanarak (yukarıdaki ekran görüntüsüne bakın).

Bir Proxy Sunucusu kullanın:

Bir e-posta adresine erişiminiz yoksa veya bir tane kullanmak istemiyorsanız, en kolay yol bir proxy sunucusu kullanmaktır. Bunu yapmanın iki yolu vardır – biri bilgisayarınıza kurduğunuz bir proxy sunucusunu kullanarak, diğeri ise internet üzerinden erişilebilen bir proxy sunucusunu kullanarak. Nasıl çalıştığını görmek için bu kılavuzu buradan takip edebilirsiniz: Proxy Sunucusunu Kullanarak Quora Hesabınızı Silin

Sadece Birkaç Kolay Adımla Quora Hesabınızı Silin

Bu adımları izlemeyi çok zor buluyorsanız, Quora hesabınızı silmek için aşağıdaki kılavuzu kullanabilirsiniz.

 • Quora hesabınıza giriş yapın ve profil sayfanıza gidin. Sol üst köşedeki menüden ‘Ayarlar’a tıklayın.
 • Ayarlar menüsünden ‘Hesap Bilgileri’ne tıklayın.
 • Hesap Bilgileri menüsünden ‘Hesabı Sil’ seçeneğine tıklayın.
 • Yeni bir hesap oluşturmak için kullanmak istediğiniz e-posta adresini veya kullanıcı adını girin.
 • Hesap Bilgileri menüsünden ‘Hesabı Sil’ seçeneğine tıklayın.

Quora’ya Parola Olmadan Nasıl Kaydolunur?

Facebook’tan Quora’ya yeni taşındım. Yeni gizlilik politikası nedeniyle olup olmadığından emin değilim, ancak hizmette olmaktan biraz temkinliyim. Quora’ya nasıl kaydolacağınıza dair bazı kılavuzları ve ipuçlarını takip ettim, ancak bunlar oldukça kafa karıştırıcı. Quora’ya şifre olmadan kaydolmanın 10 yolu:

 1. Facebook hesabınızla kaydolun
 2. Google hesabınızla kaydolun
 3. E-posta adresi doğrulaması (normal e-posta adresinizi kullanabilirsiniz)
 4. Telefon doğrulaması (cep telefonu numaranızı kullanabilirsiniz)
 5. E-posta ve telefon doğrulama adımını atlamak için burayı tıklayın (yine de bir hesap açmanız istenecektir)
 6. telefon doğrulama ve e-posta doğrulama adımını atlamak için burayı tıklayın (yine de bir hesap açmanız istenecektir)
 7. hem e-posta hem de telefon doğrulama adımlarını atlamak için burayı tıklayın (yine de bir hesap açmanız gerekecek)
 8. Cep telefonu numaranızla 678-999-9999’a kısa mesaj gönderin (isterseniz farklı bir telefon numarası kullanın)
 9. Quora’nın kayıt sayfasındaki alanlara SMS mesajındaki kodu girin
 10. Sen bittin! Profilinize erişebilecek ve herhangi bir şifre veya giriş bilgisi olmadan soru göndermeye başlayabileceksiniz. Ben şahsen bu yolları kullanmadım ama eminim çoğunuz daha önce denemişsinizdir ya da şimdi deniyorsunuzdur…

Çözüm

Quora, her şey hakkında harika bir bilgi kaynağıdır. Genel halk için Wikipedia gibi. Aynı zamanda uzmanların bilgi ve uzmanlıklarını paylaşabilecekleri bir yerdir. Soru-cevap sitesi oldukça popüler hale geldi ve Facebook, Twitter, Google+ ve LinkedIn’den daha yaygın hale gelmenin eşiğinde. Aslında Quora, sorular ve cevaplar aracılığıyla başkalarıyla daha iyi gerçek zamanlı etkileşim sağladığı için bu sosyal ağlara harika bir alternatiftir.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir