Smart Vizio Tv’nize Nasıl Uygulama Eklenir

Günümüz dünyasında bireylerin smart tv’ye yönelme eğilimi yaygındır, bunun nedeni, icat edilen akıllı erişilebilirlik nedeniyle, sadece geleceği güvence altına alan teknolojiler için değil, aynı zamanda birçok önemli şey için ve ayrıca onu daha iyi hale getiren App eklemektir. hayati önem taşır ve can sıkıntısından kurtulmak için dostlara rahat bir nefes verir. Ayrıca, yüzlerce tanesinin kurulmasına izin verdikleri için kullanıcıyı bu akıllı TV’lere yönelten baskın niteliklere sahiptir, ancak bazı akıllı TV’ler yerleşik Uygulamada sınırlamalar getirmiştir. Vizio tv, kullanıcılarının favori uygulamalarını eklemelerine izin vermek için örnek bir model yapmıştı. Ancak daha sonra, aksine, SmartCast platformu Vizio’nun çalışmasına, artık Vizio TV’nizden uygulama indiremeyecekleri bir tuzak kurdu.

Smart Vizio Tv Hakkında Daha İlginç Bir Şey Bilelim

Başlangıçta, Vizio tv, kullanıcının indirmesine izin verdi, ancak daha sonra, kullanıcının yalnızca çeşitli uygulamalar eklemesini sağlayan, ancak uygulamaları indirmeyi kısıtlayan SmartCast’in icadıyla. Vizio SmartCast Tv’yi kullanmak, kullanıcıların tabletlerini ve akıllı telefonlarını bağlamalarına ve Vizio Tv’yi değiştirmelerine olanak tanır. Daha sonra, TV’de yerleşik olarak bulunan yeni uygulamaların özelliği ile birlikte gelen akıllı TV platformu yeniden başlatıldı. Bunlar, Amazon Prime Video, Netflix, Disney Hotstar vb. gibi dünya çapında iyi bilinen uygulamalardı. Daha sonraki yıllarda Vizio güncellendi Google Asistan ve Alexa cihazları ile sistemleri. Apple Airplay ve HomeKit için de destek vardı.

Vizio Sistem İşlevleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinelim

Kullanıcının kullandığı sürüme bağlı olarak uygulama Vizio’da yayınlanıyor. Sürümler şöyle:

VIZIO VIA, VIZIO VIA PLUS, VIZIO SMARTCAST, VIZIO SMARTCAST 4K UHD

Vizio VIA ve Vizio VIA Plus Sürümü zaten yerleşikti, ancak yalnızca daha sonra icat edilen seçilen Vizio akıllı televizyonda. Bu özellik, kullanıcının popüler kategorilerdeki Uygulamayı doğrudan Uygulamanın kendisinden yayınlamasına izin verdi. Vizio Smartcast, Uygulamanın yüklenmesini engelledi ancak eklemeye izin verdi. Böyle bir özellik, yerleşik özelliklerle iyi yanıt vermez, ancak akıllı telefonlardan veya tabletlerden Chromecast etkinleştirmelerinden yayınlanmasına izin verilir. Vizio smartcast 4K UHD, aşağı yukarı aynı en akıllıydı, ancak buna ek olarak, airplay kullanarak elma cihazlarından yayınlamayı da kolaylaştırdı.

Aracılığıyla Uygulama Ekleme Özelliği

Kullanıcının bir vizio akıllı tv Önceden oluşturulmuş Vizio Via 2017 özelliği ile Smart Vizio TV’nize her türlü uygulamayı eklemek için aşağıdaki liste:

 • Uzaktan kumandanızın V düğmesine basmanız gerekiyor.
 • Ardından, Bağlı Tv mağazası’nı seçin.
 • Tüm Uygulamaları seçin.
 • Smart Vizio TV’nize eklemek istediğiniz uygulamaları gözden geçirin, ardından Tamam düğmesine basın
 • TÜM UYGULAMAYI YÜKLE seçeneğini seçin.

Bu basit adımları izleyerek kolayca uygulama ekleyebilirsiniz.

Via Plus İşlevini Kullanarak Uygulama Ekle

Kullanıcı, VIA PLUS olan değiştirilmiş bir Vizio TV sürümüne sahipse, uygulama eklemek daha kolaydır, uygulama eklemenin yolları şunlardır:

 • Uzaktan kumandanızdaki V düğmesine iki kez tıklayın.
 • UYGULAMALARIM sekmesi seçeneğinin bulunduğu yüklü uygulama simgelerinin bir listesi görünecektir.
 • Bir sonraki adımda, yüklemek istediğiniz Uygulamada gezinmek için Öne Çıkan, En Son, Tüm Uygulamalar ve kategoriler sekmesine gidin.
 • Şimdi, tuşuna basın ve basılı tutun TAMAM kapalı adı görünmeyene kadar düğmesine basın.

Vizio Smart Cast Özelliğini Kullanarak Vizio Smart Tv’nize Uygulama Ekleme

Vizio SmartCast tv, aşağıdakiler gibi kullanıma hazır yüklü uygulamaların erişilebilirliğine sahiptir: Netflix. Bu ayrıca, çekirdek listede olmayan ancak akıllı telefonlardan yayın yapabileceğiniz bir uygulama ekleme özelliğine de sahiptir. Smart Vizio tv’ye bir uygulama eklemek için aşağıdakiler gereklidir:

 • Akıllı telefonda mağaza uygulamasını açın,
 • Eklemek istediğiniz ilgili uygulamayı seçin
 • Yüklemeyi seçin
 • Ardından aç’a tıklayın ve Yayınla simgesini seçin.

Sonuç olarak, bunlar akıllı Vizio TV’nize uygulama eklemenin öne çıkan yollarıydı. Vizio sürümü çok önemli bir şekilde büyüdü ve kullanıcıların herhangi bir uygulamayı doğrudan tabletlerinden yayınlamalarını sağladı. Kullanıcının kullandığı sürümle ilgili tüm adımları deneyebilirsiniz. Belki eklemek istediğiniz tüm uygulamaları Smart VIZIO TV’nize yükleyebilirsiniz.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir