Telefonunuzun her yeri görmesini sağlayan çılgın bir kablosuz kamera

Normal bir BGR Deals okuyucusu değilseniz, daha önce kablosuz borescope kamera denilen bir şeyi duymamış olabilirsiniz. Kendinizi kötü hissetmeyin çünkü çoğu insan muhtemelen bu küçük aletlerin ne olduğu hakkında hiçbir fikre sahip değil.

Bununla birlikte, bu harika küçük cihazlardan birini denediğinizde, onu seveceksiniz ve o kadar kızacaksınız ki daha yeni öğreniyorsunuz. BGR Deals okuyucuları arasında, indirime girdiklerinde en çok satanlar olurlar. Ve bugün, kesinlikle yararlanmanız gereken bazı kablosuz borescope kamera fırsatları var.

Borescope kameralar temelde neredeyse her şeyin içini görebilen yılan kameralardır. Ve kablosuz modeller, vizör olarak kullanmak için akıllı telefonunuza bağlanır. Bu hafta, Depstech’in çılgınca popüler olan birkaç farklı modeli, tüm zamanların en düşük fiyatlarıyla veya buna yakın fiyatlarla satışta.

Amazon’un büyük kablosuz borescope satışı önümüzdeki Pazar günü sona erecek. Bu, bu harika fırsatlardan yararlanmak için yalnızca birkaç gününüz olduğu anlamına gelir!

Amazon’un kablosuz borescope kamera fırsatları

Depstech’in borescope kameraları harika özellikler ve şık eklentiler sunar. Ek olarak, başka hiçbir kameranın yapamayacağını görmek için onları neredeyse her şeyin içine sokabilirsiniz.

Şu anda, Amazon birkaç farklı modelde harika fırsatlar sunuyor. Hepsi geçmişte okuyucularımız arasında oldukça popülerdi, bu yüzden kesinlikle onlara göz atmalısınız.

Bu haftanın indirimlerinin ne kadar iyi olduğunu mu merak ediyorsunuz? En çok satan 1 numaralı Depstech WF010 Kablosuz Borescope , 50 dolardan 37,99 dolara düştü. Bu, bu listenin yılın en düşük fiyatının birkaç dolar altında, bu yüzden kesinlikle kaçırmak istemeyeceğiniz bir anlaşma! Bu fiyatı almak için Amazon kuponunu kırptığınızdan emin olun.

Bu anlaşmanın gerçekten ne kadar iyi olduğunu mu merak ediyorsunuz? Aynı model , Walmart’tan satın alırsanız şu anda 80 dolara mal oluyor !

Depstech WF010 kablosuz borescope kamera, son derece popüler bir “yılan kamerası”dır. iPhone veya Android ahizenize bağlanır, böylece hemen hemen her şeyin içini görebilir.

Ayrıca kablosuz olarak bağlanır, böylece herhangi bir kablo veya fiziksel konektör hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Yarı sert boruyu herhangi bir dar alana sokun ve WF010 videoyu telefonunuza geri ışınlar.

Not olarak, isterseniz video beslemesini kaydedebilir veya fotoğraf çekebilirsiniz. Ayrıca, dar alanlardan balık takılarına veya anahtarlara yardımcı olmak için küçük bir kanca gibi ekleri kullanabilirsiniz.

Üstelik, daha yeni sürüm aynı fiyata satışta. Veya Amazon Prime’a abone olursanız daha da ucuza alabilirsiniz!

Depstech WF070 , gördüğümüz en ince kablosuz borescope kamera. Dikkat çekici bir şekilde, eski WF010 modeliyle aynı olan sadece 40 dolara satılıyor.

Bugün indirimdeyken bir tane alın ve sadece 31,99$ ödeyin. Ancak Amazon Prime’a abone olursanız, yalnızca 28,79 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz.

Bu yepyeni, ultra ince model için inanılmaz bir fiyat!
Daha derin indirimler
Kablosuz bir borescope kamera kesinlikle elinizin altında olması gereken harika bir aksesuardır. Ayrıca her indirim aldığında okuyucularımız arasında en çok satan kitaptır. Buna hemen şimdi dahildir! Bu çok yıllık en çok satan modeli, geçen yıl Kara Cuma’da aldığı fiyatla bugün alabilirsiniz.

Bunun da ötesinde, şu anda Amazon’da mevcut olan birkaç Depstech borescope fırsatı daha var.
Bahsedeceğimiz ilk anlaşma, farklı bir kurulum türüdür. Akıllı telefonunuza kablosuz olarak bağlanmak yerine, bu modelde yerleşik olarak kendi ekranları bulunur.

80$’lık Depstech DS300 Çift Lensli Borescope , derin bir indirim ve kesilebilir bir kupon sayesinde sadece 63,99$’a düştü. Bu, akıllı telefonunuza kablosuz olarak bağlanan ekran yerine entegre ekranlı bir boroskop seçen okuyucularımız arasında en popüler modeldir.

Ayrıca yepyeni Depstech DS350 Borescope’a 120 $ yerine 76,99 $ karşılığında yükseltebilirsiniz. Bu, tüm zamanların en düşük fiyatıdır, ancak uzun sürmeyecek özel bir fırsattır.

Son olarak, entegre ekran yerine yine de telefonunuzu kullanmak istiyorsanız, ancak giriş seviyesi WF010 modelinden büyük bir yükseltme istiyorsanız, iki harika seçeneğimiz var.

16,5 fit sarı kameralı popüler Depstech WF028 kablosuz boroskop bugün 42.49 dolara düştü. Bu, okuyucularımız arasında çok popüler olan harika bir model. Bu, geçen yılki Kara Cuma fiyatından bile daha az!

Ayrıca, büyük bir yükseltme olan yeni bir çift lensli Depstech WF028 var. 70 dolara satılıyor, ancak kesebileceğiniz bir kupon sayesinde sadece 55,99 dolara düştü.

Bu kablosuz borescope kamera fırsatları yalnızca Pazar günü gün sonuna kadar geçerlidir. Bu, acele etmeniz gerektiği veya tasarruf etmek için bu harika fırsatı kaçıracağınız anlamına gelir.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir