Tinder’da Kaydırma Dalgası Nedir?

Tinder’ı flört uygulaması olarak kullandığınızda işler oldukça hızlı ilerleyebilir. Hoşlandığınız birini görürseniz, onlarla tanışmak istediğinizi bildirmek için sağa kaydırırsınız ve aynı şekilde hissediyorlarsa, profilinizde de kaydırırlar. O zaman yapmazlarsa… tuhaf olurdu, değil mi? Ama birisi kendi bölgesindeki herkesi sağa kaydırırsa ne olur? Kaydırma dalgalanması nedir ve nasıl çalışır? Tinder’ı daha önce flört uygulaması olarak kullandıysanız, bir noktada ‘kaydırma dalgalanması’ denen bir şeyle karşılaşma olasılığınız yüksek. Peki, kaydırmalı cerrah Tinder nedir ve ne işe yarar? Hadi bir bakalım.

Tinder’da Kaydırma Dalgası Nedir?

Kaydırma dalgalanmaları, kullanıcıların kısa bir süre içinde anormal derecede yüksek sayıda eşleşme ve kaydırma yaşadığı Tinder’da yaygın bir durumdur. Bu, uygulamada artan etkinlik veya kullanıcıların çöpçatanlık tercihlerindeki artış gibi çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir. Kaydırma dalgalanmalarına, yeni kullanıcıları Tinder’a çeken başka bir flört uygulamasının büyük ölçekli bir kampanyası gibi dış faktörler de neden olabilir..

Tinder Dalgalanma Nedir?

Bir kaydırma cerrahı Tinder, dünya genelindeki Tinder kullanıcılarının diğer kişilerin profillerini doğrudan kaydırma olasılığının daha yüksek olduğu bir dönemdir. Bu, Tinder’ın insanları uygulamalarında daha uzun süre tutmak ve kullanıcıların uygulamada daha fazla kişiyle eşleşmesini kolaylaştırmak için uyguladığı bir özelliktir. Bu, bir Tinder dalgalanması sırasında birbirlerini sağa kaydıran insan sayısını artırarak yapılır. Bu olduğunda, her birini hızlıca kaydıran daha fazla insan olduğu için uygulamada bir eşleşme bulmanızı daha da zorlaştırabilir. Bununla birlikte, uygulamada daha kaliteli, daha çekici insanlarla eşleşme olasılığınız daha yüksek olan bir Tinder dalgalanması sırasında da olur. Bunun nedeni, herkesin üzerinde de kaydıracakları ve muhtemelen uygulamada normalden daha aktif olacaklarıdır.

Tinder Dalgalanma Nasıl Çalışır?

1) Tinder, bir Tinder dalgalanması sırasında birbirlerini sağa kaydıran kişilerin sayısını artırır. Bu, kullanıcıların uygulamada bir eşleşme bulmasını zorlaştırır, ancak aynı zamanda kullanıcıların uygulamada daha fazla kişiyle eşleşmesini kolaylaştırır.

2) Uygulamada daha aktif olan Tinder kullanıcılarının daha kaliteli, daha çekici insanlarla eşleşme olasılığı daha yüksektir.

3) Tinder dalgalanmalarına, uygulamadaki artan etkinlik veya kullanıcıların çöpçatanlık tercihlerindeki artış dahil olmak üzere çeşitli şeyler neden olabilir.

4) Tinder dalgalanmalarına, yeni kullanıcıları Tinder’a çeken başka bir flört uygulamasının büyük ölçekli bir kampanyası gibi dış faktörler de neden olabilir.

5) Bir Tinder dalgalanması olduğunda, uygulamada aktif olduğunuzdan emin olun ve mümkün olduğunca çok profilde sağa kaydırın. Bu, daha fazla kişiyle eşleşmenize ve eşleşme bulma şansınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.

6) Bir dalgalanma olduğunda güncel kalmak için Tinder’ın dalgalanma bildirimlerine göz atın.

7) Uygulamada belirli bir kişi tipi arıyorsanız, uygulamanın aktif kullanıcı bölümünü kontrol ettiğinizden emin olun. Bu, uygulamada şu anda kimlerin aktif olduğu ve kimlerin sizinle eşleşme olasılığı daha yüksek olduğu konusunda size daha iyi bir fikir verecektir.

8) Uygulamada aktif olan kişilerden herhangi biriyle ilgilenmiyorsanız, onlarla eşleşmemek için hepsini sola kaydırdığınızdan emin olun.

9) Belirli bir insan tipini arıyorsanız ve onu uygulamada bulamıyorsanız, çevrimiçi birini nasıl bulacağınıza dair ipuçları için flört bölümümüzü kontrol ettiğinizden emin olun.

10) Son olarak sabırlı olun. Bir Tinder dalgalanması birkaç saat veya birkaç gün sürebilir, ancak sonunda ölecektir.

Kaydırma Dalgalanmaları Ne Zaman Kullanılır?

  • Tinder, kullanıcılarda bir artış yaşadığında.
  • Tinder’a yeni kullanıcılar çeken başka bir flört uygulamasının büyük ölçekli bir kampanyası olduğunda.
  • Bir kullanıcının çöpçatanlık tercihleri ​​değiştiğinde.
  • Uygulamada artan etkinlik olduğunda.
  • Kullanıcıların eşleşmelerinde bir artış olduğunda.
  • Kullanıcıların beğeni ve ilgilerinde artış olduğunda.
  • Bir kullanıcı belirli bir süre hareketsiz kaldığında ve sonuç olarak eşleştirme tercihleri ​​değiştiğinde

Diğer Tinder Dalgalanma Türleri

Sıcak Noktalar: Bu, kullanıcı sayısında artış olduğunda kullanılan başka bir Tinder dalgalanması türüdür. Etkin Noktalar, uygulamanın kullanıcılarla normalden daha hızlı eşleştiği dönemlerdir. Bu, bir eşleşme bulabilmeleri için insanları uygulamada tutmak için yapılır.

Yeni kullanıcılar: Tinder’a yeni bir kullanıcı kaydolduğunda, uygulamadaki kullanıcılarda genellikle bir artış olur. Bunun nedeni, yeni kullanıcıların daha aktif olması ve bu nedenle onlar için daha fazla eşleşme olmasıdır.

Süper Beğeniler: Birisi profilinizi çok beğendiğinde buna Süper Beğeni denir. Birini Süper Sevmek de bir ilgi işareti olarak görülebilir ve o kişiyle eşleşme şansınızı artırabilir.

Sola sürükle: Birisi size sola kaydırdığında, bu genellikle bir reddedilme işareti olarak görülür. Bu, kişinin sizinle buluşmak istemediği anlamına gelir ve bu nedenle, onları doğrudan kaydırmaya devam etmemelisiniz.

Sağa kaydır: Birisi size doğru kaydırdığında, bu genellikle bir ilgi işareti olarak görülür. Bu, kişinin sizinle buluşmak istediği anlamına gelir ve bu nedenle, doğrudan üzerinde kaydırmaya devam etmeniz gerekir.

Artırılmış Profil Görünümleri: Birinin profil görünümleri arttığında, bu genellikle bir ilgi işareti olarak görülür. Bu, kişinin biriyle eşleşme şansını artırmak için bir şey yaptığı anlamına gelir.

İşaretli Profiller: Birinin profili işaretlendiğinde, bu, kişinin uygulamayla uyumlu olmayan bir davranış nedeniyle rapor edildiği anlamına gelir. Bu, uygulamadan kaldırılmasına neden olabilir.

Kaçırılan Bağlantılar: Birisi bir bağlantıyı kaçırdığında, bu, buluşmayı planladığı kişiyle buluşmadıkları anlamına gelir. Bu onların üzülmesine neden olabilir ve bu nedenle kimseyle tanışmamak için herkesi sola kaydırabilirler.

Kötü Maçlar: Birinin çok fazla kötü eşleşmesi olduğunda, bu, kendisi için uygun olmayan birçok insanı sola kaydırdıkları anlamına gelir. Bu onların hüsrana uğramasına neden olabilir ve bu nedenle kendileri için uygun birini bulmaya çalışmak için herkesi sağa kaydırabilirler.

Kötü Profil Resimleri: Birinin profil resmi iyi olmadığında, bu, onunla tanışmak isteyenler tarafından reddedilmesine neden olabilir. Bu, insanları doğrudan kaydırmaya başlamadan önce profil resimlerinin iyi olduğundan emin olmaları gerektiği anlamına gelir.

Alt çizgi

Tinder dalgalanmaları, uygulamada daha fazla kişiyle eşleşmenin harika bir yoludur. Bunun nedeni, bir dalgalanma uygulandığında, daha fazla kullanıcının kendi alanlarındaki herkesi sağa kaydırmasını istemesidir. Bir dalgalanma uygulandığında, Tinder daha fazla kullanıcıyı kendi bölgelerindeki herkes üzerinde kaydırmaya yönlendirecektir. Bu, bu kullanıcıların insanlarla eşleşmesini kolaylaştıracak ve daha kaliteli bir kişiyle eşleşmenizi daha olası hale getirecektir. Bir Tinder dalgalanması sırasında bu kadar çok insan birbirinin üzerine kaydırırken, bir eşleşme bulmak daha zor olabilir. Ancak, çekici, yüksek kaliteli insanlarla eşleşme olasılığınızın daha yüksek olduğu bir Tinder dalgalanması sırasında.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir