Uygulamada Planet Fitness Üyeliği Nasıl İptal Edilir

Planet Fitness uygulaması harika. Güvenli, kullanışlı ve kullanımı kolaydır. Bununla birlikte, sizi en iyi şekilde kullanmaktan alıkoyan adil bir eksi payına da sahiptir. Sanal kişisel eğitim sunan bir spor salonuna üyeyseniz, bu makaleye göz atmak isteyebilirsiniz. Planet Fitness üyeliğinizi nasıl iptal edeceğinizi açıklar. Bir spor salonu üyeliğiniz varsa, muhtemelen bir uygulamanız vardır. Şu anda mevcut olan birkaç tane var, ancak en doğal olanı Planet Fitness uygulaması. Peki, ne bekliyorsun? Uygulamada Planet Fitness üyeliğinizi nasıl iptal edeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Planet Fitness, üyeliğinizi uygulamadan iptal etme özelliğini kaldırmıştır, bu nedenle Planet Fitness üyeliğiniz varsa, onu geleneksel yollarla iptal etmeniz gerekir.

Ancak bu, üyeliğinizi uygulamadan iptal edemeyeceğiniz anlamına gelmez. Üyeliğinizi yine de şu adımları izleyerek iPhone ve iPad’inizden iptal edebilirsiniz:

Aşama 1: iPhone veya iPad’inizde Planet Fitness uygulamasını açın. Henüz indirmediyseniz, buraya dokunarak indirin.

Adım 2: Ekranın sağ üst köşesindeki “Hesap” üzerine dokunun ve ardından o menünün altındaki “Üyeliği İptal Et” seçeneğini seçin. Bu sizi birkaç bilgi girerek üyeliğinizi iptal edebileceğiniz bir ekrana götürecektir. “Üyeliği İptal Et”e ve ardından o ekranın altındaki “Gönder”e dokunun. Bu sizi bilgilerinizi girmeden önce bulunduğunuz yere geri götürecektir.

Aşama 3: Şimdi ekranın altındaki “Onayla” düğmesine dokunarak iptalinizi onaylamanız istenecek. Bu sizi bilgilerinizi girmeden önce bulunduğunuz yere geri götürecektir. “Onayla”ya ve ardından o ekranın altındaki “Gönder”e dokunun. Bu sizi bilgilerinizi girmeden önce bulunduğunuz yere geri götürecektir.

4. Adım: Bu ekranın üst kısmındaki “İptal”e ve ardından o ekranın altındaki “Gönder”e dokunun. Bu sizi bilgilerinizi girmeden önce bulunduğunuz yere geri götürecektir.

Adım 5: Şimdi bu ekranın altındaki “Onayla” düğmesine dokunarak iptalinizi onaylamanız istenecektir. Bu sizi bilgilerinizi girmeden önce bulunduğunuz yere geri götürecektir. “Onayla”ya ve ardından o ekranın altındaki “Gönder”e dokunun. Bu sizi bilgilerinizi girmeden önce bulunduğunuz yere geri götürecektir.

6. Adım: Bu ekranın üst kısmındaki “İptal”e ve ardından o ekranın altındaki “Gönder”e dokunun. Bu sizi bilgilerinizi girmeden önce bulunduğunuz yere geri götürecektir.

7. Adım: Şimdi bu ekranın altındaki “Onayla” düğmesine dokunarak iptalinizi onaylamanız istenecektir. Bu sizi bilgilerinizi girmeden önce bulunduğunuz yere geri götürecektir. “Onayla”ya ve ardından o ekranın altındaki “Gönder”e dokunun. Bu sizi bilgilerinizi girmeden önce bulunduğunuz yere geri götürecektir.

Adım 8: İptal işleminizi onayladıktan sonra aşağıdaki ekrana yönlendirileceksiniz. Bu ekranın üst kısmındaki “İptal”e ve ardından o ekranın altındaki “Gönder”e dokunun. Bu sizi bilgilerinizi girmeden önce bulunduğunuz yere geri götürecektir.

Planet Fitness üyeliğinizi başarıyla iptal ettiniz. Artık Planet Fitness uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Planet Fitness Üyeliği Nedir?

Planet Fitness, size aylık 10$’a üyelik sunan bir spor salonudur. Bu spor salonunun, spor salonunun konumuna bağlı olarak üyelerinden ayda 20 ila 40 dolar arasında ücret aldığı biliniyor. Planet Fitness üyeliği, her üyenin söz konusu spor salonundaki tüm olanakları ayda sadece 10 ABD Doları karşılığında kullanmasını sağlar. Üyelik, tüm kardiyo makineleri ve ağırlık makineleri dahil olmak üzere yerel Planet Fitness konumunuzdaki tüm tesisleri kullanmanıza olanak tanır. Yerel Planet Fitness yerinizdeki herhangi bir tesisi kullanmaya başlamadan önce 3 ay geçerli bir üyelik kartı satın almalısınız.

A Planet Fitness Üyeliği ne zaman sona erer?

Üyeliğinizi iptal etmek için Planet Fitness üyelik kartınızın süresi dolduktan sonra 30 gününüz olacaktır. Üyeliğinizi iptal etmemeyi seçerseniz, iptal etmemeyi tercih ettiğiniz ilk aydan sonraki her ay için 30 ABD Doları ücretlendirilirsiniz. Bu ücret iade edilmez.

Aşama 1: Bu ekranın üst kısmındaki “İptal” düğmesine ve ardından o ekranın altındaki “Gönder” seçeneğine dokunun. Bu sizi bilgilerinizi girmeden önce bulunduğunuz yere geri götürecektir.

Adım 2: Şimdi size mevcut planınızla devam etmek mi yoksa yeni bir plan mı seçmek istediğiniz sorulacak. Bu ekranın üst kısmındaki “İptal”e ve ardından o ekranın altındaki “Gönder”e dokunun. Bu sizi bilgilerinizi girmeden önce bulunduğunuz yere geri götürecektir.

Aşama 3: Şimdi üyeliğinizi iptal etmemizin uygun olup olmadığı sorulacak. Bu ekranın üst kısmındaki “Evet”e ve ardından o ekranın altındaki “Gönder”e dokunun. Bu sizi bilgilerinizi girmeden önce bulunduğunuz yere geri götürecektir.

4. Adım: Şimdi üyeliğinizi iptal etmemizin uygun olup olmadığı sorulacak. Bu ekranın üst kısmındaki “Evet”e ve ardından o ekranın altındaki “Gönder”e dokunun. Bu sizi bilgilerinizi girmeden önce bulunduğunuz yere geri götürecektir.

Adım 5: Planımıza devam etmeyi kabul ettikten sonra, bir planı değiştirmek veya iptal etmek veya üyeliğinizi iptal etmek isteyip istemediğinizi soruyoruz. Bu ekranın üst kısmındaki “İptal”e ve ardından o ekranın altındaki “Gönder”e dokunun. Bu sizi bilgilerinizi girmeden önce bulunduğunuz yere geri götürecektir.

Son sözler

Sanal kişisel antrenman sunan bir fitness kulübüne üyeyseniz üyeliğinizi iptal etmek isteyebilirsiniz. Bunun nedeni, bazı kulüplerin sanal antrenman programlarını sonlandırdıklarını açıklamış olmalarıdır. Programla ilgileniyorsanız, şimdi üyeliğinizi iptal etme zamanı.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir