Wayfair Mobilya İyi mi? Buna değer mi?

Eskiden CSN Mağazaları olarak bilinen Wayfair, Amerika merkezli bir e-Ticaret şirketidir. 2002 yılında kurulmuş olup mobilya ve ev dekor ürünleri satmaktadır.

Mağaza, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçeneklere sahiptir. 11.000’den fazla üreticiden çevrimiçi platformlarında 14 milyondan fazla ürün sunuyorlar. Koleksiyonlarında kesinlikle hayalinizdeki mobilyayı bulacaksınız.

Birçok kişi cömert iade politikası, tonlarca seçenek, hızlı teslimat ve kullanıcı dostu arayüzü nedeniyle Wayfair’de alışveriş yapmayı tercih ediyor.

Ancak bunlarla bile, bazı müşteriler hala soruyor, Wayfair mobilyaları iyi mi?

Basitçe söylemek gerekirse, Wayfair mobilyalarının mobilya ve ev dekorasyonu sorunlarına güvenilir bir çözüm olduğu kanıtlanmıştır.

Üst seviye, orta seviye veya düşük seviye arasında değişen her türlü ürün kategorisi sunarlar. Wayfair, müşterilerine sadece kaliteli ve kaliteli ürünler satmaktadır. Bu, kalite kontrolüne sahip oldukları için mümkün olmaktadır. Yani evet, Wayfair mobilyaları iyidir.

Wayfair hakkında daha fazlası

Wayfair, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük çevrimiçi mobilya nakliye şirketidir. Şirket, çeşitli ev ürünleri ile ilgilenmektedir. Bu, birkaçını belirtmek gerekirse kilim, aydınlatma, mutfak, yenileme yatak ve banyo, ev aletleri ve dış mekan ürünlerini içerebilir.

Wayfair, web sitesindeki ürünlerin hiçbirini üretmez, bunun yerine dünya çapında çeşitli üreticilerin ürünlerini barındırır; birçok insan bunu yanlış anlama eğilimindedir.

Birkaç üreticiye sahip olmak, müşterilerine boyut, fiyat ve renk açısından seçim yapabilecekleri birçok ürün ve seçenek sunmalarını sağlar. Tüm bu bilgileri tek bir yerde toplamak, alışveriş sürecini kolay ve keyifli hale getiriyor.

Bu kurulumun dezavantajı, ürünlerin kalitesinin dalgalanma eğiliminde olmasıdır. Bunun nedeni, ürün kalitesinin bir üretimden diğerine değişmesidir. Bu nedenle, Wayfair’in iade politikası, memnun olmayan müşterilerin satın aldıkları ürünleri geri göndermelerine olanak tanır.

Neden Wayfair’de Online Mobilya Alışverişi Yapmalısınız?

Son on yılda, çevrimiçi alışveriş tüm dünyada çok popülerlik kazandı. Bu, birçok satıcının işlerini daha büyük bir pazara ulaşmak için çevrimiçi hale getirdiğini gördü.

Aynı eğilim, Wayfair’in önde gelen mobilya dropshipping mağazası olan mobilya mağazaları için de görülmüştür. Wayfair gibi mobilya e-ticaret siteleri neden bu kadar hızlı ünlü oluyor?

Günümüzde insanların geleneksel olarak fiziksel bir mağazaya girmek yerine çevrimiçi mobilya satın almayı tercih etmelerinin birçok nedeni var. Bu nedenlerden bazıları şunlardır: daha iyi fiyatlar ve kolaylık.

Online alışveriş, geleneksel alışveriş sürecine kıyasla müşterilere daha fazla kolaylık ve daha iyi bir alışveriş deneyimi sunar.

Satın almadan önce binlerce üreticinin envanterine kolayca ulaşabilir, ürün tasarımları, boyutları ve hatta renkleri arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Wayfair ayrıca her kesimden müşteriye uygun fiyatlar sunmaktadır. Şirket doğrudan üreticilerden sevkiyat yapıyor, bu nedenle dağıtım zincirini kısaltıyor, bu da normalde depolama ve nakliye maliyetleri nedeniyle perakende fiyatlarında artışa neden oluyor.

Wayfair, dağıtım hattını kısaltarak, üreticinin ürününün perakende satışını makul fiyatlarla önermesini sağlar.

Onlar da özellik üst düzey ürünler yüz binlerce dolar değerinde ve standart bütçeli ürünler, size ürüne ne kadar harcama yapacağınızı seçme gücü veriyor.

Wayfair ile ilgili bir başka harika şey de, ücretsiz kargo ürünlerinin çoğu için. Mobilyaya acilen ihtiyacınız yoksa, bu satış sonrası hizmetten faydalanabilir ve sevkiyatta birkaç dolar tasarruf edebilirsiniz.

Ayrıca teklif ediyorlar eksik veya kusurlu ürünler için ücretsiz değiştirme gönderimi. Onların web sitesi Kullanıcı dostu alışveriş deneyiminizi parkta yürüyüşe çıkaran, takip edilmesi kolay bir ödeme süreci ile.

Wayfair’in ayrıca mağazalarındaki alışverişleriniz için ek fonlara erişmenizi sağlayan bir ana kart ve bir kredi kartı vardır.

Wayfair Kredi Kartı Kullanmanın Faydaları

Bu kredi kartlarına hak kazanmak kolaydır. Bir karta başvurmadan kart almaya hak kazanıp kazanmadığınızı kontrol edebilirsiniz. Başvuru süreci aynıdır ve onaylandıktan sonra, iki üründen hangisinin sizin için en iyi şekilde çalışacağına dair bir öneri alacaksınız.

Hem Wayfair kredi kartı hem de ana kart, ödüllendirici bir programla birlikte gelir. Bir müşteri, Wayfair kredi kartını kullanarak yaptığı her alışveriş için %5 ödül dolar kazanma hakkına sahiptir. Kredi kartı sadece Wayfair mağazalarında kullanılabilir.

Öte yandan, master kartları, MasterCard’ın kabul edildiği her yerde kullanılabilir. Mater kart sahipleri, kartlarını kullanarak yaptıkları alışverişlerde aşağıdaki ödülleri kazanırlar; Market alışverişlerinde %3, geçerli çevrimiçi alışverişlerde %2 ve diğer her yerde %1.

Bu ödülleri topladıktan sonra, ayda 2.500 ABD Dolarına kadar alışveriş yapmak için kullanabilir ve kullanabilirsiniz.

Wayfair ayrıca müşterilerine ilk kredi kartı veya MasterCard alışverişlerinde 250$’a kadar ücretsiz alışveriş yapmaları için bir tanıtım teklifi sunuyor. Ancak bu kampanya başka bir indirim veya kuponla birleştirilemez.

Wayfair Açık Kutu Satış Özellikli mi?

Wayfair, müşterilerinin iade edilen ürünleri indirimli fiyattan satın almalarını sağlayan bir açık kutu ve gümrükleme bölümüne sahiptir.

Popüler inanışın aksine, açık kutu satışları altında satılan ürünlerin çoğu, müşteriler ürünleri kusurlu olmayan nedenlerle geri gönderdiği için genellikle mükemmel durumda. Örneğin, istenmeyen bir renk seçeneği olan bir ürün teslim alınıp geri gönderilmeye karar verilebilir.

Gönderiyi aldıktan sonra Wayfair, açık kutu satışı altında listelemeden önce, işlevselliklerini tespit etmek için öğeleri inceler. Satın almadan önce mutlaka firmanın kargo ve iade politikasını kontrol edin.

Bu bölüm altında tüm tercihlerinize uygun bir ürün bulmak zor. Yine de, birkaç taviz vermeye hazırsanız, kusursuz işleyen bir üründe kendinize harika bir indirim alabilirsiniz.

Wayfair Mobilya Montaj Süreci

Wayfair, ürünlerini parçalar halinde gönderir. Bu ürünler, boyutlarının büyük olması nedeniyle genellikle birden fazla kutuda sevk edilir ve aynı gün içinde teslim edilebilir veya gelmeyebilir.

Varışta, kutuları dikkatlice açın ve tüm parçaların hasarsız veya kusurlu olarak gönderildiğinden emin olmak için içindekileri inceleyin.

Kendiniz montaj yapıyorsanız, mobilyalarınızı bir araya getirmek için doğru aletlerle montaj kılavuzunu kullanın. Montaj işi yorucu ve zaman alıcı olabilir ve mobilya boyutuna bağlı olarak fazladan bir el seti gerektirebilir.

Montajı kendi başınıza yapacak zamanınız veya yeteneğiniz yoksa,handy.com’a gitmeli ve montajı sizin için yapması için onlarla iletişime geçmelisiniz.

Kusurlu parçalar varsa, bunları teslimattan sonraki 30 gün içinde geri gönderdiğinizden emin olun, aksi takdirde parçaları değiştirmezler. Wayfair parçaları değiştirip size ücretsiz olarak geri gönderecek olsa da, kusurlu ürünleri onlara geri göndermenin maliyetini üstlenmeniz gerekecektir.

Wayfair Kullanmanın Dezavantajları

Wayfair’den mobilya alışverişi her ne kadar kolay ve kullanışlı olsa da, eksiklikleri de var. Örneğin, bir ürünün uygunluğuna karar vermek gerçekten zor ürün hakkında sınırlı bilgi olduğu için kesin olarak. Rahat olduğundan emin olmak için bir kanepe koltuğu denemelisiniz.

Teslimat süresi de nispeten daha uzun; bu nedenle, satın aldığınız ürünün size ulaşması için günlerce, hatta bazen haftalarca beklemeniz gerekir.

Wayfair bir montaj kılavuzu ve ürünü gönderse de, ücretsiz montaj hizmetleri sunmayın. Bu nedenle, mobilyalarınızı bir araya getirmek için araçlara, zamana ve becerilere sahip olmanız gerekir ya da bu işi sizin yerinize yapması için onların montaj ortaklarını Handy.com’dan kiralayabilirsiniz.

Çoğu mobilya parçası büyüktür ve yeterince kaplanması için çok fazla ambalaj malzemesi gerektirir. Ambalaj malzemesinin atılması sorunlu olabilir çünkü çok miktarda geliyorlar.

Wayfair Komplo Teorisi Nedir?

14’teinci Haziran 2020, QAnon grubunun bilinen bir aktivist üyesi, Wayfair’i çocuk kaçakçılığına bağlayan iddia edilen bir komplo hakkında tweet attı. Eylemci, Wayfair’de kızların isimlerinin altında listelenen pahalı mobilyaların, kılık değiştirerek satılan çocukları temsil ettiğini iddia etti.

Wayfair iddiaları yalanladı ve pahalı ürünlerin çoğunun büyük ticari ürünler olduğunu açıklamaya devam etti. Ayrıca bazı ürünlerdeki yüksek fiyatları, o zamandan beri düzeltilen teknik bir aksaklığa bağladılar. İddiaların asılsız ve asılsız olduğu ortaya çıktı.

Çözüm

Mobilya alışverişi süreci, özellikle fiziksel olarak farklı mağazalarda arama yapılması gerektiğinde yorucu ve yorucu olabilir. Mağazalardan birinde aradığınızı bulabilecek kadar şanslıysanız, fiyat etiketinde gördüklerinizden hoşlanmayabilirsiniz.

Bu nedenle Wayfair, mobilya ihtiyaçlarınız için başvuracağınız çevrimiçi mağaza olmalıdır, çünkü aralarından seçim yapabileceğiniz milyonlarca ürüne sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda en iyi mobilya fırsatlarını da sunarlar.

Ayrıca Wayfair, ürünlerinin çoğuna ücretsiz nakliye hizmeti sunarak, aksi takdirde mobilyalarınızı taşımak için harcayacağınız güçlük ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir