Xiaomi Mi A3, küresel olarak Temmuz 2022 Android güvenlik düzeltme ekini aldı

Xiaomi , küresel olarak Mi A3 için Temmuz 2022 güvenlik düzeltme ekini kullanıma sunuyor . Mi A3 üç yıl önce piyasaya sürüldü ve Xiaomi’nin son Android One çalışan akıllı telefonu. Bu, cihaz için sondan bir önceki güncelleme desteği olabilir. Mi A3, son yazılım güncellemesinden sonra destek dışı listesine katılacak.

Mi A3, Android 9.0 Pie ile birlikte geldi ve kendi zamanlarında Android 11’e ilerledi. Varlığının üç yılı boyunca düzenli yazılım güncellemelerinden yararlanmıştı. Xiaomi, cihaz için üç yıllık güvenlik yamaları ve güncellemeleri sözü vermişti. Şimdi, üç yıl sonra bu vaadi gerçekleştirmenin zirvesinde. 8MB indirme, Mi A3’ü Temmuz 2022 güvenlik düzeltme ekine güncelleyecektir. Güncellemenin daha ince ayrıntıları Android Güvenlik Bülteni’nden alınabilir.

Uygun Mi A3 akıllı telefonlar, kablosuz (OTA) güncellemesi aracılığıyla Temmuz 2022 güvenlik düzeltme ekini alacak. Telefonun ayarları, mevcut yama hakkında gerekli bilgileri sağlayacaktır. Alternatif olarak kullanıcılar, Xiaomi Firmware Updater’ı kullanarak güncellemeyi indirebilir. Avrupa’daki Mi A3 modelleri en son Haziran 2022’de bir güncelleme aldı.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir